Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

ma stajliš je mocca. ne bi on ovo na odelo. ovo je kad ide na kafu u centar subotom pa nabaci trenju. nike. onako ceo konplet. a patike puma. neke na lepljenje. i onda zavari ovaj zidni sat na zglob. naočare rez ban. onako da bude ogledalasto. a u džepu kinez i ključ od pežoa il čega već. phiju. naruči cijeđenu i dužusmlekom i plati karticom. 

Link to comment
52 minutes ago, ultra plasticni said:

Uz ovo ide polo maja u belocrnoj varijanti, izbledele farmerice, dole adidas noel galager i banke

:nobles:

 

 

na krca se vidi ko je čovek od stila

Link to comment
4 hours ago, katamaran said:

To je valjda ovaj? Ovoliki popusti bas i ne mirisu na oridjijdi :)

 

http://www.creationwatches.com/products/casio-g-shock-57/casio-g-shock-world-time-analog-digital-ga-110-1a-ga110-1a-mens-watch-2403.html

 

Zaniomljiv sat, sigurno vredi te pare. Sta mu je ono 6:30 dole?

dole je datum po americkom principu 30. jun.
Sajt je proveren kupuju svi tamo. Ima dobrih popusta samo treba pratiti.

4 hours ago, ToniAdams said:

dojaja. kako si izveo tu fintu?

Izveli oni, ja otisao do banke da uzmem izvod placanja kako bi poslao carini zbog carinjenja kad ono skinuli samo 50$

1 hour ago, nisam ja said:

ma stajliš je mocca. ne bi on ovo na odelo. ovo je kad ide na kafu u centar subotom pa nabaci trenju. nike. onako ceo konplet. a patike puma. neke na lepljenje. i onda zavari ovaj zidni sat na zglob. naočare rez ban. onako da bude ogledalasto. a u džepu kinez i ključ od pežoa il čega već. phiju. naruči cijeđenu i dužusmlekom i plati karticom. 

Sve si u pravu sem duzegsmlekom i kartice.

57 minutes ago, ultra plasticni said:

Uz ovo ide polo maja u belocrnoj varijanti, izbledele farmerice, dole adidas noel galager i banke

Hvala sad znam kako da se obucem uz njega samo mi fali sve sem polo majice. :D Adidas imam ali nisu galager ali su na slican fazon jel moze to?

Link to comment

Moze i kombina crvene New Balance, lone iz Zare mat crne uz nogu sa dva dzepa na dugme pozadi, crni army shop kais, u njega uvucena bela maja sa sito stampom Stiva Mekvina u pop art fazonu, na glavi crni nike bejzbol kacket stiklirano sa strane

Link to comment
9 minutes ago, Miralem said:

oces da ti ja donesem polo majicu iz holandije? ima ovde svakakvih, sa vini puom, siljom, transformersima... mada mislim da bi tebi najbolje stajao 1 he-man.

Ajd sto si guster nego si coravi guster pa ne vidis da samo polo majicu imam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...