Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Baš neki dan gledao taj, kad smo kupovali sat za poklom, mnogo lepo izgleda uživo

jeste lep, jednostavan, bez ukrasa i suvišnosti, skoro muški sat, da nije delikatne narukvice ne bismo ni znali da je ženski.

savršen.

jedino što ta konkretna narukvica brzo potamni i onda više nije to to.

Link to comment

PT, ja sam imala vrlo sličan Fosil (samo drukčija boja i narukvica) koji je prosto prestao da radi za manje od godinu dana :/ a i kožna narukvica se brzo ofucala od svakodnevnog nošenja

Link to comment

moj sat radi i dalje, a imam ga nekoliko godina.

što se narukvice tiče, nakon 2 menjanja u tu identičnu boju, odustala sam i stavila metalnu narukvicu. 

obožavam taj sat.

Link to comment

Imam Nautica sat za koji mi je sajdzija rekao da ima Seiko mehanizam.Takodje vredi pogledati od jeftinijih Lorus satove.Isto Seiko korporacija.

Link to comment

Moco, kupio si krs od sata, nemoj se sada pravdati :) (paganski dizajn) 

 

Ako volis satove, mogao si kupiti barem neki poznati brend koji ima tradiciju u tom poslu a nisu ni toliko skupi. Na primjer, Seiko je jako postovan u svijetu ljubitelja satova. Imaju satove sa automatskim mehanizmima za 300€-400€. Quartz mehanizmi su im jeftiniji.

 

Imas i njemackih brendova koji su odlicni i jeftiniji od svajcarskih.

 

isto tako, kad kupujes kola, zasto kupiti ova skupa ka mozes u kini naci jeftinija za isti dizajn:

 

copie-evoque-landwind.jpg

Kupicu jos neki ima vremena. Sveto trojstvo za pocetnike Casio, Seiko i Citizen. Satovi koji najvise daju za ulozeno.

 

Bez zezanja: da imas pun dzak para, ne znas sta ces s parama, taj rad: koji sat/satove bi kupio?

Uh ima svasta :) IWC Portugese, Tag Heuer Carera(mada mi sad posle ovih poslednjih informacija o kvalitetu malo smorili), Omega Seamaster Planet ocean orange, Rolex Submariner Pepsi, Nomos Glashutte Tangente itd.

 

Moćo, ne zajebavaj pošten narod.

Jel stvarno misliš da su identični mehanizmi?

 

 

Stvarno moćo koji ti je kurac?

:(

 

hm, lik koji ne razlikuje kozu od skaja je otvorio sat i prepoznao mekanizam?

kul stori, bro, samo sto u stvarnosti taj nume sijalicu da zameni.

 

Da je to taj mehanizam potvrdili su i ljudi sa watchuseek foruma e sad ako lagali oni lazem i ja.

meni je taj sat po izgledu savršen. ja bih ga nosila.

međutim, ako bi se pokvario posle manje od 5 godina u dogledno vreme, popizdela bih.

sat je za mene obavezan detalj, nešto što nosim svakodnevno, što koristim, za šta se vežem, i što mora da traje (osim što mora da liči na mene i da mi se dopada).

Videcemo kako ce proci nije ni prvi ni poslednji.

Edited by Moća
Link to comment

velik je svet. svako govno moz da se proda, verovatno je moglo i ovo. ko zna sta se desilo, nisam istrazivala.

 

 

Ima i брљивијих  :P

 

 

 

ima nesto i u ovom za slepce. gledam slike, super stoji na ruci.

 

 

i ovaj je super

 

tenks, namenski, sto si mi pokazao ove lepotane.

 

 

inace, volim i nosim muske crne digitalne satove. imam jedan, pa kad umre, kupim sledeci. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...