Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

U bgd nisam ni onu plasticnu bocu sto ide kroz rupice da zamenim toliko o nasim uvoznicima i zastupnicima. Prethodnu scuba uspeo da zamenio u Dojclandu posle se raspalo kuciste gde ulazi narukvica, snowpass jednom obnovio u nyc w broadway, ali prosle ni oni nisu imali vise. da sam kolekcionar pa da se ebaycim ipak su swatch potrosna roba za nas smrtnike.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Prolazeci graditeljski frendly centrom Beograda na jednu od skela postavljenih na sred trotoara izgulim sat i to junacki - izgulio sam metalni deo, odmah pored stakla. Zanima me postoji li nacin da se to nekako zamaskira i ko bi mogao to da mi sredi u BG...hvala.

Link to comment

Pre neki dan sam kupio jedan fenomanalni satic za leto(more) ... Kosta smesnih 4600 dinara , sto ti pruza totalnu opustenost kada je briga oko sata u pitanju ... Sa zadovoljstvom sam odlozio do jeseni svoj Tisot prc 200 i stavio ovaj lagani "gumificirani-plastikanac" na ruku :) Topla preporuka svakom , ko se bavi sportom i ko je navikao da ima sat na ruci ali i da nema neku obavezu prema njemu ...

post-3634-12799858423926.jpg

Link to comment
fini je, ne izgleda cak ni grdno ko vecini digitalaca
Da nije uopste u transformers nezgrapnom fazonu ... vec je neka suptilnija sportska varijanta , nesto slicno Suunto Core satovima ... samo sto je 10x jeftiniji od njih (i naravno ima dosta manje opcija)
Link to comment
Da nije uopste u transformers nezgrapnom fazonu ... vec je neka suptilnija sportska varijanta , nesto slicno Suunto Core satovima ... samo sto je 10x jeftiniji od njih (i naravno ima dosta manje opcija)
Gde si pazario....
Link to comment
Da nije uopste u transformers nezgrapnom fazonu ... vec je neka suptilnija sportska varijanta , nesto slicno Suunto Core satovima ... samo sto je 10x jeftiniji od njih (i naravno ima dosta manje opcija)
Ali nema prc u nazivu. :D Kao Tissot. Edited by Tresko
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...