Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

eo kul je, ti? jel se vrti zika?aj ako te ne mrzi kad pročitaš knjigu napiši utiske na onoj temi :)
sve kul, rola se, freestyle stalno, dnb jednom mesecno :)ocu, ocu...evo upravo cekam drugaricu da mi je donese pa cim procitam javljam se s utiscima!malo cemo i da spamujemo na fejsbuku sa njom, a i posveticemo joj vremena u radio emisiji :)
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    385

  • 189-

    217

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment

Da ponovim. Sere mi se od copy/paste youtube topica gde svako pokusava da uvali onom drugom nekog svog favorita. Hvala svetom PPPu da napokon na muzici ima neki topic a da nije gitarski, a vec ste ga sjebali youtubom. Ajde malo probajte da kucate, a ne da copypejstujete. Npr : - zasto slusate rap (jasno vam je da hip-hop nije muzicki pravac?)- od kad slusate- ko vas je navukao- prva pesma koje se secate- prvi tekst koji ste pokusali da skinete sa trake- nasa rap scena- omiljeni album ikada (SLOVIMA/slikovno)- himne rapa- bliski kontakt sa rapm na nekom koncertu ...itd itd ...

Link to comment

koliko sa temom ima veze što se tebi sere od youtube klipova? zar nisi sve to mogao da objasniš ličnim primerom, umesto totalno bespotrebnog napuš posta? ajde ti odsjebi temu tako što ćeš nam navesti:- zasto slusate rap- od kad slusate- ko vas je navukao- prva pesma koje se secate- prvi tekst koji ste pokusali da skinete sa trake- nasa rap scena- omiljeni album ikada (čime god hoćeš)- himne rapa- bliski kontakt sa rapm na nekom koncertu ...

Link to comment
Da ponovim. Sere mi se od copy/paste youtube topica gde svako pokusava da uvali onom drugom nekog svog favorita. Hvala svetom PPPu da napokon na muzici ima neki topic a da nije gitarski, a vec ste ga sjebali youtubom. Ajde malo probajte da kucate, a ne da copypejstujete. Npr : - zasto slusate rap (jasno vam je da hip-hop nije muzicki pravac?)- od kad slusate- ko vas je navukao- prva pesma koje se secate- prvi tekst koji ste pokusali da skinete sa trake- nasa rap scena- omiljeni album ikada (SLOVIMA/slikovno)- himne rapa- bliski kontakt sa rapm na nekom koncertu ...itd itd ...
ni ja ne volim narocito topike krcate youtube prozorima pogotovo ne na filmskoj diskusiji, ali to na ovo topiku ima smisla, jer je to zaista dobar nacin da mi neko preporuci sta jos postoji od muzike i ovo jeste jedini topik gde sam pregledao sve prilozene youtube prozore i da su mi oni koristilisto se tice tvojih tezam, manje vise si odradio moj uvodni post, ali mi tu nedosaje tvoja prica.zbog toga ti je post jedan anemican hejt
Link to comment
koliko sa temom ima veze što se tebi sere od youtube klipova? zar nisi sve to mogao da objasniš ličnim primerom, umesto totalno bespotrebnog napuš posta? ajde ti odsjebi temu tako što ćeš nam navesti:- zasto slusate rap- od kad slusate- ko vas je navukao- prva pesma koje se secate- prvi tekst koji ste pokusali da skinete sa trake- nasa rap scena- omiljeni album ikada (čime god hoćeš)- himne rapa- bliski kontakt sa rapm na nekom koncertu ...
ne hvala, povlacim se sa topica i ovog mrtvog PDF-a. bye bye.
Link to comment

kakav velicanstven odlazak. svi su ostali bez reci-----sad sam pogledao statistiku. imas ukupno 10 postova na celom pdf-u. uvek su mi bili jadni ti oprostaji, ali sada sam stvarno zbunjen od zabavnosti

Edited by Hustler
Link to comment
neka Pixie napise kako je bilo na Antipop Consortium kad smo kod oduvavanja
Hvala, djeneralche, na slagvortu, al' moci cu da se duvam tek za 3 nedelje. Stay tuned, ne sumnjam da ce biti dobro, svraticu da raportujem.A inace za (provereno) oduvavanje preporucujem i (The) Rootse, ali to je verovatno vec opste mesto.
nego baci jos koju kompilaciju decijih pesmica na skloici, klinja me gleda cudno, uznemireno i ljuto kad mu pustam Kyuss
Kakve to kompilacije valja Ras za mlade narastaje, Best of Kraftwerk? :D
Link to comment
Hvala, djeneralche, na slagvortu, al' moci cu da se duvam tek za 3 nedelje. Stay tuned, ne sumnjam da ce biti dobro, svraticu da raportujem.A inace za (provereno) oduvavanje preporucujem i (The) Rootse, ali to je verovatno vec opste mesto.Kakve to kompilacije valja Ras za mlade narastaje, Best of Kraftwerk? :D
Valja svasta dobro
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...