Jump to content
IGNORED

Pozorište


Linda Lee

Recommended Posts

heh, pa da me obrukas, da jedes kokice i dobacujes glumcima.
 
inace, i moj muz imao slicnu primedbu, kaze on da pozoriste u njemu uglavnom izaziva nelagodu, dok gledanje nfl-a recimo izaziva lagodu, pa zato uvek izabere ovo drugo.
Pametan muž, svaka mu čast
Link to comment
Bubo, sa detetom od 11,5 mozda na ljubavno pismo, to se daje dvesta godina, ja sam pre toliko bila, ne znam da l je i dalje ok 
bili sa decama proshle godine ili tako neshto. malo mi je bila muchna ta predstava, prepuna nekog besmislenog achenja i kerebechenja i vec rutinskog ugadjanja zlim navikama publike. ko i onaj muz gore, imam izvesnu nelagodu. shto kaze jedna moja, ja idem da zaboravim, ne da se setim :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, Ras said:

Ne znam da li je ovo što je @Timmy predložio nešto aktuelno? Nije rekao čak ni gde se daje?

 

To bilo pre 10-15 godina. U narodnom. Al ne mogu da se setim predstave. Mislim da je neko rano delo Srbljanovicke.

 

A Kaca mlada, napupela, setala se gola neko vreme. Muskima popadale vilice. I nekim zenama.

Link to comment
10 hours ago, Timmy said:

Katarina Zutic. Skroz gola. :fantom:

 

Umela je da dodje u neki klub gde sam obitavao/svirao, ne sećam se više. Ali glavna stvar je bila što je nosila minić bez gaćica pa smo svi oštetili vid i postali razroki pokušavajući da ....vidimo...

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

bili sa decama proshle godine ili tako neshto. malo mi je bila muchna ta predstava, prepuna nekog besmislenog achenja i kerebechenja i vec rutinskog ugadjanja zlim navikama publike. ko i onaj muz gore, imam izvesnu nelagodu. shto kaze jedna moja, ja idem da zaboravim, ne da se setim :hihi:

sent from bubamoto
 

Verujem da bi i meni sada bila takva, gledala sam je mozda sa 14 godina, al tad mi je sve bilo super. 

Doduse meni je pozoriste kao takvo mucno, nelagodno i nisam ljubimac, kad samo krenu sa: dobar dan, Dzooonee

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...