Jump to content
IGNORED

Pozorište


Linda Lee

Recommended Posts

ja gled'o bure baruta pre nedelju dana. projkovski rezir'o

smorio me balkan vise

+ sam se ukocio ( stolice prave za ove under 180 cm dugacke midjete). preko dva sata traje.

eto mali doprinos :D

jes da nisam morao..

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

pet zivota pretuznog milutina, atelje  212: krajnje neobicno iskustvo. komad milene markovic koji u stvari i nije pozorisni komad, a koji je na momente genijalan, na momente sublesast . dva sata svega, kao bošova slika, rediteljka dosledno  prati ludilo, pa malo i podiže ulog. a glumci... retko se viđa ansambl koji tako neštedimice grize i gine na sceni, svi mladi i maestralni uglavnom.

meni se to mnogo svidelo na jedan krajnje nelagodan nacin.

Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

pet zivota pretuznog milutina, atelje  212: krajnje neobicno iskustvo. komad milene markovic koji u stvari i nije pozorisni komad, a koji je na momente genijalan, na momente sublesast . dva sata svega, kao bošova slika, rediteljka dosledno  prati ludilo, pa malo i podiže ulog. a glumci... retko se viđa ansambl koji tako neštedimice grize i gine na sceni, svi mladi i maestralni uglavnom.

meni se to mnogo svidelo na jedan krajnje nelagodan nacin.

Sto mene nisi vodila¿ mislim da bi i meni bilo nelagodno.

Link to comment
On 19.10.2018. at 11:45, bradilko said:

ja gled'o bure baruta pre nedelju dana. projkovski rezir'o

smorio me balkan vise

+ sam se ukocio ( stolice prave za ove under 180 cm dugacke midjete). preko dva sata traje.

eto mali doprinos :D

jes da nisam morao..

 

 

Gde? Ima li veze sa starom predstavom koja je bila fenomenalna? 

Link to comment
7 hours ago, Majo said:

Sto mene nisi vodila¿ mislim da bi i meni bilo nelagodno.

heh, pa da me obrukas, da jedes kokice i dobacujes glumcima.

 

inace, i moj muz imao slicnu primedbu, kaze on da pozoriste u njemu uglavnom izaziva nelagodu, dok gledanje nfl-a recimo izaziva lagodu, pa zato uvek izabere ovo drugo.

Link to comment
heh, pa da me obrukas, da jedes kokice i dobacujes glumcima.
 
inace, i moj muz imao slicnu primedbu, kaze on da pozoriste u njemu uglavnom izaziva nelagodu, dok gledanje nfl-a recimo izaziva lagodu, pa zato uvek izabere ovo drugo.
da li je milutin neshto shto mogu distrpe deca (11+)? poshto sad praktikujemo didemo u teatar sa potomstvom. pa da ne okrnjimo mlade dushe na neku sachuvajboze stranu? :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

da li je milutin neshto shto mogu distrpe deca (11+)? poshto sad praktikujemo didemo u teatar sa potomstvom. pa da ne okrnjimo mlade dushe na neku sachuvajboze stranu? :hihi:

sent from bubamoto
 

uh, nikako ne bih preporucila. iako su neki od likova svinja, krava i jelen, bojim se da kontekst u kome se pojavljuju drasticno odudara od onoga sto bi bilo prihvatljivo za maloletnu publiku :)

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

hvala to mi je dovoljno. i inache je teshko dochepati se iole kladichnog teatra kod nas, ako chovek hoce da edukuje :(

sent from bubamoto
 

e da, u pravu si.

pomislih za trenutak na korespodenciju zvezdara teatra, dosta korektno izvodjenje, ali ipak mislim da bi podmlatku bilo dosadno.

Edited by Aleksija
Link to comment

Jednom prilikom mi se Dubravka Mijatović na ljuljašci u lakoj haljinici njihala tik iznad glave. Drugom prilikom se Vjera Mujović kupala u kadi i gotovo me prskala penom od sapunice dok je sunđerom prelazila preko grudi.

I ćutao sam kao zaliven.

Kada sam to sve izdržao, možda bi neko sada hteo da me vodi u teatar na neki lakši sadržaj?

Link to comment

Sećanja sada samo naviru: figura Snežane Bogdanović kada je nešto petljala sa onim što se spremao da brani diplomski, grudi Isidore Minić preko kojih vodi put za nirvanu... Kao Pandorinu kutiju da sam otvorio!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...