Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

Ајде, Ниџо, уби нас неизвесност. Предајемо се, чекамо већ и размену заробљеника.

Link to comment
  • 2 weeks later...

moze ;) .(jes da sam uljez na temi - tehnoidiot sto mu povremeno dopadnu kojekakvi tehnicki prevodi, al nije fer da me zato zovedu nidza <_< )ovo bih nazvala: zakljuc/otkljuc kutija za uticnicu... zakljucaonica? :blush:post-131-12690366920198.gifa vi?idemo dalje, nije komplet kineskih lEmenki :P :post-131-12690361696012.gifpoz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

e, kaki ste! niko da malo pogleda katance(lockout) i sl.evo:post-131-12693360743622.jpgps. uskoro cu imati neki tekst iz rudarstva, pa cu s vama podeliti zanimljivosti. sto da se samo ja patim :P do tada, zadajte!poz

Link to comment
ako nije davilica za muve :D , ded natukni: jel za kucu, napolje, il za neku industriju?i, koliko je. dugacko?poz
Za kafanski sto ili za biblioteku. Dužina oko 50-80 cm, ne znam tačno, viđala sam na filmu i možda jednom davno u biblioteci, doduše ne ovakav model.
Link to comment
drzac za novine. rasklapa se.poz
Tačno, dala sam dobar hint jer ne volim neizvesnost. Je l' da da je super stvarčica?Evo drugog modela zeitungshalter:tu_1009_160.jpgKo će sledeće pitanje? Edited by halloween
Link to comment

pitanje nemam zasad.al' kad pomenu kafanu i bibl. odmah sam se setila. zahvaljujuci onoj lepo izradjenoj drski. i duzini. a ima i "leptir" kukicu da se novine zakace...e, to su bila vremena. gospocka vremena, sto se smatra vladanja svojim vremnom. tojest zivotom.ima ih jos, sto jutarnju kafu piju u obliznjem kaficu. ali, radnicka klasa moze samo da ih gleda iz trole/trama/busa.mada-a. :naughty: ako do veceras nadjem dobru fotku neceg na sta me je ovo drzalo podsetilo, topice, hir aj kam!ako ne, nek udje ko hoce.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Kad lisice nema... :P Dakle, ovo je obican kucni osigurac sto bi se reklo.A pitanje je: cemu sluze rupice koje sam obelezio i koje nema da nema ni jedan osigurac od ove sorte, bio mali ili veliki.post-2755-12694380396723.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...