Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

replika rasejanom.. a za ovo sam ostao bez ideja
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
Link to comment
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
pa nije umetnost i građevina :D
Link to comment
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
2w6s8y9.png
Link to comment

А како се звао мајстор који је овим баратао, гуморезац?Штета толиког посла да би се добила само обична шара... без простора за уметничко изражавање. А мора да је и смрдело :).Падеминаум, какав су алат користили печаторесци?

Link to comment

Не рачунам да сам на реду, али пошто већ цео дан нико ништа не задаје, ево:zagonetka_dscf9725n.jpgzagonetka_dscf9727n.jpg

Edited by расејан
Link to comment
А како се звао мајстор који је овим баратао, гуморезац?Штета толиког посла да би се добила само обична шара... без простора за уметничко изражавање. А мора да је и смрдело :).Падеминаум, какав су алат користили печаторесци?
pa jeste,sluzi za urezivanje sara na gumamaovo mi izgleda na svemir stavljen u kuglicu :)nije neka narukvica ?ili sat ? Edited by Kolja
Link to comment
pa jeste,sluzi za urezivanje sara na gumama
Да ал' мора да реже исто по целом обиму. Не сме чак ни смајли да стави, изем ти уметнос'.
ovo mi izgleda na svemir stavljen u kuglicu smile.gifnije neka narukvica ?
Јесте дамска ствар, али још није ни млако. Ствар је купљена јуче, ал' не видим да сам тим нешто помогао :D.Е, да, видим да размере нису јасне са слике - спољни пречник је нешто испод 5цм. Edited by расејан
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...