Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

:lol: Ne znam, ovako na brzinu, rekao bih da je neka vrsta Gajgerovog brojaca, nema doduse brojcanik/skalu ili se ne vidi, pa bice da je onaj koji se oglasava pistanjem (ako jeste naravno). Sonda je tu, ostalo cu morati da pogledavam malo duze.
Jako daleko.Hint: Stvar za masovnu upotrebu, ima ih po kućama.
Link to comment
Još jedna pomoć:Stvarčica za održavanje lične higijene, mada ne znači da su oni koji je ne koriste neuredni.
Pucanj na slepo: elektricna masinica za brijanje; ako jeste, tipujem na evropski dizajn - pre Philips nego Remington.Ako nije, pricaj sta je angry.gif
Link to comment
Pucanj na slepo: elektricna masinica za brijanje; ako jeste, tipujem na evropski dizajn - pre Philips nego Remington.Ako nije, pricaj sta je angry.gif
BRAVO!Pure USA design.Izumitelj: Jacob SchickOvo je prototip koji niko živ nije hteo da proizvodi, odvojen motor i fleksibilna osovina koja je rotaciju prenosila do nožića.No posle je usavršeno i tako...Inače firma postoji u USA kao http://www.schick.com/Ali ako odete na EU region onda vidite da je to Wilkinson-Sword.
Link to comment

^Dimenzije, cca 60 x 60 cmSkica prototipa.Period: sredina 18. vekaZnacaj: revolucionaranPrimena: jedna jedina, mada bi dobro dosao i na severnijim topicima, naravno u usavrsenijoj da ne kazem sofisticiranijoj varijanti.

Link to comment
^Dimenzije, cca 60 x 60 cmSkica prototipa.Period: sredina 18. vekaZnacaj: revolucionaranPrimena: jedna jedina, mada bi dobro dosao i na severnijim topicima, naravno u usavrsenijoj da ne kazem sofisticiranijoj varijanti.
lat: kenjarus ispirus :DWC šolja?
Link to comment
lat: kenjarus ispirus :DWC šolja?
Prva.Joseph Bramah, 1777. godina, Engleska, tehnicki detalji na zahtev :) , HVAC standardi nisu primenjivani.Izvor: Dominique Laporte, History of Shit, prevod sa francuskog originala, izdao The MIT Press, 1993. godine.Bravo se podrazumeva :)
Link to comment

Pocet za vreme WW2, poleteo neposredno posle...I - interesantan po tada redje koriscenoj gasnoj turbini sa radijalnim, a ne centrifugalnim kompresorom...Ima nesto i oko Tesle, ali samo formalno :P, podseti me jedan drugi topik veceras.

Link to comment
Pocet za vreme WW2, poleteo neposredno posle...I - interesantan po tada redje koriscenoj gasnoj turbini sa radijalnim, a ne centrifugalnim kompresorom...Ima nesto i oko Tesle, ali samo formalno :P, podseti me jedan drugi topik veceras.
Ne ide.Sve što mi padne na pamet ne uklapa se s ovim tupom... :(
Link to comment
f9f panther?
Jebiga, i blizu i daleko: ovaj tvoj :) je sa pedigreom u neku ruku, Grumman-ov, imao je i postovanja vrednu karijeru, ukljucujuci i Koreju. Jesu (bili) u vreme projektovanja i konkurencija u neku ruku, samo sto onaj koji sam ja zadao nije odmakao dalje od 2 - 3 primerka...Grumman se na F9F (posle ide gomila oznaka, kako to vec obelezava americka mornarica) drzao u to vreme proverene koncepcije motora sa centrifugalnim kompresorom: onaj koji sam zadao odstupio je, bar sto se motora tice, i pozurio malo napred. Proizvodjac tog motora je ona veza sa Teslom koju sam pomenuo :)...Tvoj F9F Panter / Cougar (ovo Cougar si zaboravio :) se opredelio za P&W J42:00150.jpgInace, ovo je F9F Panther:00147.jpg00146.jpgA ovo je (glavna) razlika izmedju dve osnovne varijante F9F, Panther-a i Cougar-a:00148.jpgA ono je? :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...