Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

kakav podli potez, lubo.meni je s. silverman inače ženski ekvivalent dejna kuka, i ti sad nakačiš klip kontro katoličke crkve. rastrzana sam. <_< nisam znala da i posehn radi standup- gledala ga samo u onoj sarinoj seriji.a osvald je 1 :kralj: bio mi je super još u King of Queens.---sad kad sam videla konolija setila sam se i bila bejlija, ali mi trokira net, pa ne mogu sad da nakačim koji klip. :(

Link to comment

Bilo je reči o Patton Oswaldu, pa evo i Kevina Jamesa. Meni smešan, jer su teme seinfeldovski everyday/about nothing:Do the pizza math :D

Edited by Buck Naked
Link to comment

A moj Hall of Fame, iako su većina spomenuti, je sledeći:Apsolutno nedodirljivi su: George Carlin, Richard Pryor i Bill Hicks (tim redom).Very honorable mention dobijaju:- Jerry Seinfeld- Jim Norton - Doug Stanhope- Bob Saget- Jim Jeffries- Gilbert Gottfried- Louis CK- Steven Wright

Edited by Buck Naked
Link to comment

Aj kad su krenuli hol of fejmovi:1.George Carlin2. Lewis Black3. R. Pryor3. Dara O'Briain3. Bill HicksHonorarci: S. Lynch, J. Norton, J. Carr i P. Oswalt i Chelsea Handler.edit: Čelsi

Edited by Joshua
Link to comment
I da, stara škola, meni prejebeno:Onelineri, jedan za drugim, a sve o ženi i njegovoj ružnoći i malo seksija.
Rodni je jednostavno car :Hail:Mnogo je teze izbacivati smesne onelinere nego li ici u krug 10 minuta do punchline-a
Link to comment
kakav podli potez, lubo.meni je s. silverman inače ženski ekvivalent dejna kuka, i ti sad nakačiš klip kontro katoličke crkve. rastrzana sam. <_<
ja cu jos da ti oprostim za saru, ali nemoj da kingmaker vidi, gotova si.saru je najbolje definisao bill maher u pretposlednjoj epizodi real timea, kada je ovaj spot i prikazan.tacno je provalio -- publika u pocetku biva cak i zgrozena, nema reakcije, ni buuu, ali ih onda ona navuce jednim tipom, cak ne ni panclajnom, nego recenicom koju bi svako potpisao, i onda joj "jedu iz ruke".nprvote for obamameni je ona ekvivalent colbertu, jedino dvoje komicara koji nikad ne izlaze iz lika, pomalo zaboravljena podvrsta standupa, koja je uzasno teska za pred publiku, bas zbog ovog sto kaze maher. da ne ulazim sad u pricu o jewish/new york humoru koje su iznedrili nastupi u caroline's i dangerfieldu, itd.ali zato kad se smuvate, nikad necete raskinuti.kad vec pominjem seksija, najvise volim njegove rentove na kraju emisije
Link to comment

Naravno. A mislim da je, na dan kada je uhapšen Lenny Bruce, uhapšen i jedan čovek iz publike, izvesni George Carlin, jer policiji nije želeo da pokaže ličnu kartu.. I zajedno su ih odveli u marici.. Ostalo je biologija :D

Edited by Buck Naked
Link to comment

George Carlin, pa deset mesta prazno. Pa Pryor, Chappelle i ostali.Za Chappelleta mi je žao što je stao - što je bio stariji, bio je sve bolji i bolji; "For What It's Worth" i "Killing Them Softly" su must za svakoga ko voli standup. Da, profilisao se za black-white teme, ali radi to stvarno dobro. Sajnfelda ne volem, Russel Peters ima ups and downs - u par navrata je dobar, pa onda usere motku i tako u krug. Eddie Murphey, Chris Rock, Dylan Moran... ima stvarno dobrih momenata, ali ne mogu da kažem "volim sve od njih". Uglavnom, zavisi od toga da li za temu uzmu neku vremenski ili prostorno lokalizovanu stvar (pa kad gledaš 10 godina kasnije klip, nije ti smešno, jer ne znaš reference) i od glavnog stila - da li imaju baš koncentrovan nastup (gomila kratkih pričica, tipa Williamsovog "Live on Broadway") ili rade dužu priču sa gradacijom (i usputnim zezovima). U ovom drugom slučaju je vrlo važno da na kraju ne zajebe poentu inače sve propada.Ah da, Woody Allen, što bi rekla moja žena: "dobar u svakom filmu".Ne vidim da je neko pomenuo: Jim Carrey.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...