Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Novi Dara O'Brian ok, samo to, ok.Sarah Millican isto ok, sa par ROFL više.Michael Mcintyre je izmedju meh i genijalnog :)Neka se pripremi John Bishop.Gledao pre neku nedelju Seinfeldov standup jedan, vrlo zabavan.Nedostaje mi Prajor i Marfi, a bojim se da ih ponovo, po deseti put gledam, šta ako mi jednog dana prestanu biti smešni.BTW, nije stand up ali izašli The Mark Steel Lectures u originalnom, video, izdanju, slušao na radio 4, sada kada gledam malo manje dobro ali i dalje izuzetan serijal vredan gledanja!

Link to comment

IzašliPaul ChowdhryJack Whitehall :heart:Frankie Boyle !!! - The Last Days Of Sodom - ugojio se skot, još ako je pukao više nego na prethodna dva biće za uz kokice.Jon Richardson - Peter Kay |-njih ne znamLee Nelson - /

Link to comment
  • 3 weeks later...

Gledao veceras Gervaisa uzivo. Vrlo dobro, znao sam mozda cetvrtinu fora od pre, ali i oko njih se trudi, ne otaljava. Sto bi rekla tetka iz Bosanske Krupe, svaka cast, pravi majstor. Na samom pocetku je zajebavao publiku (Svedjane) na istorijsko-nacionalno osnovi, kao: "Vidim vama ovde nije hladno, u vama cuci Viking.... ali, nije ni meni hladno, jer u svima nama u Evropi cuci mali Viking... a to je zato sto ste nas sve silovali. Dugo... i previse...". Itd, itd.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...