Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

nisam ni ja. '96 jedva da sam znala da stand up postoji a on je tad već bio rip.--anyway, prilažem još jednog brita, michaela mcintyrea (mislim da nije pominjan). ne znam da se odredim prema njemu: neke stvari me nasmeju, neke su mi dosadne, a po netu ga najavljuju kao prodidžija, tj. najavljivali su ga kad se tek pojavio. ovaj nastup u apollou ima 3 dela. izdao je valjda i neki dvd, ali me mrzi da ga bunarim sadhttp://www.youtube.com/watch?v=Es2l4yUBY6M

Link to comment
  • 2 weeks later...
gomila pajaca sa misijom depolitizacije i umrtvljivanja tv proletarijata. samo neka se potrosaci smeju nasoj majmunizaciji mocnika, tako ce zaboraviti da svet, jebiga, treba da se menja. ti, potrosacu, koji gledas kako Leno ili neki drugi majmun izvodi mae geri si taj koji treba da ga menja. Marks je keva, alfa i omega.
Jesi 1 razlog zašto pratim ovaj forum, ali ovo tvoje, komrade, zaslužuje da se vratiš do staru grčku na 1 donabijanje, ili večnost u ognjenoj reci privezan za stolicu, dok ti čiča Žižek priča glupe vicove. You're killing your father, Larry!
You piss off a bard, and forget about putting a curse on you, he might put a satire on you. And if he was a skillful bard, he puts a satire on you, it destroys you in the eyes of your community, it shows you up as ridiculous, lame, pathetic, worthless, in the eyes of your community, in the eyes of your family, in the eyes of your children, in the eyes of yourself, and if it's a particularly good bard, and he's written a particularly good satire, then three hundred years after you're dead, people are still gonna be laughing, at what a twat you were.
Link to comment

Comedians of Comedy je remek-delo, ali celovečernjak. (Ne treba se zajebati i skidati serijicu za Comedy Central sa iste turneje, pod istim imenom, blje je.) Komendiju na sceni dobijete u fenomenalno režiranim segmentima, bitno je što ima snimaka iz Posejnove šupe/radionice (žena ne da da se statuetice Homera Simpsona i ostala parafernilija drži u kući), kad Posejn i Ozvalt pokazuju ulov iz striparnice ("I also got the new Runaways"), Bamfordova koja je ekšli luđa ovako nego na stejdžu, legendarni momenat kad im se Zak priključi, I mean, the whole kit and kaboodle.Podsetio me 3orge na ovo:http://www.youtube.com/watch?v=YLdO9lMT7yA

Edited by Zero Tolerance
Link to comment

nikad nisam gledao saturday night live, sem nekoliko skeceva vezanih za predsednicku kampanju, a veliki broj odlicnih komicara je izaslo odatle. kacite kvalitetne klipove ako ste pratili, ne moraju da budu novijeg datuma.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...