Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

jeste, i kod lenoa. je l' tu pricao kako bogati ne mogu da budu dobri ljudi? pokusavam da nadjem klip, ali sam uboga u mozak.i ne mogu da se setim u kom partu hilariousa izdrka na sceni, sto je najfeministickija stvar koju sam videla na televizoru jos od kada je britni obrijala glavu.

Link to comment
:wub: da ck bi bio idealan za menaz a troa (ima sve posle dalje)http://www.youtube.com/watch?v=pgdBC0sV8kIsuper je bio i kod lenoa
trenutno ubedljivo najbolji komicar!ja u poslednjih nedelju dana pogledao Dylana Morana, Frankie Boylea (sta sam razumeo), Dara O'Briaina (+ kraj Mock The Week sezone i christmas special) i malo Zacha Galifianakisa. sve prilicno smijesno. Edited by scab
Link to comment

gomila pajaca sa misijom depolitizacije i umrtvljivanja tv proletarijata. samo neka se potrosaci smeju nasoj majmunizaciji mocnika, tako ce zaboraviti da svet, jebiga, treba da se menja. ti, potrosacu, koji gledas kako Leno ili neki drugi majmun izvodi mae geri si taj koji treba da ga menja. Marks je keva, alfa i omega.

Link to comment
Jedino što deli proleterijat od svetske revolucije su ti jebeni komičari koji rade za establishment.
nisam ni ocekivao da ti shvatis, ima raznih revolucija i raznih vrsta proletarijata, ono sto se ne menja je mehanizam zaglupljivanja, duhovno ropstvo i konzumerizam u kojem se masa davi. videti recimo Morris Bermanovu knjigu The Twilight of American Culture
Link to comment
i ne mogu da se setim u kom partu hilariousa izdrka na sceni, sto je najfeministickija stvar koju sam videla na televizoru jos od kada je britni obrijala glavu.
u prvih 15-20 minuta. tamo negde kad drka publiku sto mjauce od tuge na to da se razveo.
trenutno ubedljivo najbolji komicar!
i dobro, jel se sme reci da je na tragu velikog dzordza ili je jos rano?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...