Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

Ako je ovo srpski stand-up ja bih stolicu da sednem. Ima ovde ceo opus takmicenja sa sve Viklerom http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-06-11-2010/dorde-miljenovic-vece-otvorenog-mikrofonaRuka sama ka licu krece...
Auh... ja kazem Vikler sedi, a on nije mogao da sedne nego je cak mikrofon uzeo...Sto me podseti, evo malo autenticnog srpskog stand upa. Premda car sedi na pocetku.http://www.youtube.com/watch?v=Wq2e_jPTt7w
Link to comment

Jureci Frenkija, saznam da i Dara O'Briain ima DVD sa ovogodisnje turneje, "This is the Show". Takodjer spektakularan! Amazone, eto me! ^_^41mt9fhrvPL._SL500_AA300_.jpgU medjuvremenu, eto povoda za jos jedan odlomak iz MTW -_-

Link to comment

uuuu, nisam imala pojma da je izašao i taj This is the show. nemam strpljenja da čekam da stigne s amazona. skidam. ali i kupujem, časna pionirska. :Dedit: wub doneba za takešija.

Edited by Joshua
Link to comment
ali i kupujem, časna pionirska. :D
I ja isto. ^_^Ali, naravno da sam vec odgledao ... na ovoj turneji Dara je izbacio politiku i religiju kao teme, ali je i dalje fenomenalan sou.Zato Frenki Bojl razvaljuje za sve pare, kaze da su mu ovo bili poslednji nastupi uzivo i da ga ne zanima koga ce sve uvrediti (deo gde komentarise Suzan Bojl je urnebesan).Evo stariji deo iz MTW ^_^prethodna turneja (dok je ne skinu sa YT):http://www.youtube.com/watch?v=1Nn5wnZmClY Edited by Takeshi
Link to comment

ja sam tek ove godine odgledala u kompletu fame, animals i politics.super je deo u animals (mislim) kad počne pričom o nešnal džiografiku i tome kako samo pumpaju dokumentarce o nacistima i ajkulama i onda to dvoje na kraju poveže s anom frank. kreten. :lol: (da, svesna sam da sam kljakavo prepričala i zez i pančlajn i time ih kvalitetno utukla, ali morala sam ^_^)odgledah i ono frenkija sa jutjuba- ubija škotski akcenat, ali je dobar. mada, meni se više sviđaju rutine u kojima je sve povezano u priču, uz unutrašnje reference i te stvarčice, a ne (mrzim sebe zbog ovog što ću reći) šala za šalom, kao što rade i frenki i džimi kar.

Edited by Joshua
Link to comment
  • 2 weeks later...

Krenuo Frenkijev "Tramadol Nights"... sale reciklirane iz nastupa uzivo, ali su skecevi i animacije nove. ^_^p.s. Jednom sam se prevario pa ubacio u mp3 plejer podkast "Ricky Gervais Guide to..." u ovom slucaju "Future". Morao sam stalno da se saginjem i rukom prekrivam lice. :lol:Domaci HBO pusta nocu animiranu verziju ovih dana.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

najlepši je. a ona je najlepša. njihovo dete bi bilo lepše od pajlo šit, a okretnije od demijana. pre par dana sam gledala hilarious louisa ck one. da sam crnac ili jonas brat, rekla bih 'keep it real'.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...