Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

meni je najveća misterija popularnosti jimmy fallon i njegovo slapstick šaljenje sa velikim šeširima i kreveljenje sa poznatima. mislim, što bi louis ck rekao, čini se simpatičan momak, ali neduhovit u majčinu. 

Link to comment

U stvari, posle ovog topika sam otišao i pogledao Gervaisa i Fergusona i jesam se smejao, ali to je bio prvi put. Ne kapiram appeal stvarno.

 

edit:

 

 

meni je najveća misterija popularnosti jimmy fallon i njegovo slapstick šaljenje sa velikim šeširima i kreveljenje sa poznatima. mislim, što bi louis ck rekao, čini se simpatičan momak, ali neduhovit u majčinu. 

 

Da, on nije smešan, ali su mu one igre sa imitiranjem i pevanjem skroz zabavne. On je možda ništa, ali njegovi gosti koji rade svašta su jako zabavni.

 

Edited by Lrd
Link to comment
 

Ja volim Fergusona jer je majstor improvizacije, ima foru za bilo sta sto sagovornik kaze. Intervjue volim jer brzo skace sa teme na temu i postavlja nestandardna pitanja sa jedan talk show. Njegov show nema jasnu strukturu- nekad ga odvede na jednu stranu, nekad na drugu.

Posebno je poznat po flertovanju sa glumicama. :kralj:

http://www.youtube.com/watch?v=68XJGW4Qp3g

 

 

edit: Spacey je najveci car! :kralj:

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Da, ume Ferguson da bude "playful" sa ribama...

 

 

 

 

Mada je možda najbolji kad mu dođe neko od njegovih fellow Škota. Kod njega mi se dopada upravo to što ne deluje da je sav tekst unapred napisan, nego prosto uz improv odu tamo gde ih razgovor odvede.

 

 

 

Oliver mi je manje-više znak pitanja ovde. Prevashodno zbog održavanja kvaliteta. U prvoj sezoni je bio fenomenalan. U drugoj su teme koje obrađuje podjednako dobre, ali mi je ovaj "ha-ha" deo nekako isforsiran ispao. Kao da ga ubacuje češće i duže se na silu zadržava na njima.

 

Felon mi, moram da priznam, nije baš legao. Lično mi je Konan bolji bar pet puta od njega.

Link to comment

meni je i conan okej a i kombinacija sa andy richterom je odlicna.

conan je kao konzervativni irac pa gosti namerno pricaju uglavnom o seksu. 

 

 

Link to comment

Oliver mi je manje-više znak pitanja ovde. Prevashodno zbog održavanja kvaliteta. U prvoj sezoni je bio fenomenalan. U drugoj su teme koje obrađuje podjednako dobre, ali mi je ovaj "ha-ha" deo nekako isforsiran ispao. Kao da ga ubacuje češće i duže se na silu zadržava na njima.

s ovim se slažem

Link to comment

meni je i conan okej a i kombinacija sa andy richterom je odlicna.

conan je kao konzervativni irac pa gosti namerno pricaju uglavnom o seksu. 

 

ih, conan je meni baš dugo bio ubedljivo najbolji od cele te ekipe (i još uvek je u top 3) a dobrim delom zasluga leži na tome što ima najboljeg "sidekicka", endija. međutim, u poslednje vreme je nešto previše safe. loosing his edge.

ne znam, čini mi se da je potrebna sveža krv i neko mlad sa svežim parom muda koji će da prodrma taj uhodan format.

žao mi je što se louis theroux nikada nije oprobao u tom poslu. kontam da bi bio dobar.

 

edit: e da, seth mayers nije loš ali sam nakon SNLa očekivao mnogo više.

Edited by scab
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Crash Test

 

Rob Huebel, Paul Scheer, Aziz Ansari, Rob Corddry, Andy Daly, Ben Garant, Ian Karmel, Natasha Leggero, Tom Lennon, Jack McBrayer, Seth Morris, Aubrey Plaza, Earl Sweatshirt.

 

Zanimljiv format, ko prvi vidi na kioscima nek javi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...