Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ne znam gde da stavim, ali Džon Stjuart potpuno briljira od kad je objavio da se povlači. Ovih par meseci su bili čista radost. Još mesec dana, a onda smak sveta. :cry:

Link to comment

obojica ubijaju u poslednje vreme, a kada kreće colbert da radi late show?

 

 

a conan, moj nekadašnji omiljeni host, postao nešto baš slabušan :(

Link to comment

obojica ubijaju u poslednje vreme, a kada kreće colbert da radi late show?

 

 

a conan, moj nekadašnji omiljeni host, postao nešto baš slabušan :(

 

Kolbert u septembru. Ja sam se baš glasno smejao kad je Stjuart razbijao Skaliju. :lolol:

Link to comment

jel stjuart najavio sta ce raditi sledece?

cudno je da se povlaci u godini pred izbore, kada bi realno razbio sa rejtinzima.

jedino ako mu je proradila sujeta sto su ga ucenici nadmasili.

Link to comment

jel stjuart najavio sta ce raditi sledece?

cudno je da se povlaci u godini pred izbore, kada bi realno razbio sa rejtinzima.

jedino ako mu je proradila sujeta sto su ga ucenici nadmasili.

 

Ma nije, kaže da mu se sve odavno smučilo i da je odavno hteo da ode. Nekoliko puta je ove godine govorio o tome. Prošle nedelje mu je bio gost Mekfarlan, koji je neviđeni radoholik, pa mu je stjuart govorio da treba da uradi kao on i "just quit".

 

stuart, ne stewart :)

 

Jon Stewart mu je scensko ime.

 

Ja inače do skoro nisam znao koliko je on bitan i uticajan u televiziji, mislim van kamere.

Link to comment

ja sebi neću oprostiti što sam pre par godina propustio da idem na snimanje daily showa. dobio sam i kartu i sve, ali sam se zapio u baru preko puta studija sa nekim prezanimljivim dedom (ex-špijun) i zakasnio na snimanje. nakon toga sam ušao u prazan studio, čisto da vidim kako izgleda i jako mi se sve činilo malo i skučeno.

Link to comment

 

 

Meni najvise pasuje Craig Ferguson. Emisija kada mu je gostovao Ricky Gervais mi je jedna od najboljih stvari na tv-u ikada.

 

 

E vidiš, meni je taj Kreg Ferguson bio ništa. Pokušavao sam više puta da ga gledam i nit mi je bilo smešno, niti zanimljivo, niti mi on ima ikakvog šarma. Stvarno mi je bila misterija zašto je tako popularan. :huh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...