Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

+1 glas za mini-pekare.ponekad pečem hleb a uvek zamesim testo za picu u njoj.
Verovatno cu videti da pazarim ima nesto na sta treba da obratim paznju?
Link to comment

Moze neki savet za kupovinu mikrotalasne. Cene idu od 4000 pa do preko 20000. Sta mora da ima, sta nije bitno, sta je samo prozvodjacka fora. Na sta da obratim paznju? Koju marku da zaobidjem i tako to.

Link to comment

Imaš sa grilom i bez. Ove bez su jeftinije, ako ti ne treba za tostiranje, da se zapeče nešto onda ne treba ni gril. Bitno je da ima oko 1kw. Bitna je i zapremina naravno.Imao sam loša iskustva sa digitalnim, brzo se kvare, ove klasične mehaničke su mnogo pouzdanije.

Link to comment

strogo protiv grila.to sranje je nemoguće očistiti angry.gifinače neka iznutra bude od inoxa. skuplja je al nema boje da se ljušti.i ja imam lepo iskustvo sa mehaničkom samsungovom - dve analogne kontrole jačina + dužina = milina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Од миља назван Хасан Два (пошто је Хасан - од "Хасан сецкати!" - онај тзв процесор), исплатио се небројено пута за ових пет година. На њему сечемо шунку, саламу, хлеб, сир, шницле, роткве... све за шта је добро да одресци буду једнаке дебљине. Једини проблем је што понекад код делијарж морамо да објашњавамо да нам не секу на шнитове, него да пресеку руду саламе на пола и спакују у комаду... док објасниш...PICT2516_hasan2.JPG

Link to comment

Moj glas za blander i slow cooker, pekaricu koristim samo za mesenje testa , retko u njoj pecem. Volela bih da imam mikser koji stoji sam sa posudom ovakav kitchen-aid-stand-mixer1.jpg ali ne mogu da se rastanem od onog obicnog rucnog koji sam za neku bagatelu kupila jos pre 13 godina kad smo ovde dosli. Taj se namutio filova za torte, svoj deci sam njime spremala prve rodjendanske torte :wub: . I'm emotionally attached to my mixer :blush:

Link to comment

ja imam "hasana" već neko vreme, svašta nešto sam na njemu sekao. nažalost, umreo je pre mesec dana, kako i ne bi kad je 20 godina star.enivej, videh u Boschu da imaju za 3K dinara neke lepe, pa ću da pazarim uskoro.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...