Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Da li sam samo ja utripovan kada mislim da celi taj proces pecenja na tom tiganju, gde se prakticno nikada ne pere, i nije preterano zdrav? Masnoca koja pravi nelepljivi sloj. Imam i Gasiks a kupio sam i u Lidlu, ovaj iz Lidla deluje na oko ozbiljnije mada je upustvo za koriscenje isto.

Link to comment

Jeste malo komplikovano za održavanje, ali brt meni je pasulj konačno PASULJ (koristim šerpu, nemam tiganje). Spremao sam i kapamu i jagnjeći kari i to je bilo sjajno, a biće na zimu i neke sarme i kupusi. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

U mom slučaju Metalac, daily drajveri za ispod 1000 kinti, posle par meseci, kad ga šćer urniše, novi i ćao.

Ovaj recimo koristim isključivo za ribu, čeličana sa non stik premazom, preporuka. Ovaj wok mi takođe traje već skoro 2 godine.

Kad malo razmislim, imam gomilu Metalac posuđa, neki stainless komplet recimo žena kupila u firmi preko sindikata 2007, razvaljuje.

  • Hvala 1
Link to comment
U mom slučaju Metalac, daily drajveri za ispod 1000 kinti, posle par meseci, kad ga šćer urniše, novi i ćao.
Ovaj recimo koristim isključivo za ribu, čeličana sa non stik premazom, preporuka. Ovaj wok mi takođe traje već skoro 2 godine.
Kad malo razmislim, imam gomilu Metalac posuđa, neki stainless komplet recimo žena kupila u firmi preko sindikata 2007, razvaljuje.
Da i ja imam taj vok i evo ga 6 godina, kida!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Vreme je za nov(e) tiganj(e).

Neke preporuke za tiganj za ravnu ploču koji će se habati svaki dan?

U kojim radnjama gledati?

Ja sem Tefala ne znam šta tražiti...

Pogledaj i Ikeu. Ja imam neke njihove i ok su. Za razliku od Tefala, nisu se iskrivili. Jedino se malo jače zagreju, što je valjda ok jer bolje provode toplotu, ali trebalo mi je vremena da se naviknem.

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...