Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

On 9.6.2021. at 15:22, Ras said:

 

Moji imaju ovakvog tipa od kad znam za sebe, uvek se koristilo za porodicnu proizvodnju slatka od belih tresanja i visanja :) Kao sto je neko rekao, moras da proveris da neka kostica ipak ne ostane. Vremenom (posle ne znam koliko desetleca) se istrosi ta gumica ali tata ih je nalazio lako na pijaci.

Link to comment
3 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Moji imaju ovakvog tipa od kad znam za sebe, uvek se koristilo za porodicnu proizvodnju slatka od belih tresanja i visanja :) Kao sto je neko rekao, moras da proveris da neka kostica ipak ne ostane. Vremenom (posle ne znam koliko desetleca) se istrosi ta gumica ali tata ih je nalazio lako na pijaci.

Kupio sam već, poslužilo svrsi. Evo iskustva u spojleru:

 

 

Link to comment

juče se pravilo slatko od trešanja. u jednom trenutku se iz dubina špajza pojavio

 

20210618-160417.jpg

 

:laugh:

 

kakvo zamlaćivanje, na kraju je ipak radio jumanji metod.

 

Spoiler

20210618-160606.jpg

 

 

 

a u drugim vestima, slatko je ispalo preslatko :D 

sutra sve iz početka, sa manje šećera :vesala2:

Link to comment

Niko ne koristi filtere, bokale i ostale skalamerije za vodu?? Hmm ja mislila to svi rade, imaju sem mene.

Elem, kad se sad nisam slogirala

40bea5aadbdd81f15a32d59f4380d517.jpg



Jebemumisa, milione da imam ne bih ga kupila -.-

Link to comment

Ma to je 1800 dinara, sad dal' je slučajno pogrešio ili je APP, ne znamo :lolol:

 

Ja imam ovaj bokal

8lV20lF.png

 

koristimo ove filtere

B5K8avr.png

 

Drugačiji je ukus vode, i nema kamenca u kuvalu, znači radi :happy:

  • +1 1
Link to comment

Izgleda efektno kad nestane vode pa dođe ona prva prljava sipaš je u bokal i dole dobiješ prozirnu vodu. Kod nas je jako tvrda voda i iako nisam baš neki poklonik zdravog života, redovno ga koristim za vodu, sličan ovom gore i te filtere.

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

Ima neko preporuku za dobar električni roštilj? Imam neki Bauer koji je spor do zla boga, a javlja mi se da su svi takvi :dry:

Ovaj moj ima grill ploče, kakvi su oni što imaju samo rešetku direkt iznad grejača (neko je skoro kačio fotke negde, al' ne sećam se gde)?

Link to comment

Ma najbolje bi bilo da mogu da založim na terasi kršten roštilj, al' ne mogu :mellow:

 

Ovaj što imam je, aj' kažemo Ok, ali za nas dvoje, troje max, i to ako ne žurimo mnogo :lolol: Termostat se uključuje svaki čas, i treba mu pun q da ponovo krene da greje. Imam one rebraste ploče preko grejača, pa kapiram da bi možda onaj golać em nabijao veću temperaturu, em bi se brže ponovo palio kad ga termostat ugasi...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
2 hours ago, Skyhighatrist said:

Ima neko preporuku za dobar električni roštilj? Imam neki Bauer koji je spor do zla boga, a javlja mi se da su svi takvi :dry:

Ovaj moj ima grill ploče, kakvi su oni što imaju samo rešetku direkt iznad grejača (neko je skoro kačio fotke negde, al' ne sećam se gde)?

 

Imaš ovo https://ecogrill.rs/

 

Genijalna sprava, par puta sam prisustvovao na roštiljanju, drugar ima. Pravi se kod nas. 

Samo, prilična investicija... 

Edited by banatjanin
  • +1 1
Link to comment
Koristite li filtere za vodu, koje, kakve, how much? Isplati li se i sve ostale misterije i nepoznanice molim, hvala.
Brita, već 5-6 godina i zadovoljan. Filteri su oko 4€ a traju mesec dana otprilike, sam bokal bude oko 10€. Voda mnogo mekša i pitka mada uzmem i pakovanje mineralne nedeljno. Sipam filtriranu i u čajnik, moku/nespresso, expres lonac...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...