Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

7 minutes ago, El Guapo said:

Šta je sa onim programima za samočišćenje rerne? 

Nikada cula za to :D Ne znam ni da li to imamo u rerni, pogledacu uputstvo (rerna je vec bila u stanu zajedno sa kuhinjom)

 

//Resila sam stvar sa esencijom i vodom:

 

Link to comment



Ikea.
Kada opet bude na stanju.
Meni se ovaj baš dopada, ali je preveliki: https://www.ikea.com/rs/sr/p/vardagen-tiganj-liveno-gvozde-00437308/
 
 


Meni bas ovakava jedna tava treba, nema veze sto je veca, ali nikad je nema -.-

@morgana kuvar kaze da onaj set od tri tiganja nije maksimalno jos uvek ekspliatisao, u novom je hotelu u Svajcarskoj, pa ne zna sta ce pre od posla, sada privatno manje kuva, ali ono sto je do tada radio, zadovoljan je.
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 22.2.2021. at 21:06, Ras said:

Ikea.

Kada opet bude na stanju.

Meni se ovaj baš dopada, ali je preveliki: https://www.ikea.com/rs/sr/p/vardagen-tiganj-liveno-gvozde-00437308/

 

 

 

On 23.2.2021. at 9:35, Jumanji said:


 

 


Meni bas ovakava jedna tava treba, nema veze sto je veca, ali nikad je nema -.-

@morgana kuvar kaze da onaj set od tri tiganja nije maksimalno jos uvek ekspliatisao, u novom je hotelu u Svajcarskoj, pa ne zna sta ce pre od posla, sada privatno manje kuva, ali ono sto je do tada radio, zadovoljan je.

 

 

 

pojedini vardagen tiganji su trenutno dostupni za isporuku, upravo sam kupila jedan od 24 cm. grila jos uvijek nema.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
On 25.2.2021. at 20:54, Anonymous said:

Kupio dehidrator:

 

image568bd0609baab.png

 

Jel' ima neko nekakve ideje osim standardnih?

 

Ja bih probao mahunarke, konkretno nakvašenu heljdu (da pusti klice pre sušenja).

Link to comment

Ima li neko dobar savet? Imam dilemu blender vs. food processor.

 

Prvo, koja je uopšte razlika. Imam relativno mali blender koji dobro kida ali mu je posuda zapreminski mala. To još i nekako, ali užasno me nervira to što kod mnogih stvari nožići za par sekundi sateraju smesu na dno ili uza zidove i onda vrte u prazno. Treba mi nešto što baš dobro secka ali isto tako dobro i miksuje. Pri tome sad imam i zbun oko snage, ovo što imam je 800W a 90% svega što nalazim po online šopovima je 500W. Dajte neku preporuku, može okvirno a može i konkretan model. Hvala :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...