Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts



zar nije neko ovdje rekao da je linda ipak aluminuminijum?


Imas i od livenog aluminijuma, pise u opisu, mada taj od livenog gvozdja mislim da nije bio skoro u ponudi, onaj klasicni, osim gril koji je bio skoro sa pekačima, serpama.

A sto se tice Gasiksa, meni su odlicni.
Link to comment



super, hvala [mention=12403]Jumanji[/mention]


Skoro je jedan kuvar kupio Gasiks za licnu upotrebu, onaj komplet sa 3 razlicita tucana, kontaktiracu ga da vidim ima li zamerki, ja sam svoje kupila odavno, pa da vidimo sta on kaze.

U svakom slucaju mozes da sacekas opet Lidl ponudu, bas zato sto nije bio skoro u ponudi, verovatno ce biti. Serpe, pekaci su fanrasticni, jos crveni [emoji7]

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:


 

 


Skoro je jedan kuvar kupio Gasiks za licnu upotrebu, onaj komplet sa 3 razlicita tucana, kontaktiracu ga da vidim ima li zamerki, ja sam svoje kupila odavno, pa da vidimo sta on kaze.

U svakom slucaju mozes da sacekas opet Lidl ponudu, bas zato sto nije bio skoro u ponudi, verovatno ce biti. Serpe, pekaci su fanrasticni, jos crveni emoji7.png
 

 

 super, hvala ti puno :)

 

skoknucu i do lidla svakako cim budem mogla. zlikovci nece da dosele blize meni :fur:

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

A sto se tice Gasiksa, meni su odlicni.

 

 +1

 

ja imam samo jedan, onaj četvrtasti rebrasti, 22  x 35 cm
moram da ga hvalim, otvorila mi se nova čakra otkako grilujem sa tučanim tiganjem
muka je samo kad treba da se opere (zbog rebara). i da se razduva dim posle grilovanja :)
 

Link to comment
On 15.2.2021. at 12:34, I*m with the pilots said:

Znam da ste pricali o toj raboti vec, ali ne uspevam da pronadjem:

Kako je najlakse oprati rernu? Ne znam sta se desilo, kao da je nesto eksplodiralo u njoj vise puta. Prvi put kada se desilo nisam imala volje da se bavim time tako da stoji to vec koji mesec. Cini mi se da je bilo price da se sipa malo ______ u vodu i stavi neko vreme u rernu koja se zagreva, da to onda "smeksa" tu mast pa se posle lako skine bez trljanja?

Šta je sa onim programima za samočišćenje rerne? 

Link to comment
7 minutes ago, El Guapo said:

Šta je sa onim programima za samočišćenje rerne? 

Nikada cula za to :D Ne znam ni da li to imamo u rerni, pogledacu uputstvo (rerna je vec bila u stanu zajedno sa kuhinjom)

 

//Resila sam stvar sa esencijom i vodom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...