Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

moze li neka preporuka za indukcioni reso? kapiram da su vecina genericki kinezi.

ono sto mi je najbitnije je to kako je odradjena regulacija temperature/snage.

 

dugo vremena imam neki vivax sa dve ploce od kojih je jedna umrela.

sve jacine iznad 3 su prakticno neupotrebljive osim da voda prokljuca. svako przenje na 3 ili preko skoro pa nemoguce.

Link to comment

imam ja

 

kupio lažni za +-30€ dobio i papirtm radilo za medalju 5-6 meseci, ali se posle svake upotrebe osećao miris paljene gume, jedva,  slabo, ali se osećalo. ima gumeno parče, nazubljeno, koje prenosi snagu sa rotirajućeg dela na nož, e to je guma koja je smrdela.
to se krunilo, krunilo, i posle 6 meseci više nije moglo da zahvati deo kod noža i nije hteo da ga vrti i blendira

završio je u kanti, a za prošlu ng sam od roditelja dobio “original”, i evo ga šljaka ko zmaj


 

upravo sam prvi put smutio mango i višnju

🍹
 

e

ovaj original je identičan lažnom, al je ta guma nekako mekša i naravno ne smrdi

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

imam ja

 

kupio lažni za +-30€ dobio i papirtm radilo za medalju 5-6 meseci, ali se posle svake upotrebe osećao miris paljene gume, jedva,  slabo, ali se osećalo. ima gumeno parče, nazubljeno, koje prenosi snagu sa rotirajućeg dela na nož, e to je guma koja je smrdela.
to se krunilo, krunilo, i posle 6 meseci više nije moglo da zahvati deo kod noža i nije hteo da ga vrti i blendira

završio je u kanti, a za prošlu ng sam od roditelja dobio “original”, i evo ga šljaka ko zmaj


 

upravo sam prvi put smutio mango i višnju

🍹

:lolol:

E hvala ti.

A pri tom sam se i nasmejala :D

Link to comment

Ja imam lažnjaka, delje ko zmaj, ništa mu ne fali. Jedared sam mislio da je rikno (mleo sam badem ili kikiriki, ne sećam se), al' ispostavilo se da ima neki bimetalni osigurač, kad se pregreje, isključi se, da ne bi izgoreo.

Oladio se sat vremena i radi i dalje ko brzi voz.

Link to comment
3 hours ago, Skyhighatrist said:

Ja imam lažnjaka, delje ko zmaj, ništa mu ne fali. Jedared sam mislio da je rikno (mleo sam badem ili kikiriki, ne sećam se), al' ispostavilo se da ima neki bimetalni osigurač, kad se pregreje, isključi se, da ne bi izgoreo.

Oladio se sat vremena i radi i dalje ko brzi voz.

A koji ti je taj ?

De si pazario itd ?

Link to comment

Deda kupio od onih likova što prodaju od vrata do vrata, platio 30e, bilo mu komplikovano da se bavi, pa poklonio nama :happy:

 

Sad sam pogledao oznaku NB-101b, sad vidim na netu da je 600w, a mislio sam da je 900w.

 

Piše dole na njemu Teleshop, proizveden u PRC, naravno, al' sve u svemu solidne izrade, da ne kažem dobra kopija.

Ako ne praviš peanut butter ko ja, za ove voćno povrćne varijante je zmaj.

Link to comment
imam ja
 
kupio lažni za +-30€ dobio i papirtm radilo za medalju 5-6 meseci, ali se posle svake upotrebe osećao miris paljene gume, jedva,  slabo, ali se osećalo. ima gumeno parče, nazubljeno, koje prenosi snagu sa rotirajućeg dela na nož, e to je guma koja je smrdela.
to se krunilo, krunilo, i posle 6 meseci više nije moglo da zahvati deo kod noža i nije hteo da ga vrti i blendira
završio je u kanti, a za prošlu ng sam od roditelja dobio “original”, i evo ga šljaka ko zmaj

 
upravo sam prvi put smutio mango i višnju
[emoji484]
 
e
ovaj original je identičan lažnom, al je ta guma nekako mekša i naravno ne smrdi
 
Oseća se i moj Vegavita od 150€ i 38000 obrtaja, bio već 2 puta na servisu, sad melje samo bananu i blitvu.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...