Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Pa to, nećeš izbeći "kljukane" krave time što odeš na pijacu i kupiš mleko.
Kljukanje životinja hemijom je mera koja proističe iz kalkulacije troškova, a ona pogađa i tog prodavca na pijaci


...shiit has hit the fan....

Link to comment

endemska vrsta seljaka pijačara je izumrla

 

ovi sa pijaca su uglavnom prodavci za nekog nakupca sa veletržnice. stanovnici ritopeka, zuca, slanaca nemaju vremena da se zajebavaju po pijacama

Link to comment

ima ih još ali u tragovima. veliko selo i slanci su tradicionalno povrtarski kraj. knez miloš je tamo naselio bugare da se bave povrtarstvom za potrebe grada. sada gaje po plastenicima, vide se i na ortofoto snimcima. 

Link to comment

Kad sam pravio mocarelu narucio sam 5 litara mleka od zene po preporuci. Samo mleko je imalo mnogo bolji ukus od onog iz radnje al je ispalo bas malo sira tako da malo sumnjam da je tu bilo i vode...

 

Al imam neke sa sirevima kojima verujem i od njih verovatno mogu da uzmem dobro mleko.

 

A sto se tice jogurta u prodaji. Turkovic je bruka.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sta biste mi preporucili od tih blendera i seckalica: trebace mi da za koji mesec pravim detetu kasice od voca, povrca, kuvanog mesa itd. a za sebe bih volela da mogu da izmesam voce i mleko ili jogurt? Jel' dovoljan "klasicni" blender? Koje snage bi trebalo da bude? Ne bi bilo lose da moze da primi i led, onda mogu da se prave i neke zahtevnije stvari. Jedna moja drugarica koristi samo stapni mikser, ali nekako mi to ne deluje skroz pasend.

 

U Beogradu imam klasicni blender, onaj u koji pored voca mora da ide i malo vode ili neke druge tecnosti, ne znam da li ce on biti dobar i za sve navedeno jer sam uvek pravila samo voce i jogurt/mleko (a i malo je vec star, 10tak godina, plus nije ukljucen preko tri godine), ali dakle u svakom slucaju mi treba i jedan novi uredjaj.

 

I pretpostavljam da je staklo >>> plastika?

 

Edit: znam da se pricalo o nekakvom nutribulitu ovde, potrazicu tu diskusiju, a pretpostavljam da je to nesto kao blender na stereoidima? :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
10 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Edit: znam da se pricalo o nekakvom nutribulitu ovde, potrazicu tu diskusiju, a pretpostavljam da je to nesto kao blender na stereoidima? :D

ja uzeo neki lažni nutribulit za 30€, isti je ko pravi samo ima drugu nalepnicu. kida. samo ne znam dal će da zadovolji bebeće potrebe

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

uzeo neki lažni nutribulit za 30€

+1

 

Bullet sa malom čašom ti potpuno završava bebeće potrebe, sa velikom tvoje (voće & mleko).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...