Jump to content

NBA Liga

Ros

Recommended Posts

• Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

181

• pp34

216

• Feindouno

538

• J.R. Cash

166

Naravno, napokon neko ko moze da odmeni pierca u trenucima umora. Ali neverovatno je kako se, svaki put kada se ukljucim u prenos celtics preseason, iscimam kad je daniels na parketu i pomislim "WTF?, sta mikki moore radi sa loptom u ruci" :lol:

Naravno, napokon neko ko moze da odmeni pierca u trenucima umora. Ali neverovatno je kako se, svaki put kada se ukljucim u prenos celtics preseason, iscimam kad je daniels na parketu i pomislim "WTF?, sta mikki moore radi sa loptom u ruci" :lol:
Naravno, to im je najviše nedostajalo od kad je Posey otišao. Pride, Daniels igra i pleja, što znači da House ne mora da prevodi loptu, već da se ograniči na prangijanje. Sa njim i Sheedom su solidno duboki, i ako KG ostane zdrav, finale istoka je potpuno realan domet, a ne bih se iznenadio ni da odu jakodosamogkraja u veliko finale.
Naravno, to im je najviše nedostajalo od kad je Posey otišao. Pride, Daniels igra i pleja, što znači da House ne mora da prevodi loptu, već da se ograniči na prangijanje. Sa njim i Sheedom su solidno duboki, i ako KG ostane zdrav, finale istoka je potpuno realan domet, a ne bih se iznenadio ni da odu jakodosamogkraja u veliko finale.
Danielsa baš gledam kao tu neku zamenu sa klupe koja će da se cima u odbrani, ali baš i to, može da igra pleja vrlo dobro. Boston je prošle godine otišao do finala istoka bez Garneta i Powe-a, ove godine su još jači za Šida i i Markiza, ostaje mi da verujem u momke i navijam za njih :), dok moji Pejsersi ne dočekaju neka bolja vremena... znam da vole belce al sam skeptik po pitanju Hensbroa i njegovog udela u igri tima, a angažovanje Danteja Džonsa ne bih ni da komentarišem. Edited by Scouser
Daniels je super pojačanje za Boston, ako uspe da ostane zdrav...Nego, sinoć je Morrow igrao 48 minuta za GSW??? Pripremna utakmica, wtf?
i big shot jack je imao jednu od 48, kao shto reche fancy. a i morrow je vec imao jednu od 48 pre 10ak dana...

lejkersi sinoc lagano pregazili denver bez bajnama i gasola. mbenga je pawnovao martina. mislim da ga je zalepio 3 puta. starteri su standardno dobri, ali klupa lejkersa igra bolje nego prosle sezone. gledao sam nekoliko utakmica lejkersa i ne mogu da se setim da li je morison promasio neku trojku? josh powell je pogodio dosta suteva sa distance, a isao je i jako do samog kraja! uglavnom, svi sem vujacica su napredovali. denveru fali jedan centar na koga bi mogli da se oslone u napadu. ty lawson je nenormalno brz i bice odlicna zamena bilapsu.

• Create New...