Jump to content

NBA Liga

Ros

Recommended Posts

gledao sam nekoliko utakmica niksa u poslednjih nedelju dana :isuse: harper je car. darko koristan u odbrani. niksi su undersized, pa ce on imati solidnu minutazu.bajnam igra veoma, veoma dobro. bice veoma zajeban ove godine ako ga zaobidju povrede. nikako ne mogu da se naviknem na artesta u postavi lejkersa. mislim da je bolje da su potpisali arizu.jel tyler hansbrough povredjen?

• Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

181

• pp34

216

• Feindouno

538

• J.R. Cash

166

Ryan Anderson je novi Peđa Stojaković MMW ;)
Šteta što neće imati minutažu. Lewis će startovati i imaće oko 30-40 minuta zavisno od utakmice, a onda dolazi Bass koga su potpisali za veće pare. A mislim da je on odličan za napad Magica.

Lewis ce startovati na 3, a Bass na 4. Trojka je Lewisova prirodna pozicija i na njoj je igrao veci deo karijere, a cini mi se da je to najavio i Ron Jeremy...Anderson ce imati jako lepu minutazu, a na jucersnjoj utakmici je i bio u prvoj petorci.

Lewis ce startovati na 3, a Bass na 4. Trojka je Lewisova prirodna pozicija i na njoj je igrao veci deo karijere, a cini mi se da je to najavio i Ron Jeremy...Anderson ce imati jako lepu minutazu, a na jucersnjoj utakmici je i bio u prvoj petorci.
Ko zna? Mada mislim da će im petorka biti: Nelson, Carter, Barnes, Lewis i D12. Sa klupe: Bass, Pietrus, Gortat i Williams/Johnson.

Sem mojih™ celticsa, ove godine svim srcem za Wizardse !!!!Agent Zero :pera:A-JamDope Dealer :Hail: :Hail: :Hail:YoungHaywoodMike MillerMike JamesDeShawn StevensonMcGeeJebena ekipa na papiru !edit : + 1 flip ukrajinac na klupi

Edited by 8-walker

@Walkerunistili me Wizardsi sinoc tj zamjenski sudac. Faul na 0.3 do kraja i to na trojci Mika James. Bice sranja ako se ne vrate normalne sudije, vec je kuknjava na sve strane.Andre Miller je u Portlandu

• Create New...