Jump to content
Ros

NBA Liga

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

gledao sam nekoliko utakmica niksa u poslednjih nedelju dana :isuse: harper je car. darko koristan u odbrani. niksi su undersized, pa ce on imati solidnu minutazu.bajnam igra veoma, veoma dobro. bice veoma zajeban ove godine ako ga zaobidju povrede. nikako ne mogu da se naviknem na artesta u postavi lejkersa. mislim da je bolje da su potpisali arizu.jel tyler hansbrough povredjen?

fancy claps

dobrodoso kojote!!ron se ni meni ne svidja, spor i krut mnogo, medjutim ariza je trenutno najgori igrac hjustona, pa i nema veze. takvih ariza i senona brauna ima kolko oces.

Scouser
jel tyler hansbrough povredjen?
Nije igrao protiv NO zbog povrede..

HotShot

Ryan Anderson je novi Peđa Stojaković MMW ;)

teacher
Ryan Anderson je novi Peđa Stojaković MMW ;)
Šteta što neće imati minutažu. Lewis će startovati i imaće oko 30-40 minuta zavisno od utakmice, a onda dolazi Bass koga su potpisali za veće pare. A mislim da je on odličan za napad Magica.

pp34
Ryan Anderson je novi Ryan Bowen MMW ;)
:thumbsup:

Rick.James

Lewis ce startovati na 3, a Bass na 4. Trojka je Lewisova prirodna pozicija i na njoj je igrao veci deo karijere, a cini mi se da je to najavio i Ron Jeremy...Anderson ce imati jako lepu minutazu, a na jucersnjoj utakmici je i bio u prvoj petorci.

teacher
Lewis ce startovati na 3, a Bass na 4. Trojka je Lewisova prirodna pozicija i na njoj je igrao veci deo karijere, a cini mi se da je to najavio i Ron Jeremy...Anderson ce imati jako lepu minutazu, a na jucersnjoj utakmici je i bio u prvoj petorci.
Ko zna? Mada mislim da će im petorka biti: Nelson, Carter, Barnes, Lewis i D12. Sa klupe: Bass, Pietrus, Gortat i Williams/Johnson.

Mister No

Polish hammer na klupi. :cry: A ladno izjavi da je najbolji centar u ligi.

teacher

Chad Darko projektuje istok:29mkrco.jpgNjegov drugar Hollinger radi to isto:30u9ukn.jpg

pp34

Sem mojih™ celticsa, ove godine svim srcem za Wizardse !!!!Agent Zero :pera:A-JamDope Dealer :Hail: :Hail: :Hail:YoungHaywoodMike MillerMike JamesDeShawn StevensonMcGeeJebena ekipa na papiru !edit : + 1 flip ukrajinac na klupi

Edited by 8-walker

Feindouno

@Walkerunistili me Wizardsi sinoc tj zamjenski sudac. Faul na 0.3 do kraja i to na trojci Mika James. Bice sranja ako se ne vrate normalne sudije, vec je kuknjava na sve strane.Andre Miller je u Portlandu

Feindouno

Mister No sutnuse ti pulenaAccording to the Houston Chronicle, guards Garrett Temple and Romel Beck were cut by the Rockets on Wednesday.