Jump to content
Ros

NBA Liga

Recommended Posts

Ros

nova sezona da darko&darko pokazu da nisu bust, da peja ima balls, da radman ima brain...

Calavera

Onda mozes da zakljucas topic odmah. :D

Lrd

Mislim da će mi Darko&Darko u Njujorku izmamljivati osmeh tokom cele sezone. To jednostavno ne može da prestane da bude zabavno! :)

Daddy Cool

Prica sezone mi je borba za titulu na Istoku.

pacey defender
možda da a možda 100% ne prošla sezona je bila paklena, ako sledeća bude i upola dobra ko prethodna, biće dobro...

kovik

Samo da obavestim Venoma da Greg Oden dominira u preseasonu, sa 16/11 prosekom za 25 minuta po utakmici :P

kovik

Krajnje je vreme bilo, to driblanje ionako samo smara i usporava igru. Vidi kako je fino bez toga:

teacher

Peja sinoć sa klupe 23 min, 0 pts. 0-7 iz igre. :Hail:

HotShot

Prvi si uvek koji se podsmeva makar i jednoj izgubljenoj lopti naših igrača i slabiji učinak iznosi kao senzaciju. Ne razumem. Znaš i sam kakve zdravstvene probleme ima Peđa i da mu treba sve više i više vremena da dostigne neku minimalnu formu za NBA.Što nisi hailovao izjavu D'Antonija da je Gallinari najbolji šuter koga je ovaj ikada video, a koji posle toga na tri utakmice iz igre šutira 2-6, 1-7, 1-6 za fantastičnih 21.1% FG?

pp34
De si Walkere, kućo stara.
Evo, stigao iz zabele. Jel spreman budjelar za pocetak sezone ? :D :Hail: Edited by 8-walker