Jump to content
IGNORED

Sci Fi Channel u Srbiji


Arkadija

Recommended Posts

Konačno je počeo i Sci Fi (ne Sy Fy) kanal u Srbiji, za sada samo kod SBB-a.Posle dva dana sporadičnog praćenja, nisam baš nešto pala na teme, jer se plašim da će biti isto kao na FOX Crime, jednu maksimalno dve sezone neke serije, emituju beskonačno...Trenutno emituju STNG.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel gledao neko ovu početak ove nove serije Legend of the Seeker i da li su počeli da titluju serije, jer me mrzi da pratim na engleskom gde su moji kapaciteti sumnjivi...I da li imaju reprizu te udarne serije u dnevnom terminu... Iz ovoga što vidim u programskoj šemi SBB-a nemaju...Ako ima neki dobar serijal, ili film koji treba pogledati, a ima titl, vičite da i čika dare baci pogled iz fotelje... ;)EDIT:Vidim serije od 21h imaju prevod...

Edited by dare...
Link to comment
  • 3 weeks later...
Jel gledao neko ovu početak ove nove serije Legend of the Seeker i da li su počeli da titluju serije, jer me mrzi da pratim na engleskom gde su moji kapaciteti sumnjivi...
Sada za vikend, videh da repriziraju tu seriju, pa rekoh sebi, ajd da vidim cemu li je.Nije nesto narocito, nepoznati glumci, sve se desava na sumovitim lokacijama,sve je snimljeno na Novom Zelandu (sto je +), sadrzaj je klasicna borba dobra i zla ( carobnjaci, carobnice, citaci misli,tragaci za istinom, zli carobnjaci i sl. svi su tu ), sve u svemu moze da se gleda, ali onako neobavezno.
Link to comment
  • 4 months later...
Prilično podnošljiv kanal, ako nemaš pametnija posla...
Ma da, i ne smaraju reklamama. Nedavno su počeli da repriziraju SG-1, , a možda će nastaviti i Stargate Universe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...