Jump to content
IGNORED

Povratak


MarlaSinger

Recommended Posts

Tako neke price koje cujem iz najblize okoline me drze u ubedjenju da svako ludilo medju obicnim svetom u Srbijici moze da se smiri.
Posle je tokom devedesetih prestala da radi.
Hm. -_-
Link to comment

Gde bre da se vratim?Srbija vise ne postoji kao ciljno mesto za zivot, mozda za turizam ponekad, kad se pridruzi EU.U Australiju, koja ce za 10 godina biti irelevantna kao sto je danas, na primer, Argentina?U Ameriku, Englesku, dok pametni (koje MBA kriminalci sa Wall Street i London City nisu uspeli da doteraju uza zid 2008.) rade suprotno i "tamo gde treba"?HSBC decided that from February its chief executive will be based in Hong Kong. The bank will keep its global headquarters in London. It explained Michael Geoghegan’s move to Hong Kong, where it was founded in 1865, as part of its strategy to ready the group “for the shift in the world’s centre of economic gravity from west to east”. Najbolje izgleda kao penzos u tropski raj u Thai sa beskrajnim golfom i vecnim letom. Sta god da se tamo desi koga ne interesuje (vise) politika i biznis moci ce lepo (i relativno jeftino) da zivi.

Link to comment

speaking of povratak.moj drugar (java guru, radio za accenture na projektima za deutsch bahn) se zeza radi javi telekomu srbije pre par godina. i oni mu odgovore kako bi ga rado imali u svojim redovima, i da mu nude pocetnu platu 20,000 dinara. :Dja sam se isto pre 2-3 godine javio nekoj firmi u beogradu koja je trazila navision konsultante, nudili mogucnost zarade do 2000 evra mesecno. i 'ladno se niko nikad nije javio. :isuse:

Link to comment
Drugarice i drugovi, podelio sam topić. Ovde pišite o povratku, a ovde o poslu i radu u raznim zemljama.
Wow neighbor!? Kako , zasto, cemu? Ne razumem kako mozes da podelis topic i nabacas postove ljudima tek tako. Mislim razumem da verovatno imas neku "moc" kao mozda neki moderator ali mislim da je totalno bezveze ovo to si uradio. Pusti da razgovor ide svojim tokom. Da je neko hteo da otvara novu temu o "poslu, radu u raznim zemljama" otvorio bi sam. Why ohh why !?
Link to comment

Eto ti sad. <_< A ja mislio smetaće ti što su ti utrolovali temu na mrtvo ime. Jednostavno objašnjenje: Priča o nalaženju posla je u početku još i imala veze sa povratkom ili ostankom (što cenim), ali se vrlo brzo pretvorila u staro naklapanje o Noskichevoj nemogućnosti da nađe posao u Australiji. A ta je ista priča do sada po raznim forumima već isisala život iz ko zna koliko topika. -_-

Link to comment
Eto ti sad. <_< A ja mislio smetaće ti što su ti utrolovali temu na mrtvo ime. Jednostavno objašnjenje: Priča o nalaženju posla je u početku još i imala veze sa povratkom ili ostankom (što cenim), ali se vrlo brzo pretvorila u staro naklapanje o Noskichevoj nemogućnosti da nađe posao u Australiji. A ta je ista priča do sada po raznim forumima već isisala život iz ko zna koliko topika. -_-
Ne znam pile nisam citala po drugim forumima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...