Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

mislis na pusenje kao felacio ili na pusenje kao pusenje cigareta (eventualno cigara)? moras biti malo precizniji, ovo je ipak ozbiljan topik.omiljeni film sa ruskom podmornicom?alternativnomanikir ili pedikir?

Link to comment

fala kurcu, ja sad bas gledam jel jos stoji da odgovorim ja.(:wub: za simultanost)a: jebiga da je das boot sa ruskom mogao bi biti simultani odgovor.q: sta ste poslednje skuvali? (pitanje za muskarce)

Link to comment
mislis na pusenje kao felacio ili na pusenje kao pusenje cigareta (eventualno cigara)? moras biti malo precizniji, ovo je ipak ozbiljan topik.
off:pa imali ste da izaberete sta vam vise odgovara, i opet ste eskivirali da odgovorite <_< (da sam bio postavio da je za felacio, imam utisak da vise niko nista ne bi napisao na ovom topicu :lol: ) on:a: 33q: jel se pravilno kaze irak ili iran? ^_^
Link to comment
off:pa imali ste da izaberete sta vam vise odgovara, i opet ste eskivirali da odgovorite <_< (da sam bio postavio da je za felacio, imam utisak da vise niko nista ne bi napisao na ovom topicu :lol: )on:a: 33q: jel se pravilno kaze irak ili iran? ^_^
a: ponovno je nejasno jel misliš na suvremeni irak ili za vrijeme otomanskog carstva. q: kako se dolazi do 45? Edited by Nicol
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...