Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ljudi nisu monogamni po prirodi, je l'. 1 muskarac voli tri zene. za jednu zna da ona prihvata cinjenicu (mogucnost) njegove ljubavi i prema drugim zenama; druga ne prihvata da je moguce voleti vise od jedne; treca odbija da se izjasni po tom pitanju. i sta sad on da radi?
a - Bude sa njih dvije.
q: bolje da se kajes sto jesi ili sto nisi?
a - No regrets.
nikad i nikako.slava ili zurka?
a - zurka.q - Najbolja dijeta? ( Jako bitno, u pitanju je 4 kg viska pa odgovor moze i na PM)
Link to comment
Supa konzumirana viljuškom
:lol: Thanx. Dobar, dobar prijedlog.
Ajd isto, pošto joj je bitno.
Mne. q - Otkud onaj izraz "dame biraju"? Je li to muski sovinizam tipa na odmoru je i vani pusi kurblu ili on zapravo jedva ceka da bude odabran? (odgovor tipa glupo pitanje me ne zanima. Budite kreativni. :rolleyes: )
Link to comment
q - Otkud onaj izraz "dame biraju"? Je li to muski sovinizam tipa na odmoru je i vani pusi kurblu ili on zapravo jedva ceka da bude odabran? (odgovor tipa glupo pitanje me ne zanima. Budite kreativni. :rolleyes: )
Što Dača reče jednom davno - dame biraju kad žele da odluka leži na njima.Ajd dalje.edit: malo sam zaboravio slova u vukojebini :blush: Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Ajd dalje.
Hm. Nepoznat si mi (ili imas drugi nick) pa skruseno priznajem da ne znam da li ovo "dalje" znaci "isto". I ako znaci, zasto se igras ako ti je fuj?e
dit: malo sam zaboravio slova u vukojebini :blush:
Nema vukojebine. Ima samo manje razvijenih podrucja, ali ti ocito nisi in i pojma nemas sto je organic food i slow, slow. Ma mislim, cim si "Al", to znaci nevolje. <_< q- isto
Link to comment
Hm. Nepoznat si mi (ili imas drugi nick) pa skruseno priznajem da ne znam da li ovo "dalje" znaci "isto". I ako znaci, zasto se igras ako ti je fuj?
'De nađe "fuj" - beats me.
Nema vukojebine. Ima samo manje razvijenih podrucja, ali ti ocito nisi in i pojma nemas sto je organic food i slow, slow.
Jel ti neko tepa "žiška"? Vukojebina je jedan fin, deskriptivan pojam, posebno in u manje razvijenim područjima.
Ma mislim, cim si "Al", to znaci nevolje. <_<
Misliš, ime odaje da sam iz nekog MRP-a? :naughty: Dalje. Missim, isto. To jest žižino. Ma... ovo:
q - Otkud onaj izraz "dame biraju"? Je li to muski sovinizam tipa na odmoru je i vani pusi kurblu ili on zapravo jedva ceka da bude odabran? (odgovor tipa glupo pitanje me ne zanima. Budite kreativni. :rolleyes: )
Link to comment

A ja i malopre nisam htela da odgovorim <_<Ma sta god, dokle god mi sijaju oci (al ne od narkomanije)Da li treba otvoriti topik "pms postovanje"?(inspirisano ovim prethodnim pitanjem)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...