Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

glupo pitanje el trava uvek zelenija u tudjem dvoristu, a? Al ozbiljno? A?(inspirisano msn raspravom)edit: slobodno napisite "glupo pitanje" <_<

Edited by Mancunian
Link to comment

nije, ozbiljno. moze da se desi, a obe treve su lepe svaka na svoj nacin.imam ja jedno iz iste kategorije.ljudi nisu monogamni po prirodi, je l'. 1 muskarac voli tri zene. za jednu zna da ona prihvata cinjenicu (mogucnost) njegove ljubavi i prema drugim zenama; druga ne prihvata da je moguce voleti vise od jedne; treca odbija da se izjasni po tom pitanju. i sta sad on da radi?edit:

edit: slobodno napisite "glupo pitanje"
Link to comment
ljudi nisu monogamni po prirodi, je l'. 1 muskarac voli tri zene. za jednu zna da ona prihvata cinjenicu (mogucnost) njegove ljubavi i prema drugim zenama; druga ne prihvata da je moguce voleti vise od jedne; treca odbija da se izjasni po tom pitanju. i sta sad on da radi?
Ja ne vidim sta je njemu sad tu problem :huh:El sam sad glupa :unsure:?
Link to comment

kaze se "glupo pitanje" (pravdam se nedovoljnom kolicinom sna)pa on bi sve tri, a ima jedan pokusaj.alternativno: thuy trang ili amy jo johnson?

Edited by kingmaker
Link to comment

a od mene glupo sto kao zensko odgovaram ( pravdam se viskom sna)alternativno: mrzim kosookece sad uki da me bije?alternativno: odgovorite km!!!!!

Edited by Mancunian
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...