Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. kud u maglu Simoviću

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    doktor robotike u ozbiljnom problemu, nije stigao ni da se presvuče od sinoćnjeg gostovanja kod edina i koleta kontraofanzivatm
  3. ZokiAsov

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Moze Lalat da bude gost-trener
  4. MiddleClass

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    I staro i mlado i staro i mlado 🤡
  5. Ratamahatta

    Euroleague (sve sezone)

    I ja sam prognozirao tako, znaci ja radim za Vucica
  6. Milosh76

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Derbi u Kupu 4 dana posle Derbija u plejofu, isto kod nas na Miticu.
  7. Ja doziram klincu pa svaki put kad odem u prodavnicu uzmem po 4,5 kesica. Jedino je shit sto su u skoli zabranili.
  8. Lord Stef

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Nadj odbio da vodi ekipu u derbiju a jedini ima pro licencu Ne znam sta je tragicnije u ovoj vesti....
  9. kud u maglu Simoviću

    Kup Srbije

    finale je u loznici, ako se ne odluči drugačije
  10. MiddleClass

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Drcela poceo jako da ubacuje zetone i u navijace. Sns krenuo u napad pozadi Coviculegendo i ja sami
  11. ZokiAsov

    Kup Srbije

    Dobicemo ih dvaput za 4 dana i onda klip lole smiljanica ide mesec dana na ripit
  12. bags

    Jedna mapa govori vise od rijeci

    Zanimljiva vizuelizacija o zaradama u Austriji: https://www.derstandard.at/story/3000000214427/wo-man-in-oesterreich-am-meisten-verdient
  13. kud u maglu Simoviću

    Kup Srbije

    zlobnici bi rekli voljom frižidera ⛄️
  14. MiddleClass

    Kup Srbije

    Tako je moralo biti!
  15. Lord Stef

    Kup Srbije

    Jel' se domacin opet birao voljom zreba™?
  16. sad roknem 2-3 kutije, smorim se ko pas dok to sve slozim i polepim i onda nosim stos slajbi kod moskve
  17. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Pomaže harperov post, braćo! Hteo sam da odem u perma pravcu, ali zbog vas ekipe vredi i progutati nešto. Stop sajber nasilju!
  18. Zaboravan

    Iran: novi front

    Ja još manje tvrdim bilo šta :-) Samo ne vidim baš jasno šta bi dobili... Trenutno jedino mi se čini da su dobili Izrael i Rusija i da njima odgovara držanje tenzija na max.
  19. Constantin

    Kup Srbije

    Namešteno
  20. kud u maglu Simoviću

    Kup Srbije

    ja sam šokiran
  21. Mel

    Pronađi me/Amber Alert

    Da li telo uopste vise postoji... Cim oni traze po pecinama to ti je samo jer neko insistira da se telo nadje ili makra odrzi iluzija spektakla jos koji dan.
  22. ToniAdams

    MMA

    Pa morao je pošto je gubio jbg
  23. garmonbozia

    Pronađi me/Amber Alert

    Kako je uthnula ova tema (ne mislim na forumu), sva je šansa da nikad neće pronaći telo.
  24. Mel

    Iran: novi front

    Moja teorija je da se uvek na kraju ipak pita USA, e sad ... nisam ja bas previse upucena pa da mogu decidno da tvrdim bilo sta.
  25. goofs

    Euroleague (sve sezone)

    e? Čuj, i isto nosim naočare ceo svoj život, koincidencija? Ne bih rekao…
  26. Zaboravan

    Iran: novi front

    Pa uključili su se u odbranu i naravno tamo već mesecima patroliraju ozbiljnim snagama. Nemamo podatak, jasno, koliko su čega oni oborili no potrošilo se dosta. E sada da li je stvarno zapelo da se baš mora ili se isključivo pita Izrael.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...