Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Filozof manijak

Wimby-dimby

Iskomentarisao sam jednom kakva bi to ironija sudbine bila kad bi Stanislas kompletirao karijerni grend slem, i to sva 4 preko Novaka. (i to da skupi 4 Granda Slama, i to sva 4 različita, još pobedama nad Novakom)
  3. Noloa realno boli qratz sta rade njegovi Topalovici. Kriviti nekoga ko je 24/7 u treninzima za marifetluke po gradu je dug hitac.
  4. proveri da ne treba rezrvisati ili se najaviti..pa pozovi ih da se raspitas..
  5. Filozof manijak

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Ja se sve nekako nadam da Bata Gašić, Vulin, Babić, dr Smrt, Mali, Vesić imaju toliko sranja u ormanima da ne mogu ostati na vlasti kad Psiho sleti. Valjda smo se jednom opekli aboliranjem lopova i zločinaca zarad "višeg dobra" (2000. i 2008.) Znam sve, ali mi ostaje da se nadam. Ali još gori od ove, uslovno rečeno, ekipe na vrhu je ekipa koja nastupa iza njih, tzv.donji ešaloni: botovi koji ne rade ništa za 70k platu, paraziti i štetočine po javnim upravama i javnim preduzećima. Njima se ne sme dozvoliti da prelete i izvuku se kad(ako) jednom Psiho zglajzne.
  6. Hamlet Strašni

Pitanje za pravnika

Generalno, sud je meni najlepša advokatura. Nadam se da ću kada krenem sam raditi i mnogo više krivice...
  7. miki.bg

Wimby-dimby

Stanislas u 2. od svoja 3 sprečavanja Đoko GSa, a bio je blizu da to bude i 4 puta, 4 godine zaredom.
  8. miki.bg

Wimby-dimby

Ništa ga ne sprečava da osvaja i u poznim godinama kao R, ako ostali na turu budu sličnog nivoa spram njega kao sad što su spram Feda sada.
  9. Filozof manijak

Wimby-dimby

...i opet nije uzeo RG tada
  10. Facundo Orellana

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

"Nije Nolo loš, oko njega su govna" Posle se čudite kada neko ima milion opravdanja za Vučića.
  11. Jumanji

Zimnica

Lep dzem, divna boja [emoji7]
  12. Filozof manijak

Jedna mapa govori vise od rijeci

Jeste, kako da nije
  13. iDemo

Teniske legende

Greota jedino sto nije Rodik dobio.
  14. Stalone pred početak snimanja Ramba 8?
  15. miki.bg

Wimby-dimby

Pobedio ga je tamo kad je ovaj bio najkljakaviji.
  16. Goranz

Zar si u Torontu mogao nešto drugo da slušaš?
  17. Ako ima 3g mozga, nece se ni pribliziti politici
  18. iDemo

Wimby-dimby

On je jedan od dva coveka koji su pobedili Nadala u tom blatu - to ne bi bilo lose da ponovim bar jos jednom - u finalu.
  19. napadaj

Pitanje za pravnika

Radio sam due diligence najveće domaće državne firme pre četiri godine. Ne d'o Bog nikome. Plus ovo što kaže Ajatolah - ne možeš da skineš dokumenta, moraš da pišeš sve na engleskom koji u većini kancelarija ne govori dovoljan broj ljudi, pa moraš da proveravaš i njihovo, drkaš se sa strancima i vremenskim zonama, radiš procene sumanutih sporova... Užasno i potpuno beskorisno sa stanovišta znanja. Ali najgora stvar koja postoji je UPPR. Znaš da nema šanse da tvoj klijent vrati nekoliko desetina ili stotina miliona evra za tih nekoliko godina koliko ste stavili u plan, gomila domaćih firmi, preduzetnika i radnika biva oštećena pravilima o namirenju neobezbeđenih poverilaca koji nisu banke i inostrani fondovi ili firme, neki sitni činovnici iz IFC ili EBRD na tim sastancima sve nas ovde u paketu gledaju kao bubašvabe, a onda se činovičići iz domaćih banaka šepure da i oni nešto bitno kažu, pa te zatrpavaju besmislenim formalnim zahtevima, uvek se nađu neke babe iz Poštanske štedionice ili Komercijalne koje ne znaju engleski, pa sva komunikacija mora da se piše na srpskom i engleskom... I na kraju taj plan pukne za dve godine, ako i toliko potraje, pa radiš sve ispočetka. Ta "visoka" advokatura je za stomak mnogo gora od živopisnih parnica u Požarevcu ili Zaječaru.
  20. hazard

A uz ovu pesmu se budim, tuširam, i zviždim dok šetam ulicom i na protestima 1/5 miliona: i imam poster ,,Volimo te otadžbino naša" u izdanju Patriotskog saveza Jugoslavije iz februara '99.
  21. Radisa i Caligula su ista osoba ?
  22. Tribun_Populi

Pitanje za pravnika

Kažu Ameri, u top 10 najdepresivnijih zanimanja. Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
  23. ToniAdams

Jbg ukrali logo :(
  1. Load more activity
  • Create New...