Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Weenie Pooh

Chernobyl - HBO (2019)

Zaštitimo okean od CCCP-a.
  3. O yeah! Japance u logore, new deal (super liberal, jeli,) predsednik do smrti, veliki biznis kao partner drzave.... Da, to je taj antifasista.
  4. Tsai

Teniske legende

5. mustang

mobitelska™ fotografija

ja vala ne. nidje drveta da se sakrijes, ka da si na islandu samo sa sharkama. srecom nisam gorstak ko on ovo sa slike jos i ima nekg zelenila al tamo put lovcena sve go kamen.
  6. mustang

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

da bi imao vantelesnu moras da si u braku. dr. milica je imala vantelesnu vec smo raspredali o ovome, nisam ni ja zna da krse zakon. zato i kazem, da popizdis jer od samog vrha ispred nosa krse umesto da poguraju neke osnovne stvari u normalnom pravcu.
  7. MiddleClass

Premier League 2019-20

Naravno... kod gola, penala i crvenih gledace se jel prethodio ofsajd.
  8. 189-

Premier League 2019-20

ofsajdi?
  9. Tsai

Wimby-dimby

Javio se i Franc Jozef
  10. Mindaugas Žukauskas

Premier League 2019-20

Dženkinson živi život iz snova, igra i trenira sa fudbalerima, a još je solidno plaćen za to.
  11. ToniAdams

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Plus Gvendon Aleksis i Dejvid Rivers
  12. Anonymous

mobitelska™ fotografija

Vrhunsko je uživanje gore iznad Novog:
  13. ArleKino

Premier League 2019-20

Vodimo protiv uvijek neugodne Fiorentine 1-0, Nketiah. Dosta mlađarije kod nas, Ljungberg će tu igrati bitnu ulogu kod preporuka za Emeryja obzirom da dolazi iz U23. Neuništivi Jenkinson igra na RWB-u.
  14. Ovaj: https://www.salon.com/2015/01/02/fdr_outsmarts_them_all_henry_ford_joseph_kennedy_charles_lindbergh_and_the_american_entrance_into_world_war_ii/
  15. napadaj

mobitelska™ fotografija

Blizu je, ovo je mesto za pecanje na Begeju.
  16. Nisi dovoljno mator Gledam treću i bolja je od druge. Ništa mi zasad ne smeta jako, sem što su napravili baš karikaturu od šerifa. Rusi govna, to cenim.
  17. Da, ali ako je rec o podizanju diploma, ovaj 698. podigao diplomu 1998, 699. Slina 2004, a "student" pod brojem 700 2000. godine. Malo je nered sa tim datumima. Doduse, mozda znace nesto drugo, tesko je dobaciti do tih visina arhivatorskih. Valja pozvati glavnog arhivatora Cvarkova.
  18. Fakundo Sava

Poslednji film koji ste gledali Part II

Hteo da gledam neku glupost da odmorim ovo malo mozga i opustim se uz Charlize Theron,pa iznajmim friški Long shot. Nije mi to trebalo,nezabavno,neduhovito,razvučeno,imbecilna priča,Seth Rogen level Andrija Milošević ako je ovo nešto od boljih romkomova u tri lepe
  19. Mindaugas Žukauskas

Tako je, na poziciji 5 imali jednog Brad Millera, doduše tada nastupao za Purdue Boilermakerse.
  20. Goranz

mladje kategorije

Srećom je Haradinaj predvideo to i brže-bolje prionuo na vraćanje dijaloga.
  21. Jumanji

mobitelska™ fotografija

Zavidim Anonymousu... Ma ljudi pisite sta slikate. Podsetilo me na Carsku baru, prelepo je bilo..
  22. Anonymous

mobitelska™ fotografija

Levo Dobroštica, planina koja dominira nad Novim, samo iz druge perspektive, desno Subra (najbolja planina, ne vidi se iz Novog), u donjem desnom uglu naš planinarski dom, malo iznad njega Kamenska ravan, najluđa livada. Jedanaest dana sam sad gore proveo, uživanje.
  23. theanswer

mladje kategorije

Slepci su nam obezbedili duel sa Kosovom i dugogodisnju suspenziju verovatno
  24. miki.bg

98 su ispali od Rusa u 1/2F.
  25. Frenki. Onaj sto je pobedio Hitlera.
  26. pacey defender

1 Skupština

Softver je bio ok generalno. Samo sto je problem sto ga je pravio neko ko je na kraju otisao iz DJB. Odustacemo nikad.
  1. Load more activity
  • Create New...