Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. ducca

    NBA 23/24

    Po reakciji žene deluje da je možda ovaj lik nešto provocirao, ali svakako ova dvojica su pavijani samo takvi. Za ovakve stvari tamo pada i zatvor, neće se završiti na ovome. Btw jel lik na kraju kad okrene ledja pada?
  3. Midgeta

    Letnje haljine

    @dùda kako ide, ima li nade?
  4. Jesper23

    Polovnjaci

    Punac bas razmislja da uzme Kaskai 2016-o godinste, 1.6. Znači da ga odgovaram ako su toliko loši
  5. vorda

    Razno

  6. goofs

    Hard n' heavy department

    Ima dva fina albuma Blejza Bejlija, svideće mu se to
  7. Djuro

    NBA 23/24

    mala Ognjena gleda striku i nista ne razume :(
  8. Ne znam koliko je to realno, mislim da je kvalitetna produkcija tu najmanji problem, distribucija i pre svega copyright je totalni haos (ako se ne varam, niti jedna sportska igrica danas nema sve timove i sve igrače, ni FIFA, ni PES, ni FM, pa shodno tome i sa sličicama je komplikovano). Panini i dalje ima neke jbno dobre albume, Premier liga je tiptop, Calcio album je odličan, za mene je apsolutni rebus zašto su UEFA/FIFA album takav krš već godinama. NBA im je isto krš.
  9. copkillah

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Sve što mu nudi Bajern, mi mu nudimo x2,5 - proverena informacija.
  10. John Coltrane

    Serie A 2023/2024

    Ide 5 kad je Roma obezbedila bodove.
  11. morgana

    Frizure

    u rezimu stednje sam, pa sam gledala da sampon (redken ili semi di lino alfaparf) zamijenim povoljnijim i uzela sam novi elseve sa glikolnom kiselinom. totalno je ok, zadovoljna sam - doduse u ostatku tretmana imam olaplex i redken tesku artiljeriju ali svejedno. sad, da li ce kroz par pranja da isusuje, ostaje da vidim. 790 din 200 ml (snizen sa 1000 - racunam da je uvijek negdje snizen) nije bas tipicna cijena za elseve ali je dobra. btw dok se nisam blajhala mogla sam roze elseve sampon i zuti balzam i vrh, dok sad, eh...
  12. urkozamanje

    NBA 23/24

    I to ovaj tip upola manji, i ocigledno nije raspolozen za tu vrstu eskalacije. Nadam se da ce dobro da mu naplati ovo.
  13. Serena

    To, mačko!

  14. Shaq

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ocigledno ne toliko dobru koliku bi imao u partizanu
  15. Midgeta

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Blago nama
  16. morgana

    Prodavnice

    i to (i) malecka, za tri zalogajcica, idealno pakovana za torbu. skoro besplatna, toliko malo je kostala. tj alva.
  17. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Što se tiče plate, plata nije problem, predsednik vam je najavio sezonu sa nešto većim budžetom od ovosezonskog.
  18. gospa buba

    Prodavnice

    ohoho ohoho
  19. Mel

    pogodi nešto o sledećem

    Znam, ne znam Sledeci zeli da napravi svoju bashtu.
  20. johan nagel

    NBA 23/24

    Какав паор, буквално је Јокић испао и нормалан кад видиш с каква два болида је одрастао.
  21. uini

    NBA 23/24

    odgledao sam konačno i drugo poluvreme ne pomaže voda, majko, sa kolena embiidova, ni ljekari nit travari luda tekma; knicksi su imali za ovakvu tekmu okej plus 7, u trećoj su baš nadigrali 76erse a onda se ukazao matori lowry, to je igrač sa šampionskim pedigreom. otpratio to maxey i eto brzog preokreta na minus 5 a knicksi su onim neodustajanjem u finišu nekako uspeli da preokrenu tekmu još jednom. sad samo treba otkinuti jednu pobedu tamo, po mogućstvu prvu, da brunson i og odlepe od samog starta ali može i drugu, ne pravim pitanje.
  22. Čutura

    NBA 23/24

    brate :facepalm:
  23. napadaj

    NBA 23/24

  24. Čutura

    NBA 23/24

    ^^ tankovanje i podizanje/tempiranje forme nije isto..
  25. johan nagel

    NBA 23/24

    Реално је Мелоун затрокирао са одлуком да Јокић толико дуго чува Дејвиса кад је било јасно да не иде и да мора много раније да проба са Гордоном. С друге стране Дејвис је свакако врхунски дефанзивац па ни једном Јокићу није баш лако да поентира преко њега а ако додаш на то да су му саиграчи изузимајући Портера шутирали катастрофално са дистанце па га је било још лакше бранити, није ни чудо што није форсирао превише. У сваком случају само је Јокић лик који може да има 27/20/10 партију уз добре проценте и да то делује као мех, није био на свом нивоу. Кад се све сабере Лејкерси не могу много боље од овога, док Денвер има још много тога у резерви, тако да ако се и врати серија у Денвер биће то 4-1 реално.
  26. Ja se nadam da će se pojaviti novi igrač koji će napraviti album kakav zaslužujemo, a kakav nam Panini nije priuštio jako dugo
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...