Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Objasnio covek na primeru Nemacke ono o cemu se diskutovalo prethodnih desetak strana:
  3. Giggsy

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Mislim da je ovime zakljucena rasprava
  4. bradilko

to pitanje uopste ne postoji jer je na svim takmicenjima uspeo da poslozi kako treba. ovo je nekakvo isprazno trucanje. kakvi su to mom i vidi se i na ovom klipu kad jokic pegla basket sa midzetima iz kraja a pre par dana proglasen clanom prve petorke nba lige. pa sumnja u teodosica. bar je taj covek dokazao da bi sve uradio za tim. ostali takodje. nema tu price samo truc truc. vazno je da momci budu zdravi i da se takvi vrate u klubove.
  5. Haralampije

Melodije za dobro jutro

6. Today
  7. Giggsy

Premier League 2018-19

Stavljam u spoiler, jer je samo za Sektu, mada kada razmislim sta se sve ovde pise, nisam ni morao...
  8. Giggsy

Blade Runner 2049 (2017)

Uz ogroman napor naterao sam sebe da ga odgledam konacno... posle dve godine... Prvi utisak - ne dao Bog da snime treci deo, a procitah da ga spremaju
  9. Rumpelstiltskin

FK Radnički Niš 2018/2019

http://https./otvorenatinovaradnickitema.rs.falinamlevi.com#/pinujtetemuizdajnicisrpskogaroda
  10. Caligula

Građanski protesti u Srbiji 2018

Nema greske. Ili imas neki snimak/vest/fotografiju gde su ljudi iz Grocke ustali da podrze novinara ili makar osude ove aplauze za narucioca ubistva? Super mi je ovaj autizam sa stalnim pravdanjem "naroda" da ga jebem kako se drustvo koriguje u takvoj kiseloj sredini. Jedan koji bi se razdrao "cemu aplaudirate?" bi napravio narodu™ vise koristi od hiljadu onih koji narod™ brane. Al jebiga, izgleda da takvog nema u citavoj Grockoj.
  11. Giggsy

R.I.P.

Neko je pitao, ostade li jos ko... sad bih pomenuo neka imena, ali ozbiljno mislim da bih ih urekao
  12. mustang

Psi

vet preko emaila je rekao, posto sam slikala stolicu i krv, da krv dolazi iz rektuma sto moze da znaci hiljadu razloga ali je dobro jer je sveza, dobra boja i da nisu creva. moze da bude prehlada, paraziti, pukli nervi od tvrde stolice (jer on po prirodi ima mekanu a pre 4-5 dana je imao tvrdu za njegovu prosecnu stolicu) do upale i na kraju ne daj Boze raka (sto me stalno plase sa tim). U utorak kada se otvori ordinacija da ga odvedem osim ako pocne da bude malaksao i da povraca, odmah u emergency. srecom ponasa se normalno. i sad kad vracam film, mislim da je zbog tvrde stolice od pre 4-5 dana. divertikulis type... hvala zmanicu (jos nisam nasla gde ima da se kupi ta surutka) i sari
  13. simple red white

Zato i jeste pitane da li će selektor uspeti da sve složi, da li će još neko poput Micova da "napusti" pripreme? Uzgred, način igre naše reprezentacije nije takav da je lopta u rukama centra već pleja, samim tim mislim da se Jokić i neće nešto proslaviti na OI. Što se tiče "kulta" reprezentacije, sve je objasnio Vanja Grbić (što se mene tiče ovaj sa zavidnim procentom masti i nije morao da se odazove).
  14. vememah

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Izvinjavam se, nisam obratio pažnju na datum.
  15. nisam ja

NBA 2018/19

Giannis Aintwinningintoronto
  16. nisam ja

NBA 2018/19

Jbt okrenuli su 4-0 serijom ekipu sa najboljim skorom u regularnom. Kavai je definitivno luuud. Idem da gledam hajlajce.
  17. Bane_V

NBA 2018/19

Svaka čast Kanađanima, uz Kawhija u finalu. Janis je zver ali još mora da uči košarke za najveće domete, baš se uplašio momenta.
  18. Fins fleet

Ovaj lik sto ubode tricu preko njega ce imati sta da prica unucima. 😀 A jbg, ovo je deo onoga sto Jokic jeste I onoga zbog cega smo toliko dobri: basket ispred zgrade. Nebedka udica je sa svom svojom patetikom ubola sustinu.
  19. SNARC

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Jos jedna u nizu neutemeljenih, neosnovanih i nicim izazvanih kritika na racun ministrovanja Dusana Vujovica, genijalca koji je tada vodio privredu, finansije..ili sta god da je taj magarac vec imao pod svojom kontrolom.
  20. iDemo

NBA 2018/19

Dobar je on, Brada™ tip...
  21. Peter Fan

NBA 2018/19

Milwaukee, epic choke. Greek freak - nestao u II pol.
  22. Grandilof

NBA 2018/19

Vrati ih Kawhi bukvalno sam na kraju trece sa -15 na -5. Sudjenje ocaj zivi.
  23. Anonymous

now playing 2nd coming

24. martick

FK Radnički Niš 2018/2019

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milan-rastavac-napustio-ksanti/327825
  25. Grandilof

NBA 2018/19

Publika im je odlicna, ali kad vidim Drake-a odmah mi se navija da ispuse.
  26. cedo

NBA 2018/19

Vanvleet glavni igrac
  27. Mos

NBA 2018/19

Ajde Toronto, makar zbog ove mucene publike nalozene
  1. Load more activity
  • Create New...