Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. yup, dobio juce album za dz od tete u maxiju. kaze ne moras da kupujes kurir, ja sam ih izvadila sve ako nekom detetu treba. dosta igraca fali, ali vrv skupljam
  3. I javite ako nađete ovaj album u supermarketu.
  4. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Dva prema jedan, pritom nema demantija. Sve je ovde čisto i jasno ko želi to da vidi. Ali, ni ja nisam iznenađen vašom reakcijom.
  5. mackenzie

    NBA 23/24

    Let's go!! 😁
  6. weedman

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    kad smo kod predloga za majice
  7. copkillah

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Nekritički si poverovao liku kao što je Grbović? Teško žabu u vodu naterati. Svi smo jako iznenađeni.
  8. Mel

    Gender identity

    Ako moze dete od 2 godine da zna da nije devojchica nego dechak, sto ne bi mogla da zna i nerodjena beba. Mislim oni se skoro svi ionako drogiraju u Holivudu, tako da votever.
  9. napadaj

    Psi

    Preuzeli psa, stigli pre njega tamo. Ljudi u azilu bili divni, nisu naplatili ništa kad su čuli da su moji došli čak iz Banata po psa.
  10. Roger Sanchez

    Amerika, zemlja velika

    Lol, zagovaralo se blagopočivšeg Tuckera
  11. Heaviside

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Najbolje da ću da prelazim na drugu temu da izrazim neslaganje sa komentarom na vest postovanu i zatim komentarisanu na ovom topiku
  12. MiddleClass

    Euroleague (sve sezone)

    Neka umjesa jos dva puta
  13. Milošica

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Uprava FKP konstruktivna opozicija. Lajem po vlasti(mada više po Brnabi nego po AV) ali sam tu kad zatreba.
  14. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Verovatno se odnosi na hujadahua, bradilka i kumsa jer su njih trojica započeli diskusiju.
  15. Zverilla

    Gender identity

    Ovde postoje 2 perspektive 1. Pojedinačna: Da li su sarliz ili Megan bolidi ili ne. Na osnovu ovoga sto pises, rekao BiH - za sarliz ne znam (IMO: ako dete nosi haljine - nije, ako ga aktivno gura na ovu ili onu stranu - jeste). Ova Megan definitivno jeste - sta je babi milo to joj se u trudnoći i snilo. No, i jedna i druga pripadaju vise celebrity trač temi nego ovde 2. Fenomenoloska: ako je to zaista trend onda je to vredno diskusije. No to ne znamo...
  16. Sokrat

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Điga umesto Rodića, ostalo isto kao u subotu. Moje mišljenje, nemam nikakve informacije.
  17. klimt

    Star Wars

  18. garmonbozia

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ja sam terao. dojadili bogu i narodu, a za trolovanje postoji baš ona tema o politici. I ovo se ne odnosi baš na uinija i hevisajda
  19. Shaq

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    nemojte da se svadjate..
  20. Borca

    Euroleague (sve sezone)

    Gazda PAO-a kaze da je politika umesala prste pa su zbog toga izgubili od Makabija sinoc https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1663005/panathinaikos-maccabi-tel-aviv-euroleague-playoffs-politics-statement/
  21. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Nisam ni ja terao, nego sam počeo da pišem rimejk Fineganovog bdenja.
  22. uini

    NBA 23/24

  23. Valkyrie

    PPPictionary

    @MeanM@ opet moram da te ganjam?
  24. Zverilla

    Gender identity

    Retoricko pitanje je stilska figura.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...