Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Kakav blickrig Baskonije u 3/4 u režiji Hauarda koji zasipa nemilice Žabare, 7/15 za tri do sada.
  3. BWA

    Polovnjaci

    Odlično Kumse, pravi šlagvort. Naime, ja tvrdim da Fiatov 1 2 benzin Fire, te 1.9 Jtd predstavljaju najbolje motore u istoriji auto industrije. Osim toga, Fiat ima ubjedljivo najjači dizajn kad su u pitanju mala auta.
  4. Bogotac

    NBA 23/24

    mozda se izvuce kao sin endija rida
  5. gospa buba

    Stanje u zdravstvu(TM)

    ima tu jedna tajna. oni ne umeju da vade krv
  6. kud u maglu Simoviću

    Polovnjaci

    možeš sa ford klanom, to ti je isto nit je riba meso, nit su to automobili
  7. reg

    NBA 23/24

    Verovatno je više uticalo prošle godine kada se desilo, nego sada kada je završen postupak nakon izricanja presude posle priznanja. Pretpostavljam da je MPJ bio upoznat sa mogućim scenarijima. Veća je distrakcija ove sezone bio onaj drugi brat debil.
  8. Braća Strugacki

    Majstorski topik

    u jebote
  9. Fins fleet

    Najvredniji igrač

    Jeste. Ali ima bonus poene na partije da repkom i cistu domimaciju generalno pa mi se to nekako potire
  10. BWA

    Polovnjaci

    Ima li ovde fiatsta da malo porazgovaramo?
  11. Zeleni sto

    šah je šah

    Pubertet ga hvata.
  12. 189-

    Najvredniji igrač

    top30? jos nije presisao radju i divca
  13. Hele

    NBA 23/24

    Jel njemu i Hari Porter neka rodbina? I taj je problematican i ubio je onog Voldemora 🤦‍♂️
  14. bags

    Najvredniji igrač

    Mora navuci jos prstenja da bi usao u top 30. Idealno sa potpuno drugim timom ali to vise i nije bas najrealnije.
  15. nenad

    šah je šah

    pa on je prvi kome je to glavni posao od koga zaradjuje bar 10 puta vise nego od saha.
  16. goofs

    Najvredniji igrač

    Da, da, ja sam mu tu već uračunao drugu titulu, sa samo jednom je niže na lestvici. Nisam veliki poštovalac dela KDja. Paklen igrač bez sumnje, ali ne mogu da se otmem utisku da je "kupio" sebi dva prstena.
  17. Hele

    Strana reprezentativna košarka

    Amerika bas ima vrh tim. Na pleju bi trebalo sve vrh da funkcionise, Kari nije ego manijak, a ni Haliburton i Holidej, podelice lepo role i imaju toliko opcija. Na centru isto, mislim da Dejvis i Adebajo nece imati problem da budu bekap Embidu i da nece praviti probleme. E, sad, 2,3 i 4 su potencijalno problematicni i ako to rese na konju su. Buker i Edvards je ludilo ako prihvate da dele minutazu. Jedan udje, drugi izadje, ne mozes da predahnes sekund, drze tempo ceo mec. Ali imam osecaj neki da ce se dogovoriti njih dvojica i da ce sabijati. I onda dolazimo do 3/4 gde su Tejtum, LeBron, Lenard i Durent i gde imaju da dele tih 80 minuta na te dve pozicije. To kako ce se dogovoriti i kakvi ce odnosi biti ce odluciti hoce li sve da razbiju sa minimum 20 razlike ili ce mozda cak i da puknu i ne uzmu zlato. Nama kao Srbiji, ostaje da se nadamo da ce im ego biti preveliki 😁 Mada, ako ispadnemo ranije, onda mozda i bolje da oni uzmu, a mi uzivamo u basketu.
  18. utilitarist

    Pronađi me/Amber Alert

    na osnovu odgovora ljudi za konkretne dokaze moj utisak je da je posredi radikalski cirkus. konkretnih dokaza po svemu sudeći nema iako je stvorena slika da postoje. zato ne čudi da je tu nahuškana masa sa jakim mišljenjem, kao i razumni ljudi kod kojih se vidi kad se malo zagrebe mišljenje da vrte teze iz zlotvornica. razumem takve, čovek se oseća neprijatno kad uhvati sebe da se pravi pametan oko tragedija. zasad mi ni malo ne izgleda nerealno varijanta da su batinama izvukli priznanje od ljudi koji nisu krivi, da je neko zbog istih batina nastradao a da su vučić i ekipa priznanje brže bolje iskoristili za kamere i političku korist. ako se ispostavi da je istina skroz drugačija od onog što je servirano plašim se da će biti pojeo vuk magarca. bez obzira što bi to bio plastičan primer vučićevske srbije jer svi elementi su tu: nahuškani ljudi sluđeni lažima, mržnja, mrtvi. naravno nadam se ozbiljnom gnevu ako se ispostavi da je sve bilo zavlačenje. ljudi su već pokazali da jedna naizgled apolitična stvar ume da ih opali posred čelenke u kakvom zlu žive.
  19. Micko8

    NBA 23/24

    Ajde ne trazite neke dodatne alibije za Portera koji jednostavno ne ime i ne zna
  20. Milošica

    Najvredniji igrač

    Luka je car. I Nikola je. Svi su carevi.
  21. Micko8

    Najvredniji igrač

    Luka je djubretar, on bi pravio kampanju da je najbolji igrac svih vremena.
  22. Tpojka

    Polovnjaci

    Kad gledam na mobile.de, uopšte nema sedan varijante.
  23. Valkyrie

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ti sa srpskim ne stojiš ništa bolje.
  24. Frile

    Pronađi me/Amber Alert

    za sud verovatno to ništa ne dokazuje, ali onome ko vodi istragu kazuje da su bili tu u to vreme, 2 puta stajali u selu, malo kasnije da su stali na deponiji... sasvi dovoljno da se fokukisa na njih i njihovo vozilo. Zašto su se zaustavljali u selu, zašto su stali na deponiji, itd. edit: gps sa vozila je precizan, pozicija je precizna u nekoliko metara, a vreme u sekundu. Ne znam kako je bio podešen - da li da pamti poziciju svakih par sekundi ili na svaki minut - u svakom slučaju to je taj red veličine. Nisu bili "tu negde" nego "tačno tu"
  25. bios

    Polovnjaci

    Postoji dobra šansa da te nadživi. To je pretpostavljam 1.8 motor koji ide u Corolla hybrid. Nema greške. Još se samo naviknuti na CVT menjač. edit: Preporuka je menjati transmission oil, čak i ako je navodno lifetime u intervalu koji su negde napisali sitnim slovima.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...