Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Hamlet Strašni

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Pa to onda nije heroizam. Onda reci da su oni glupo i besmisleno poginuli. Heroizam znači žrtvovati sebe zarad drugog ili nekog plemenitog cilja, Ako nema toga onda nema ni heroizma.
  3. stoka

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Kao da smo se vremenskom mašinom vratili u doba bezgraničnog divljenja NBA ligi, pa je Šareni, ni kriv ni dužan, dao jednu veoma inteligentnu izjavu ... Ako svi već govore o finalu SAD - Srbija, ako stvarno dođe do te utakmice, Srbija je onda bliža zlatu. To će onda biti mnogo lakša utakmica od nekih susreta sa evropskim sekekcijama, tu može biti potencijalnih razočarenja ...
  4. aram

Torte i kolači

ajd dajte neki proveren recept za plazma tortu, pliz, sve što gledam po netu se poprilično razlikuje.
  5. halloween

Nekretnine

Nek je sa srećom, dobro si pazario!
  6. Jimmy Kowalski

F1 Sezona 2018

Celu trku se nervirao sto je Rendza povukla Rica u boks kad je izasao SC, na kraju impresioniran sto je uspeo da spusti zaostatak za Grosjeanom od preko 20 sekundi u otme mu 9. mesto za desetinku. Koliko je misterija zasto je bio ultra spor na pocetku trke, toliko i odakle mu tempo da finisira ovako snazno, posto je stavio medium gume ko i Lewis..
  7. goofs

Chernobyl - HBO (2019)

Da se ubacim i ja na bendvegon, ne secam da sam gledao bolji TV materijal u skorije vreme, u svakom segmentu. Instant bedak posle svake epizode. Neko je dobro napisao gore, i meni se cini tako - ostavlja nam jak utisak serija jer je bilo za nasih zivota i bili smo tu negde kada se ovo desavalo, potencijalno ugrozeni i verovatno nesvesni srazmernosti posledica. Sto se tice nauke, cini mi se da dosta dobro vuku pricu do sada, moje znanje je na srednjoskolskom nivou, ali sve sto nam je profanka tada pricala je prikazano u seriji, minimalno prilagodjeno siroj publici. Ne bih rekao da je politbiro iskarikiran ni najmanje, naprotiv, vidim tamo jedan striking resemblence sa srpskim drzavnim aparatom. Kad su bile one poplave, pre samo pet godina? Kad su nasi vrsni eksperti trazili da se dovuce "ono, ono sa onom rukom sto izvlaci vodu".
  8. Zinedine Zidane

Obuća

https://www.adidas.com/us/rising-starxr1-shoes/G27939.html Ove su bas gotivne.
  9. Tsai

Ronald Garos 2019

I ispade Chickenero. Tacno ce da padne na 800.mesto sad
  10. Mindaugas Žukauskas

Brod 18/19

Zaboravih na ovog legendarnog gošu
  11. Po meni, veoma često idu i mogu dati brojne primere u tom smislu. Ali evo pokušaj ti da objasniš šta je to smisleno bilo u toj herojskoj borbi gde su mladi ljudi stavljeni u poziciju da se bore za goli život i ginu u borbi koja nije imala, niti je mogla imati, nikakav uticaj na ishod rata.
  12. renne

F1 Sezona 2018

Bravo
  13. Milosh76

Majstorski topik

Treba da sredim spavacu sobu, da stavim pvc, klimu, orman i okvir za krevet.. Komplet zezanje. Treba mi preporuka za firmu koja ugradjuje pvc prozore+komarnik+roletna Koliki je otprilike rok za donosenje tog prozora (dvokrilni 1600/1400 mislim)? Koliko otprilike kosta prozor+komarnik+roletna? Koju klimu 9ku uzeti? Neku MIDEA ili neku drugu? Da li je bolje da pravim orman ili da gledam neke Vitoroge ili koju vec prodavnicu namestaja?
  14. ducca

F1 Sezona 2018

Za očekivati je da Max skrka obojicu... Ajmo pokusaj #2 [emoji109]
  15. renne

F1 Sezona 2018

Idiot!!!
  16. ToniAdams

Baš duboko. Pametan čovek taj prvi trener.
  17. Hamlet Strašni

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Ne treba nikada zaboraviti i poslovičnu nepismenost osoba koje pišu tekstove. Mene uvek fascinira kako koriste zakonski termin nezgoda za saobraćajne nesreće a frljaju se terminima tipa robija u nekim drugim slučajevima. Uglavnom izaberu pogrešan termin.
  18. Today
  19. rođeni

Građanski protesti u Srbiji 2018

sve +, nekoliko postova unazad
  20. levi

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

tja, uvek će režimski tabloidi to da rade. tu se bar jasno vidi poluga, interes, isporuka.. a koji interes imaju da ubistvo žene i njene familije pre dva dana nazivaju porodična tragedija. kao da su stradali u požaru, a ne da ih je manijak pobio
  21. Joe D

jel ti to rekao nakon sto te je izostavio iz tima?
  22. John Coltrane

Premier League 2018-19

Skols i Bekam bi lagano mogli da igraju pro fudbal i dalje, Stam naostrio sataru kao da je 99ta.
  23. To sam već čuo. "Kako samo ume da se prešalta na pravu stranu, da se izvuče iz svake situacije, da priča šta ljudi žele da čuju... svaka mu čast". I onda ljudi pljuju vlast u kojoj on učestvuje da je spremna na svaku podvalu i trik.
  24. hansolo

Torte i kolači

Pavlova sa limun kremom i jagodama i prava pijacna slatka pavlaka (nenadjebivo). Nisam rucala, samo jedem kolaca
  25. ArleKino

Premier League 2018-19

De Ligt dobio neku nenormalnu ponudu od Uniteda. Vidjećemo.
  26. samo_opusteno

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Oni uveliko menjaju teren, drenazu i ugradjuju grejace. Nije popularno da se o tome prica, aparthejd i to.
  27. Pa moglo je to, mozda..one subote kad se puno sveta skupilo..ali izgleda da se tada jos uvek mislilo da se setnjama i izborima moze promeniti stogod..jebajga. Inace, skoro sam saznao da jedan lik koga dosta gotivim glasa za..pazi sad..Dacica. Pitam ga zasto bre za njega. Kaze "On je sposoban, dobar politicar..uvek oseti kad ce stvari da se promene i predje na drugu stranu".
  1. Load more activity
  • Create New...