Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. radisa

    Pronađi me/Amber Alert

    Ovo se ne treba raditi, a ako se radi mora jaaaako pažljivo, jer je utvrđeno da mala deca ne govore istinu, nego žele da udovolje onima koji ih ispituju... Pogledati dokumentarac "How to create sex scandal"...
  3. April

    Mediji u Srbiji

    Moka je veće govno od svog sina. Iz prve ruke: naša drugarica sa Zvezdare je bila udata za njega. Uništio joj je život.
  4. Moonwalker

    zanimljiva matematika

  5. Malvo

    Pronađi me/Amber Alert

    Pa, s druge strane, slučajevi nepoznatih psihopata su kod nas vrlo retki. Ovaj tip zločina je već većinski povezan sa roditeljima ili najbližim osobama. Prosto je tako. Nerešen slučaj onog dečaka na njivi je monstruozan. Ili ga je ubila majka koja je na slobodi i sada živi sa mlađom ćerkom ili neimenovani počinioci koji su na slobodi i nikada nisu bili ni privedeni. Ili je otet i nestao bez traga.
  6. Filozof manijak

    Aerodromi i letenje

    Ma ovo je neka teška mutljavina
  7. booyaka

    Najvredniji igrač

    Mjok.
  8. Svemir Zeka

    Pronađi me/Amber Alert

    Tako je, sve tačno.
  9. booyaka

    NBA 23/24

    Nije igrao Džamal, dobili su Nuggetsi i njih u gostima, a svi mečevi su bili unutar deset razlike.
  10. Defunctus

    Pronađi me/Amber Alert

    Reakcije obicnih ljudi su potpuno normalne, ovo ih tisti, ne prestaju da razmisljaju i neminovno vrte sve moguce scenarije. Po komentarima tabloida, svojstveno prostom svetu, sa minimumom informacija se pravi konstrukcija razresenja cele situacije. Ljudi se osecaju bolje kad diskutuju, pa ih to odvuce u razne smerove i izgube se u svemu tome, pa lupetaju noseni emocijama. Ne treba im zameriti na tome, sve ostaje na recima, ne zivimo vise u vreme seoske hajke i vesanja svih sumnjivih. Pored empatije prema malom detetu, obican svet je ovde nosen i ogromnim strahom prema samom ishodu, odnosno mogucnoscu da sve bude delo psihopate ili grupe njih. U ljudima se budi nesigurnost za redovnim, svedenim porodicnim zivotom, u potencijalnom okruzenju gde su ti ljudi oko njih, a niko ne moze da ih zastiti. Mislim da se zato najvise i ciljaju roditelji kao krivci, jer u tom slucaju nije zlo sa strane koje daleko vise ugrozava sigurnost svih.
  11. copkillah

    Pronađi me/Amber Alert

    Problem je samo što mi zaista malo znamo i ne možemo da se oslanjamo na ta pisanja tabloida, pa je suvišno praviti bilo kakve pretpostavke, barem u mom slučaju. Jedno u šta sam siguran je to da apsolutno sumnjam u kompetentnost policije iz razloga koje je Kaligula naveo.
  12. Hele

    NBA 23/24

    Frkica, odro ih Finiks i to su igrali kod kuca, a vrlo lako vec u prvoj rundi mogu na njih.
  13. namenski

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Ne bi se ja mnogo u to uzdao : sedim, pijem kafu ispred onog kafica na vr' Krusevacke, preko puta crkva i bus stanica, publika uglavnom djaci, srednja skola cenim, i - skoro svi, kako dodju na stanicu udare 3x prekrst. Pa nastave sa telefonima, da se barem zezaju, galame...
  14. Hele

    Najvredniji igrač

    Ajmo sad Denver na trece mesto, a Dalas na cetvrto do kraja sezone, pa nek mu daju MVP-a ako ih nije sramota.
  15. Svemir Zeka

    Pronađi me/Amber Alert

    Tugica mala.
  16. gospa buba

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    jesam. svi autobusi mi dolaze za 26 do 38 minuta. kad ako ne sad. ko ako ne ja porfirijevi me beskrajno raduju i inache, ima da se pozicioniraju ko vindzori, veliki budzetski korisnik, kinta kaplje neprestano, ali nece moc ni da prdnu ni da stisnu da ih neko ne slikava i posledichno kachi i razvlachi
  17. namenski

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Svuda bre, bez obzira na rasu, ideologiju, itd, itd..., diplomatija se zdusno slaze da im se u privilegiju neplacanja kazni za saobracaj nikako ne dira... Cak se i njujorske vlasti svojevremeno zalile da im je CCCP misija u UN nakrkala neke silne milione dolara na konto nepropisnog parkiranja, pa USA drzava morala da im reciprocno vraca u Moskvi, zaduzili ljude da se samo voze i parkiraju gde stignu... Uostalom, bog je prvo sebi kapu skrojio, kako ono bese...
  18. ducca

    Pronađi me/Amber Alert

    Policija je već sad omanula, 48h je prošlo a prvi sati su ključni, oni se vrte u krug očigledno. Ako su stvarno od starta bezrezervno prihvatili priču o nekakvoj šumi i apsolutno ceo fokus prebacili tamo bez da su i jednu drugu opciju razmotrili (a pre svega koliko god jezivo zvučalo da su pritisli roditelje dok ne budu sigurni da ne kriju ništa), onda šta reći, izgubljen je ključni deo vremena za istragu. Pitanje je i da li je dete uopšte došlo na to imanje, vidi se prolazak auta ali ne i ko je u njemu. Sigurno su prošli još raskrsnica i kamera po gradu na putu do vikendice. I za pse se priča da su se vrteli u krug, nisu ništa osetili. Plus devojčica bila obučena baš identično kao na dostavljenoj fotki…Drugo dete 3 godine, može da se propita i ono jbg. Ta priča, koja se od prve večeri vrti, da oni tu i ne dolaze skoro uopšte mi je još jedan alarm za sumnju u originalnu priču. A priča puna rupa = neko nešto krije.
  19. gospa buba

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    i u bechu? i u shvicarskoj? di ne smesh pishkit posle 22? na islandu ih makar zaveje pa ko ih jebe
  20. goofs

    NBA 23/24

    Imao je neke biser izjave ranije, tipa ja sam bolji nego što je Barkli ikada bio itd, ne mogu baš najozbiljnije da ga shvatim posle toga. A i nedostatak samokontrole je opet neki vid manjka inteligencije. To sve nema veze sa njegovim čitanjem igre na terenu.
  21. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Ludilo od drugog do sedmog mesta pred 32 kolo, razlika je u jednoj pobedi. Bogdanova predikcija za F4 EL https://www.instagram.com/p/C5DX_LotIoH/?igsh=OXp5dmMxc3hpbTJ1
  22. uini

    NBA 23/24

    lik je inteligentan nesumnjivo. to opet ne pomaze na temu nedostatka samokontrole i postovanja drugih, za pocetak, svojih kolega.
  23. Today
  24. goofs

    zanimljiva matematika

    Onako na prvu loptu, vrlo uprošćeno
  25. Tsai

    Aerodromi i letenje

    Ali ako nema nista u koferima, zasto bi je drkali? Provucice kofere kroz skenere i to je to. Ne znam kolko su bliski prijatelji doduse, ja bih to uradio nekom na keca
  26. Djuro

    NBA 23/24

    imas.
  27. Ted

    Pronađi me/Amber Alert

    Mislim da se saopštenje policije odnosilo upravo na "infomraciju" kakvu je objavio Kurir i slične "informacije". O reputaciji Kurira kao izvora pouzdanih informacija, ne treba ni govoriti. Sa duge strane, ako je istina ovo što je navedeno i informaciji, to realno ne znači ništa. To što neko nije dolazio na neko mesto dugo, što tamo nema uslova za život (nisu ni došli da žive tamo) i što je parkirao ne jedno umesto drugo mesto, ne ukazuje na bilo čiju krivicu. Neke od ovih informacija, ukoliko su tačne, mogu da budu od značaja policiji, ali samo u vezi se nekim drugim tragovima, koji naravno ni nama ni medijima nisu poznati. A mogu da znače baš ništa. Ovako van konteksta, ne znače ništa, osim što mogu da šire uverenje u javnosti da je majka osumnjičena. Možda će i biti, ali mi to na znamo, a mediji ne bi trebalo da spekulišu sa tim.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...