Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mindaugas Žukauskas

Brod 18/19

Zaboravih na ovog legendarnog gošu
  3. Po meni, veoma često idu i mogu dati brojne primere u tom smislu. Ali evo pokušaj ti da objasniš šta je to smisleno bilo u toj herojskoj borbi gde su mladi ljudi stavljeni u poziciju da se bore za goli život i ginu u borbi koja nije imala, niti je mogla imati, nikakav uticaj na ishod rata.
  4. renne

F1 Sezona 2018

Bravo
  5. Milosh76

Majstorski topik

Treba da sredim spavacu sobu, da stavim pvc, klimu, orman i okvir za krevet.. Komplet zezanje. Treba mi preporuka za firmu koja ugradjuje pvc prozore+komarnik+roletna Koliki je otprilike rok za donosenje tog prozora (dvokrilni 1600/1400 mislim)? Koliko otprilike kosta prozor+komarnik+roletna? Koju klimu 9ku uzeti? Neku MIDEA ili neku drugu? Da li je bolje da pravim orman ili da gledam neke Vitoroge ili koju vec prodavnicu namestaja?
  6. ducca

F1 Sezona 2018

Za očekivati je da Max skrka obojicu... Ajmo pokusaj #2 [emoji109]
  7. renne

F1 Sezona 2018

Idiot!!!
  8. ToniAdams

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Baš duboko. Pametan čovek taj prvi trener.
  9. Hamlet Strašni

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Ne treba nikada zaboraviti i poslovičnu nepismenost osoba koje pišu tekstove. Mene uvek fascinira kako koriste zakonski termin nezgoda za saobraćajne nesreće a frljaju se terminima tipa robija u nekim drugim slučajevima. Uglavnom izaberu pogrešan termin.
  10. rođeni

Građanski protesti u Srbiji 2018

sve +, nekoliko postova unazad
  11. levi

tja, uvek će režimski tabloidi to da rade. tu se bar jasno vidi poluga, interes, isporuka.. a koji interes imaju da ubistvo žene i njene familije pre dva dana nazivaju porodična tragedija. kao da su stradali u požaru, a ne da ih je manijak pobio
  12. Joe D

Košarkaška Reprezentacija Srbije

jel ti to rekao nakon sto te je izostavio iz tima?
  13. John Coltrane

Premier League 2018-19

Skols i Bekam bi lagano mogli da igraju pro fudbal i dalje, Stam naostrio sataru kao da je 99ta.
  14. To sam već čuo. "Kako samo ume da se prešalta na pravu stranu, da se izvuče iz svake situacije, da priča šta ljudi žele da čuju... svaka mu čast". I onda ljudi pljuju vlast u kojoj on učestvuje da je spremna na svaku podvalu i trik.
  15. hansolo

Torte i kolači

Pavlova sa limun kremom i jagodama i prava pijacna slatka pavlaka (nenadjebivo). Nisam rucala, samo jedem kolaca
  16. ArleKino

Premier League 2018-19

De Ligt dobio neku nenormalnu ponudu od Uniteda. Vidjećemo.
  17. samo_opusteno

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Oni uveliko menjaju teren, drenazu i ugradjuju grejace. Nije popularno da se o tome prica, aparthejd i to.
  18. Pa moglo je to, mozda..one subote kad se puno sveta skupilo..ali izgleda da se tada jos uvek mislilo da se setnjama i izborima moze promeniti stogod..jebajga. Inace, skoro sam saznao da jedan lik koga dosta gotivim glasa za..pazi sad..Dacica. Pitam ga zasto bre za njega. Kaze "On je sposoban, dobar politicar..uvek oseti kad ce stvari da se promene i predje na drugu stranu".
  19. rođeni

jebi ga, dešava se
  20. levi

šta znači sređivanje i osvežavanje. jel opet menjaju komplet teren?
  21. BarryWhite

Nekretnine

Ja sam u petak potpisao ugovor za kupovinu stana a isplata kredita je sledeće nedelje. Stan je u blizini Cvetkove pijace u delu ka Vojislava Ilića, 1800 evra/m2 u zgradi iz 2013 godine , dobar kvalitet gradnje, 64m2, trosoban, 3 sprat od 4 sa liftom. Uzeo sam i garažu za 12 500 evra. Kad čujem druge primere sve više sam ubeđen da sam dobro prošao. Drugar je spreman da plati 1600 evra+ PDV/m2 za East Side, doduše on će imati povraćaj PDV-a ali to je cena za stan u izgradnji.
  22. rođeni

Majstorski topik

moment fiks meni sve završava ali silikonskih stvari, pa silikon
  23. Mercuzzio

Brod 18/19

šta uradi Charlton
  24. levi

Brod 18/19

Charlton - Sunderland ponovo na Vembliju posle Saše Ilića 1998
  25. Today
  26. Gutterball

Ovu sadašnju neka poklone komšijama...
  27. John Coltrane

Premier League 2018-19

Evo i @Strahan ovih 11.
  1. Load more activity
  • Create New...