Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Anonymous

Stanje u zdravstvu(TM)

Sad nek' izvole da napišu za svaku struku koliki je poklon dozvoljen. Što bi panduri bili gori od doktora?
  3. Tribun_Populi

Stanje u zdravstvu(TM)

A jbg, nije samo to. Lepa je poruka poslata svima, ono, legalizovana je sitna korupcija u zdravstvu, pazite da se neko ne pozabavi krupnom sad. Krivično delo primanja mita je široko postavljeno, postoji ako neko službeno lice u državnom organu ili odgovorno lice u javnoj ustanovi neposredno ili posredno zahteva ili primi poklon ili obećanje poklona ili kakvu drugu korist za sebe ili drugog da bi preduzelo radnju koju ne bi smelo preduzeti, ne preduzme radnju koju bi moralo preduzeti (2 do 12 godina zatvora), preduzme radnju koju bi moralo preduzeti ili ne preduzme radnju koju ne bi smelo preduzeti (2 do 8 godina zatvora) ili ako posle preduzimanja ili ne preduzimanja gore opisane radnje zatraži ili primi poklon (3 meseca do 3 godine). E sad to krivično delo ne postoj za doktora ako vrednost toga poklona ne prelazi oko 2.500 dinara trenutno. Drugim rečima, dragi doktori, može Džoni Voker, ne može Čivas. Jbg, mislite na standard građana. A meni u pritvoru dreždi policajac zbog kafanskog ručka od 2.000 dinara. Nije to lepo. Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
  4. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Buducnost trazila da se utakmica odigra sutradan u praznoj hali. Cega su se majstori dosetili. Kakvo epsko govno od kluba.
  5. Anonymous

Stanje u zdravstvu(TM)

Da shvatam, ali onda je problem u praksi, znam za slučajeve kad su sumnjivim likovima nameštali obeležene novčanice, pa ih posle hapsili, ali nikad nisam čuo za slučaj da je neko namestio traženje mita, pa da su posle hapsili onog ko ga je dao.
  6. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Stratos ludi je 'ladno pokusao da odigra makar nekoliko minuta ovu utakmicu, a izasao je posle meca na stakama na teren. Njega i KC Riversa ne bih pustao iz tima posto verovatno i ne mogu da uhvate neke bolje timove, kako god da igraju tokom sezone imaju toliko utakmica za trofeje i na vrucim terenima u karijeri da ih valja imati u timu kad je gusto. Berona ce vec neko da pokupi posle ovakve sezone, ne bi me zacudilo ni da neko pokupi Odza za dalje tesanje, a od Reglenda i Cirbesa ce nam trebati nesto bolje. Faje je vec amajlija, neka njega tu gde jeste. O Filipu Covicu nisam promenio misljenje, i dalje mislim da sin predsednika kluba takvog kvaliteta ne sme da igra u ozbiljnoj ekipi i u ozbiljnom klubu, ali bih bio nepravedan da ne kazem da je odigrao odlicno i polufinalnu i finalnu seriju. Nadam se da je ovim trofejom dokazao sve sto je imao da dokaze i da mu nece padati na pamet da se isprobava u Evroligi jer ce to ruzno da izgleda. Dakle, generalno ce nam trebati rekonstrukcija na pozicijama 1 i 5, prvo treba gledati ko je od nasih igraca imao losu sezonu i treba mu reanimacija. Pefi Markovic bi mogao da bude dobar kandidat, mozda i Real bude hteo da se otarasi Kuzmica, probao bih i da vidim u kakvom je stanju Luka Mitrovic. Nasi u Bajernu ce tamo verovatno i ostati, tako da od njih nema nista. Ostalo je ili nedostupno ili ne vredi. Jos jedan ekstra plej scorer stranac i neka strec petica i to bi mu bilo to.
  7. gagilija

Stanje u zdravstvu(TM)

ok, vaspitani ili kako god redovno nose poklone cak i za banalne stvari, kamoli za operacije ili nesto slicno. no, sta sad da rade oni koji ne nose poklone? kako oni treba da se osecaju kad je maltene istaknut cenovnik? istina nije bas razjasnjen do kraja. znaci legitimno ce se sedeti u cekaonicama sa kesama iz kojih viri ferero rocher i kafa, ili sta se vec nosi....mogu samo da zamislim to odmeravanje ko je sta doneo. jer sad vise ne mora da se krije.
  8. Tribun_Populi

Stanje u zdravstvu(TM)

Postoji. Nije iznuda već baš krivično delo primanja mita, 367/2 KZ, kažnjivo sa 2 do 8 godina zatvora. Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
  9. zema

NOVI BEOGRAD

23. april
  10. Anonymous

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Pijani Bora Čorba je pre neki dan izjavio da je pevao na Vučićevom mitingu zato što su žuti prodali Kosovo, tako da je sve moguće. Ministrar spoljnih poslova neke od pet EU zemalja koje nisu priznale Kosovo (zaboravio sam koje, mislim da je Kipar) je pre nekoliko godina izjavio da neće priznati Kosovo čak i ukoliko ga Srbija prizna. Jebe se njima i za Kosovo i za Srbiju, gledaju svoje dupe. Španija ne brani Srbiju, nego ne želi takav presedan koji posle može biti iskorišćen protiv njih.
  11. Cane Vukic Prebranac

KK Crvena Zvezda 2018/19

+100 Томић на почетку сезоне рекао да ће направити од Борише играча и Бориша испоручио у мајсторици. Браво за обојицу, браво за тим, сјајна сезона!
  12. roksi

youtube radio

stigla jesen!
  13. Today
  14. ...Eh. taj defetizam. Kamo "sledeci americki predsednik ce biti bolji" i "EU se samoukida za 10-15 godina a Nata rasap"? Mozes li ti pod Vucicem jos 10-15 godina? Pa sta mislis, hoce li na kraju da pretekne neko da se raduje kad ih pobedimo? Od kada ste poceli da ih zajebavate prosek godina starosti se popeo sa 40 na 43 u celoj Srbiji, uskoro mozda i budemo "narod najstariji" u Evropi. Doduse, da ne gresim dusu, nije sve tako crno... Novi Pazar, Sjenica, Tutin i Presevo su svi ispod 35, oni ce doziveti pobedu.
  15. Yesterday
  16. roksi

Sta ste pazarili ovih dana

hahaha, ma ne sumnjam ni na trenutak!!
  17. Mindaugas Žukauskas

Premier League 2018-19

https://www.bbc.com/sport/football/48015838 Milner po prvi put u životu navija za Utd. Tek sam sad registrovao da je čovek igrao za najveće Junajtedove rivale Lids, Siti i Liverpul.
  18. roksi

Letnje haljine

e ne znam za haremske, mozda @darling ima neku ideju?! meni jedino pada na pamet predlog za muzicku potporu:
  19. ArleKino

Brod 18/19

Ma to 2003. je zadnji problem, ionako smo već bili prepustili titulu Unitedu i ta Leedsova pobjeda je bila samo matematička potvrda njihovog opstanka i Unitedove titule. Meni je gora 1999. i onih 1-0 kod njih. Meni su išli na kurac, bili su k'o Tottenham ovih dana - hvaljena britanska dječurlija koja ništa ne može da osvoji. A i lijepo ih je vidjeti u nižem rangu, posljednja zaostavština Nepobjedivih obzirom da je Henry sa 4 gola poslao Leeds u Championship.
  20. Majo

Brod 18/19

Moze i tako, prodato:) Ma pusti ih, sve go hipster.
  21. Sad i ti preterujes, ovo ni Informer ne bi objavio
  22. Mindaugas Žukauskas

Brod 18/19

Sad je bolje Stvarno, što ljudi toliko mrze Lids? Meni baš bila gotivna ona ekipica Ijan Hart, Kjuel, Li Bojler, Viduka...jes da su nam se usrali u jednu potencijalnu titulu pobedom na Hajberiju, čini mi se 2003.
  23. Majo

Brod 18/19

E jesi zadrt tobdzija, djule ti se zaglavilo
  24. Pa ti si bio predlozio - vise puta na ovom forumu - da Srbija treba da zamrzne konflikt, red je i da ti se predoci kako na to moze da odgovori EU. Sto je najinteresantnije, ti uopste ne vidis da bi ovakav odgovor EU vrlo brzo doveo do promene stava u drustvu u vezi priznjavanja Kosova: Srbi mozda ne vole EU kao takvu, ali bez EU bukvalno ne bi mogli da zive, sada i ovde, a i sutra i ovde, kako ti volis da kazes.
  25. Majo

Poslednji film koji ste gledali Part II

Volim i ja Costnera, Harrelsona jos vise ali nekako je svako vukao na svoju stranu, nidje hemije - obaska i dijalozi su bas bas ono siromasni i nezanimljivi. Da se ekipa koja je pravila film, upola potrudila oko glume i scenaria, kao u slucaju fotografije i ambijenta, bilo bi to dobro ostvarenje.
  26. ArleKino

Brod 18/19

A, ne, tu jorkširsku krastaču neću progutati.
  27. Tribun_Populi

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Jebeš ga, ako posle svega neku antivučićevsku opoziciju zapad treba da finansira pod prevashodnim uslovom da skroz skinemo gaće oko Kosova, onda daj da se lepo na referendumu samoukinemo i zatražimo da nam Nemci pošalju stečajnog upravnika. Da se ne brukamo. Pa objašnjeno je već gore kroz diskusiju, ako Berlin nađe način da natera Beograd da se sa Kosovom lepo poludobrovoljno isprizna de iure ili de facto, pravno obavezujućim sporazumom, Madrid neće imati nikakav interes da stavlja veto. Ono, sami ste pali, sami se ubili, nas se to ne tiče. Touché. Nitkovska. Mi smo in the field, zadajemo uslove igre, vreme će učiniti svoje da mi izguramo šta smo naumili a vi ste u čabru i morate nas da moljakate, ako se mnogo prčite imamo čime da vas sjebemo... I to tako šljaka od 2000-te. Srbija i da hoće ne može ni kod Rusa, ni kod Kineza. Nije mogao ni Milošević na razvalinama Titove ONO i DSZ države, tek ne može niko sada u uslovima otvorene privrede. Odnemalo bi ga za mesec dana, tako da je to šarena laža. Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
  1. Load more activity
  • Create New...