Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

  3. warp

    Euroleague (sve sezone)

    Ne mogu da ga podnesem od kad nam je sjebao prošlu sezonu dolaskom/nedolaskom/dolaskom
  4. Filozof manijak

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Meni ovo ima duha Zna i Middle da ubode ponekad
  5. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Zoki, Ostoja ili Robija?
  6. Lena

    PPPictionary

    yeah, yeah, yeah! brao, kumse!
  7. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    heads will roll yeah yeah yeahs
  8. assignment

    Euroleague (sve sezone)

    Fakundo precenjeni kepec??? E sad sam opet iznenađenjen, i uvredjen
  9. Lena

    PPPictionary

    ajmo... strana pesma, 3 reči.
  10. Frank Pembleton

    Utisak nedelje

    Ne nego naduva kurcem ovu dvojicu...
  11. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    business as usual
  12. brusli

    Utisak nedelje

    Mislis da skine mikrofon i ode...
  13. goofs

    NBA 23/24

    A mislim, Melo u Lejkersima nije igrao ozbiljan basket. Možda je utrpo neke slepce jednom ili dva puta u sezoni, ali je prosečno davao 12 poena u ekipi koja je završilo daleko ispod crte za plejof. Prva sezona u Portlandu mu je bila dobra, to je 19/20. To. Plus cela drama oko the decisiona, Majami super tim, a i bubble titula mi je skroz meh. Da je ostao u Kavsima sve vreme imao bi verovatno veću karijeru, doduše mnogo toga bi zavisilo od front-ofisa Klivlenda koji se nije baš dobro pokazao. A i igra sudbine je takva da Lebron nije pobegao iz Klivlenda ovi ne bi draftovali Kajrija.
  14. uini

    NBA 23/24

    e da, kristijano ronaldo je dobro poredjenje
  15. Milošica

    NBA 23/24

    ZliGli uiniju:
  16. Zli Gli

    NBA 23/24

    Lebron je basketaski Kristijano Ronaldo, ima dugu karijeru i drzi mnoge rekorde i zbog toga zasluzuje postovanje ali ako racunamo par najboljih sezona tj. vrhunac, nisam siguran ni da je u top10 svih vremena bez obzira na sve kvalitete. Previse je media darling i previse je forsirao da bude bas on taj izabrani a jednostavno nije, mnogo je tu bilo choukovanja a ne treba mu oprostiti sto je unistio ligu flopovanjem i koracima zbog cega su morali da puste i druge da to rade. A i The Decision je epsko sranje.
  17. uini

    NBA 23/24

    jedino u cemu je lebron bolji od jordana je broj odigranih sezona i broj poena tako da je njemu kareem prava mera, jedino sto nece biti finals mvp u 39oj godini, ukoliko makar ne prodje nuggetse ali eto, treba mu nesto dati najgore mi je sto zaista postujem lebrona ali ne mogu taj pr effort da prihvatim jer ima brigu o realnosti kao dule vujosevic.
  18. ducca

    F1 2022-

    Kako da ne, baš su na putu
  19. warp

    Euroleague (sve sezone)

    Ništa od Baskonije, ubi ih precenjeni kepec sa argentinskim pasošem
  20. spaceploitator

    NBA 23/24

    nemoj ko gli pls crno/belo 0/1 da gledas, kazem ne moze da se zanemari adv stats, a ne da je jedini faktor / sve i da jeste, postoje razliciti statisticki modeli i ne slazu se svi / opet, ne tvrdim da je lebron najbolji ikada, samo mislim da se ne moze jasno reci da je dzordan bolji. prevelik je faktor tog dzordanovog nasledja, duha koji lebdi preko cele istorije igre, i cak i kad se pojavi neko ko ce igracki mozda biti jasno bolji, i dalje ce ta dogma opstajati i odzvanjace "ali mj..."
  21. uini

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ^nece da otkaze, jer je
  22. MiddleClass

    Euroleague (sve sezone)

    Kako je usrao Belosevic utakmicu jer je progutao pistaljku zadnjih minut ipo. Umalo tuca na kraju...
  23. Heaviside

    NBA 23/24

    gotovim ga i ja, nema eleganciju pokreta kobija i majkla ali ni oni nemaju želju i umeće da dodaju kako to on ume. za mene je broj 2 posle džordana. zbog skora u finalima i klača, ne zbog igračkog umeća.
  24. uini

    NBA 23/24

    pa okej ali onda je jokara vec goat
  25. copkillah

    Premier League 2023-24

    Ne znam što zajebavaš nas navijače Liverpula, ali neka ti je na čast
  26. spaceploitator

    NBA 23/24

    jbg mislim da ne moze da se zanemari advanced metrika ako hoces da izmeris uticaj na igru. sve vreme pricam o njihovom uticaju na igru kada su bili na vrhuncu ( a ne ukupnim istorijskim uspesima sto je druga rasprava ) i tu mora da uleti advanced metrika, pored eye testa, analize konteksta i kojecega jos
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...