Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. morgana

    Netflix produkcija

    bas pretjerana stilizacija, bez potrebe.
  3. reg

    NBA 23/24

    Krenuo i Naz Rid da pogađa za tri. Koliko prsotina ima Minesota, po reakcijama MekDenijelsa i Vokera na dosuđene lične pomislio bi da se lomi serija.
  4. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Oprostaj stare garde, to je naslov za ovu sezonu i PO.
  5. reg

    NBA 23/24

    Tuga u Finiksu, 19 razlike 5 minuta pre kraja treće. Koji je ovo put da ih razbijaju kod kuće?
  6. б1lme3

    NBA 23/24

    auu, 20 ralike za minesotu finiks se bas muci
  7. Zli Gli

    NBA 23/24

    Aleksander Voker mozda resava sa ove dve trojke, +15 za Minesotu. Ali kako se Gober odbio od Nurkica malopre, prevrnuo se lik unazad jbt ali srecom daleko od kosa pa ovaj nije znao sta ce sa sobom i loptom. Tuzno je gledati ga ovako slabog a eto covek je kao elitni defanzivac. Vulvsi kidaju s pola gasa nekako, bice dobra serija sa Nagetsima posle ovih metli.
  8. reg

    NBA 23/24

    Koliko je loš matchup Minesota za Finiks, ova utakmica deluje kao eliminaciona. Minesota je ogromna, imaju 10 skokova više na poluvremenu. Kada god zagusti, tu je Konli. Finiks može da pobedi kao što je pobedio protiv Denvera prošle godine, ako eksplodiraju istovremeno KD i Buker. Pokušali su da igraju brzo i ne dozvole Minesoti da postavi odbranu, ali ne deluje kao da mogu da izdrže taj tempo tokom cele utakmice. Gober je slaba tačka Minesote, čovek je napravio dva faula jedan za drugim, prvi je bio handchecking Nurkića 7 metara od koša, drugi guranje u napadu za ofanzivni skok. KAT je isto uzeo par težih šuteva kada je bilo boljih opcija. Najveća prednost Denvera bi bila u ofanzivnoj efikasnosti, ako sa njima budu igrali, a šanse su 90% sudeći po do sada prikazanom.
  9. Peter Fan

    Толстый и тонкий

    Bokte, koji smradovi: In a separate development on Tuesday, the Moscow Diocese of the Russian Orthodox Church announced on its website that Rev. Dmitri Safronov, the parish priest who had delivered the funeral prayers for Mr. Navalny, would be barred from most public clerical duties for three years. The announcement did not specify an official reason for the punishment. But church analysts speculated online that it could only be for presiding at the funeral of the opposition leader, who died in February inside a Russian prison. The Russian government reluctantly approved a funeral at a Moscow cemetery after an extended showdown with Mr. Navalny’s mother.
  10. Today
  11. kralj

    NBA 23/24

    Baš zajebanu odbranu igra Dalas. Mučeni Kavai, a odigrao jednu od najboljih regular season u karijeri. Meni bi verovatno bio u najboljoj petorci.
  12. Budja

    NBA 23/24

    Iritantan je Luka, kao da je Argentinac u fudbalu. Meni kao liku kome bas fino legne play off u osam uvece posle vecere i kada nema nista na TVu, Irving deluje kao mnogo kulji lik.
  13. bradilko

    NBA 23/24

    kako bi kukoc razneo luku. hehe ovi svi glupi, amerika cela. iritantan jeste ali luka je kosarkaski genije. npr obozavam irvinga ali luka je neka druga dimenzija. kajri je to shvatio. trebala mu je jedna sezona ali to je velicina irvinga. on je igrao sa le bronom. uzeo titulu. nije tamo neki koji ne zna da se uklopi. lutao je dosta posle titule sa le bronom. tu je i dalje
  14. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Mufljuz bio i ostao. A onom kreletu pomoći ionako nema. Jeboteee, jel moguće da u onakva govna oblače Danijelu? Nije da je žalim nego žalim nas što gledamo. Ono kao krep - papir, a može da se pretvori i u kišobran pa da odleti ko Meri Popins ako dune vetar. Ili Osvald Koblpot, ko više voli.
  15. ntwadumela

    NBA 23/24

    Nema izgleda ništa od zdravog Lenarda, što menja situaciju u korist Dalasa. Vrlo teško Klipersi da uzmu seriju bez 100% Kavaija. Sedi čovek na klupi dok ih Dalas razvaljuje...
  16. Milošica

    NBA 23/24

    Biju Luku prilično, mada to njega prilično i motiviše. Ne bi trebalo da ga ljute. Kakav tempo, baš pršti.
  17. Fakundo Sava

    NBA 23/24

    Dame je sveže razveden ,bio je sa ribom deset godina u vezi ,imaju nekoliko dece i kada se konačno venčali razveli se posle par meseci
  18. Mil@n

    NBA 23/24

    Mislim da Lilard ima neke privatne probleme, i mislim da je negde kukao kako je sam u gradu, bez porodice i prijatelja u fazonu hala kući i sl, rekao bih da je u nekoj depri. Da li je precenjen, naravno da nije.
  19. ntwadumela

    NBA 23/24

    Već duže vreme razmišljam o tome da li je Lilard u stvari debelo precenjen kao igrač - mnogi su ga smatrali "superstarom" što bi značilo makar TOP 10 NBA. Sve više mi se čini da jeste precenjen, jer je u Portlandu imao svu slobodu, apsolutno nikakve obaveze u odbrani i tako je pumpao statse. Sada u Milvokiju pokazuje da, iako je u klaču i dalje dobar, ipak generalno i nema preveliki doprinos kada je u pitanju ekipa koja puca na titulu. Barem mi je to hot take trenutno, vrlo moguće da me demantuje u ostatku serije. Sada gledamo možda najjaču seriju prve runde, i dalje nemam pojma ko će proći dalje, ali ako Lenard bude u dobrom stanju, naginjem Klipersima, iako su Mevsi favoriti. Edit - da su mi Klipersi primarni tim za koji navijam, ubio bih se zbog Vestbrukovih gluposti. Jeste da je pun energije, ali brate, u stanju je da u jednom napadu dvaput izgubi loptu, baca stalno neke pasove kao da oči nema, itd. Užasno frustrirajuće.
  20. Mil@n

    NBA 23/24

    https://official.nbabite.com/ Jel ovaj sajt prso? Dajte neki što šljaka... Edit: radi nego gotova tekma.
  21. cedo

    NBA 23/24

    ma sve, ali koliko je indijana imala napada zaredom u ot, pet/sest
  22. tacafaca

    NBA 23/24

    Odlican!
  23. tacafaca

    Premier League 2023-24

    Ajd da vidimo i ovo cudo
  24. Have_Fun

    NBA 23/24

    Uuuuuu ipak Haliburton odgovara Mozda i za kraj u ovom OT
  25. Have_Fun

    NBA 23/24

    Hahahaha pa opet! Ovaj put o tablu Lud
  26. Milošica

    Survivor za sva vremena

    A tačno mi je bilo teško da gledam Mateino lice kad je Bojanka čitao njeno ime. Uvek sam gledao u telefon dok je ne sklone iz kadra.
  27. Have_Fun

    NBA 23/24

    Jbt sta pogodi lik
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...