Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Micko8

    NBA 23/24

    Murray uzeo 43 suta na utakmici I pogodi za pobedu. Boston ove sezone iz nekog razloga, ne moze da dobije utakmice koje su tesne.
  3. б1lme3

    NBA 23/24

    bogijeva trojka i dobra odbrana za produzetak
  4. Mel

    Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast

    Tako ja zamalo da potpishem ugovor pre neki dan... a onda vidim da garantujem da imam osiguranje na 500 000 evra shtete... a nemam ni na 5 000... Jednom rechju nikad ne potpisuj nishta
  5. Today
  6. Hele

    NBA 23/24

    Iskreno, ja ni ne vidim sta je spor ovde 😁 Jednostavno je, niko nece raditi stvari na svoju stetu. Jednostavno svaki tim ima vise igraca koji ce pre da pogode svaku trecu trojku ili da uspesno zavrse pod kosem, nego da u visokom procentu sutiraju sa poludistance. Sto ne oduzima na koristima i ubojitosti poludistance, ali samo onih koji znaju da je koriste. A takvih je malo. Ali cete zato ti satrati 😆
  7. б1lme3

    NBA 23/24

    gledam malopre statistiku, bogdan na kraju trece sutira 0/6 za 4 ako nisam prevideo ove sezone nije imao utakmicu bez makar jedne date trojke poslednji put protiv minesote 14 marta 2023
  8. MiddleClass

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Kakva gospodska izjava Milutinova posle meca
  9. б1lme3

    NBA 23/24

    to ti kazem, ti prosecni postoje samo u statistici jasno je meni sta ti govoris i naravno da se vode ucinkovitoscu, ali nije to tako linearno inace, bogdanovic solidan za sad protiv seltiksa dobra atlanta od povrede janga jedan od najprecenijih igraca i "prvih zvezda" koje najmanje dobrog donose svojoj ekipi
  10. Jel Zeljku u ugovoru pise i da ne smeju biti dva nasa igraca na parketu? I cemu sluzi sada ova sezona i za sta smo svi mi gradjani ove zemlje dali pare? Treba pod hitno ograniciti blizance i postaviti im uslove. Ili igraj sa timom koji hoces, ali moras na F4 minimum, ili da ispunis kvotu minuta koju dajes srpskim igracima, narocito mladima. Niti trofeja, niti rezultata, niti reprezentativaca buducih. Da se ne plasiraju cak ni u plej in su mogli i Drezgic i ekipa.
  11. Valkyrie

    PPPictionary

    Šta je pisalo pre kafe?
  12. Milošica

    NBA 23/24

    U rukama Malidžana Vuka.
  13. Hele

    NBA 23/24

    Prosecnih. Moras da budes midrange majstor da das isti broj poena na istom broju uzetih suteva kao i prosecan NBA kosarkas kada sutira trojke. Zato i midrange izumire. Osim u rukama Mandusica Vukova gde je svaka puska ubojita. Razume se.
  14. Milošica

    PPPictionary

    Lowkey drkoš
  15. Valkyrie

    PPPictionary

    The killing of a sacred deer Zicer
  16. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Ali se kvalitetno piče na gomili, ništa više na finjaka, dobro je. Neverovatno kakvo ponavljanje obrasca iz sezone u sezonu koji savršeno prikazuje ljudska bića u doba izobilja/sitosti i oskudice/gladi. Prošle sezone je plavo pleme bilo na ivici da se poubija kad im nije išlo, sve začinjeno čoporativnim lovom na nepodobne bez obzira što su bili najjače jedinke. Ivana je izgleda provaljena 100%, prilično je ispala naivna i deluje da i sama jedva čeka da ode kući. Kad je izbace biće gore ispraćena nego Ivona prve sezone.
  17. booyaka

    youtube radio

    https://youtu.be/gdNX5L13s0o?si=qkQzyGSBueZT60y1
  18. Yesterday
  19. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ja napravio nisam ništa. Poslednji sam kome na taj način možeš da odgovaraš. Dobro znaš istoriju nekih koji postuju, nemojmo se praviti blesavi.
  20. б1lme3

    mladje kategorije

    demolirao je zvezdu u proslom kolu kadetske lige otkud sad povreda inace, on igra za kadete i juniore borca i na dvojnu za seniore mladosti prvu srpsku
  21. Midgeta

    PPPictionary

    Crtez je za
  22. kralj

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Nit je zlonamerno, niti bez takta. Gledao sam utakmicu sa ljudima koji su igrali za mladje kategorije KKP, okoreli grobari. To što ste napravili ovde navijačko religijski kop, ne menja suštinu.
  23. б1lme3

    NBA 23/24

    ali kakvih i cijih suteva za 3? u kojim uslovima nije kosarka kompjuterski program, nego ziva igra da ne idemo daleko, podsetili su u proslom PO buker i durantula koliko midrange moze biti opako oruzje u rukama majstora
  24. Micko8

    NBA 23/24

    U toj mid range kategoriji bi lako vodio Jokic, da nije picka koja samo gleda da se sto pre oslobodi lopte, na vecini utakmica ove sezone.
  25. kipo

    Tražim film...

    Ne znam kako (slusam Stiv vVinvuda na nekom Vudstoku '94) dodjem do ovoga https://www.imdb.com/title/tt0315035/ i tu se gubi svakui trag. Bar meni, bar sada. O cemu se radi??
  26. Micko8

    mladje kategorije

    Znam da se Radovic povredio na onom ANGT turniru ali ako se ne varam igrao je posle za Borac, mozda je obnovio povredu. Vazno ej da oporave a ima jos vremena do Evropskog juniorskog prvenstva koje je mnogo vaznije.
  27. vememah

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    Međunarodni sud pravde, najviši sud Ujedinjenih nacija, naredio je Izraelu da bez odlaganja preduzme mere za poboljšanje humanitarne situacije u Gazi, nesmetano dostavljanje hrane, vode, goriva i drugih potrepština i otvaranje dodatnih kopnenih prelaza.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...