Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Ratamahatta

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ja bih najpre katovao Gudurica i Lucica od ovih s imenima™
  3. Ratamahatta

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Plavsic se usro da ne bude Andjusovan™
  4. MiddleClass

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Odlcna emisija. Covicevo analizaranje Plavisicevog teksta red po red, recenicu po recenicu
  5. Frank Pembleton

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Za logopeda.
  6. MiddleClass

    Najvredniji igrač

    Lebron nije najbolji kosarkas iz Akrona. Kakav crni goat Ipak respect za ovu odu Jokicu. Zasluzio je to somborac
  7. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Tupav i mutav.
  8. Milošica

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Kakav je Miklja?
  9. Valkyrie

    PPPictionary

    @MeanM@ đe crtež?
  10. Frank Pembleton

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Plavšić je samo jedan od dugog niza govnara među sportskim novinarima. I to što je prekoputa njega Čović koji je nemerljivo veći, to ne umanjuje. Prosto to je bukvalno "pod moranje" za taj posao, izgleda kod nas.
  11. Milošica

    Survivor za sva vremena

    Damjan u ovoj igri kao Isus, a i Luka i Nikola ovako mršavi kao neki velikomučenici na krstu.
  12. Mindaugas Žukauskas

    Najvredniji igrač

    LeBron nije gledao Rađu
  13. Milošica

    Najvredniji igrač

    Kad ti to kaže GOAT, znaš koliko je sati.
  14. copkillah

    Najvredniji igrač

  15. Jimmy Kowalski

    Muvski kritić

    Tarantino Canceled ‘Movie Critic' Months Ago, and Then Started Writing A Cliff Booth Spin-Off April 18, 2024 Jordan Ruimy A very interesting Tarantino update from THR’s Borys Kit. It turns out that, initially, Tarantino’s movie was going to be called “The Movie Critic,” but, sometime late last year, he secretly scrapped that film and changed course. He started writing a different film, one connected to “Once Upon A Time in Hollywood,” which would have had Brad Pitt reprising his role as Cliff Booth. Kit’s sources were unclear if it was going to be a prequel or sequel to ‘Hollywood’. However, this week, Tarantino had ANOTHER change of heart, deciding to put the Booth script on the shelf. Pitt himself only found out a few hours before the news surfaced online. Now, it is said that Tarantino is working on a brand new script. Jeff Sneider also spoke to multiple insiders on Wednesday night, with one telling him that Tarantino didn’t think the scripts were strong enough to serve as his swan song. “He’s being super picky and gun-shy about what this next movie is,” said one source. Another suggested that Tarantino was suffering from “genius syndrome, where you’re stuck in your own head.” That is something that many are starting to suspect. It’s quite clear that Tarantino is putting too much pressure on himself to end his career on a “perfect” filmography. He doesn’t want to fail, which, in my opinion, is something that all artists should go through, at least once in their careers. Without failure, you don’t learn and better yourself as an artist, but Tarantino is being very militant about his self-imposed 10-film limit.
  16. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Samo fer fajt, i to nefizički.
  17. Jimmy Kowalski

    Razno

  18. Hele

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Pre manje od godinu dana smo imali posprdnu temu, Micic je otkazao, Teo sutnut, Pesic bio matori prdonja, Jovic bio gotov, Topic bio neki tamo klinac, Avramovica niko nije ozbiljno shvatao... A sad ne mozemo da se dogovorimo koja trojica jer imamo toliko dobrih opcija
  19. ultra plasticni

    Night Sounds

  20. bradilko

    CG

    u pulji naravno sunce sija a kod nas se. namracilo 😡
  21. Milošica

    MACTEPC 1OOO

    Jel ima negde prenos?
  22. mire

    Now cooking!

    kako vam ne dosadi
  23. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Djokovic preskace Madrid
  24. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Ja više nisam siguran šta da mislim o celom slučaju. Nemam mnogo sumnje u njihovo udaranje deteta autom, ali imam u onaj deo o davljenju. To apsolutno nema nikakvog smisla, zašto bi to priznali bez tela sem ako su prisiljeni da priznaju bilo šta. A opet, pod takvom prisilom, vrlo teško da ne bi priznali i gde je telo ili šta su uradili sa njim… nešto tu nikako nema smisla.
  25. bejzbolka

    Pronađi me/Amber Alert

    Prilično sam siguran da će biti gonjeni za teško ubistvo u svakom slučaju. Prosto slučaj je preuzela politika i sad je bitno da se zadovolji javnost, a ne šta se desilo. Mi i dalje ne znamo kako se oni brane, sve i dalje saznajemo iz Kurira i Informera, a ispostavilo se da je skoro sve što su do sada objavili čista laž. Tek kada krene suđenje moći ćemo da vidimo koja je strategija odbrane. Ubili su mu brata jer ni on ni brat nisu rekli gde je telo i to posle nenormalnih batina, što možda znači da stvarno ne znaju gde je telo. I u zemunskom klanu su našli par likova koji će da pevaju, evo i kod Belivuka, ali ovi upleteni u ovaj slučaj su izgleda svi nesalomivi kad ni smrt jednog od njih, plus svi rizici koje si nabrojao nisu dovoljni da ostali progovore. Dakle ili su nesalomivi i neće progovoriti makar ih sve pobili ili stvarno ne znaju gde je telo.
  26. Milošica

    Survivor za sva vremena

    Jadna mašina
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...