Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Sokrat

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Dosta je hrabro za bilo kog igrača tvrditi da neće biti prodat. Kod Terzića su svi na prodaju ako može da se završi neka kombinacija, jer ta kombinacija otvara novu kod kupovine zamene. Što bi rekao stari vic, važno je da se para obrće.
  3. б1lme3

    Pronađi me/Amber Alert

    koja jebena katastrofa
  4. Micko8

    Najvredniji igrač

    Ne postoji definitivna top lista kada je u pitanju rangiranje igraca. A Jokica vec sada mnogi stavljaju u top 15, top 20 igraca svih vremena u NBA . Ako kojim cudom osvoji titulu i ove sezone i pokupi sve nagrade i ordenja, pocece neki da ga mecu i u top 10 listu.
  5. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    NIje tema za pošalice ali :pretends to be shocked:
  6. Jimmy Kowalski

    Netflix produkcija

    Nakon sto sam do kraja odgledao Ripleyja imam jednu krupnu zamerku na storytelling To po strani, sve ostalo je vrhunski uradjeno. Svidelo mi se i pojavljivanje Malkovicha, koji je i sam igrao Ripleya u po meni potcenjenom i slabo gledanom filmu Liliane Cavani. Ocekujem i radujem se nastavku serije,..
  7. vememah

    Pronađi me/Amber Alert

    Ne znam samo kako.
  8. bejzbolka

    Pronađi me/Amber Alert

    Sad će da smisle priču da je sam sebi nešto uradio. A možda će da bude i ono klasično "pa šta"?
  9. morgana

    Pronađi me/Amber Alert

    bila sam naivna i mislila da ce se ispostaviti da nije ovo u pitanju
  10. kud u maglu Simoviću

    Pronađi me/Amber Alert

    to insistiranje na “prirodnom smrću” u izjavama i vestima je ukazivalo na 🚩
  11. Pokojni Ruxin

    Gender identity

    stanite, jel ozbiljno postoje ljudi koji misle da neko menja pol i uzima hormone isključivo kako bi dominirao u ženskom koledž plivanju?
  12. SNARC

    Pronađi me/Amber Alert

    Well..iznenadjenjima nikad kraja. Imam utisak da smo ovde tek zagrebali povrsinu svega loseg
  13. morgana

    Pronađi me/Amber Alert

    Brat osumnjičenog za ubistvo male Danke umro nasilnom, a ne prirodnom smrću
  14. Radoye

    Gender identity

    Slicno iskustvo - ulicni basketas i to ne narocito dobar, sto bi se reklo da popuni broj, imao sam priliku da igram i protiv muskih i protiv zenskih vrhunskih kosarkasa/ica. Protiv zenskih sam bio dominantan otprilike koliko su muski mene izdominirali. Sto naravno ne znaci da nijedna zena ne moze da se nosi ravnopravno s muskarcima u sportu - postoje svuda izuzetci - ali generalno biologija jeste neumoljiva.
  15. Milošica

    Majstorski topik

    Ovo nije tačno.
  16. John Coltrane

    Liga Evrope 22/23

    WH je prošle sezone uzeo evropski trofej. Uostalom ti si okačio ove postove sa TW ne ja.
  17. Braća Strugacki

    Majstorski topik

    ne, najmekši je otprilike od 6 do 8 ujutro, samo nemojte da kažete to majstorima
  18. uini

    Najvredniji igrač

    apsolutno; ne treba ti ni statistika niti neko ludo basketasko znanje da bi razumeo jokicev grejtnes. samo mi je zabavno kako se radi cherry picking advanced statsa koji onda pokazuju da je jokic tri ili cetiri puta uradio ono sto je lebron jednom a mikele dvaput.
  19. Frank Pembleton

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Ja sam dijabetičar "na papiru" i danas sam saznao da imam i "kamenčić" u bubregu. Sad idem kod nefrologa. A platio sam participaciju 100 rsd za UZ 😡. Moraću da vidim kako se dobija ta članska karta.
  20. uini

    Najvredniji igrač

    "The most stand out part to me is the difference in value of PG assists and Center Assists. BPM runs on a player position estimation ranging from 1.0(PG) to 5.0(Center) and the difference between the value of assists when calculating BPM is 0.580 for PGs and 1.034 for Centers." ceo post na temu BPMa a posledicno i VORPa
  21. Hele

    Najvredniji igrač

    Smorilo je to sve zesce. To kad si klinac pa trebas nekom nesto da dokazujes na taj nacin. Kad treba tek svet da cuje za tebe, da ganjas Ol star, maks ugovor... Jokic je sada izmedju 20. i 30. mesta najboljih igraca ikada. Sada se gleda prstenje, MVP trofeji... koga vise briga za te napredne statistike. Ko da je neko znao i ko da je nekoga bolelo uvo sto je Dzordan bio prvi izmedju 1991. i 2009. U zivotu nisam cuo da je neko iskoristio taj podatak da dokaze Dzordanovu velicinu.
  22. Fudbal 2/8 (1.91 i 1.72 izlazne kvote). MLB 0/1 (Cubsi su odlozeni). Fudbaleri se obrukase zestoko juce. Toliko metiljavih meceva u jednom danu, nisam skoro video. Villa je jedva usla u 3+, Roma-Milan takodje dosta kasno. Nije mnogo trebalo da ne prodje nista U MLB delu Tampa rutinski pada, dok su Cubsi odlozeni (ako nesto mrzim to je cekanje kod odlaganja). Kod NHL tiketa dva promasaja, te i nema razloga za nerviranje). Glup dan. Minimalni ulozi. MLB Chicago Cubs-Miami tim1 5+ (Imanaga-Luzardo) Philadelphia-Chicago White Sox tim1 5+ (Turnbull-Crochet) Pittsburgh-Boston >7.5 (Priester-Bello) St. Louis-Milwaukee >6.5 (Gibson-Peralta) LA Dodgers-NY Mets tim1 4+ (Yamamoto-Manaea) San Diego-Toronto >7.5 (Waldron-Yariel Rodriguez) Kansas-Baltimore >8.5 (Marsh-Kremer) Atlanta-Texas >8.5 (Sale-Heaney) Cincinnati-LA Angels tim1 4+ (Lodolo-Tyler Anderson) Cleveland-Oakland tim1 4+ (McKenzie-Boyle) Washington-Houston tim2 4+ (Gore-Verlander) NY Yankees-Tampa tim1 4+ (Schmidt-Alexander) Kvote 3.26, 3.75, 4.17, 2.27 i 2.12. Pokusao sam 20+ dana sa singlovima, no nije islo na duze staze (cak ni sa visim kvotama). Krecem ponovo sa kombinovanjem 2-3 para, manje ulozim, iako stoji da treba dosta srece kod miksanja. Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Philadelphia 1, Pittsburgh 5I H1(+0.5), Cincinnati 5I H1(+0.5), Houston 5I H2(+0.5), Cleveland 1, Atlanta 5I H1(+0.5), Baltimore 5I H2(+0.5), Milwaukee 5I H2(+0.5), Toronto 5I H2(+1.5), LA Dodgers 1, San Francisco 5I H1(+0.5). Kvota 174.71. Fudbalski tiket, Eintracht Frankfurt 2+,Paderborn 3+, Schalke 2+, A. Bilbao tim 2+. Kvota 2.99. Hokejaski tiket, Nitra 6+, Storhamar 5+ (OT&SO), KAC 3+, Eisbaren 5+ (OT&SO), Sonderjyske 6+. Kvota 6.39. NBA tiket, Miami >199.5, Sacramento >217.5. Kvota 4.00.
  23. Zaboravan

    Polovnjaci

    Ja imam običaj kada se vozim s mlađom ekipom da mu, na bezbednom mestu, kažem hajde lagano zakoči levom nogom. Da ne frljam procente, to obično bude zakucavanje kao da je jato™ irvasa iskočilo na put.
  24. Frank Pembleton

    Majstorski topik

    Jel je poznato da je beton najmekši od petka popodne do ponedeljka ujutru...
  25. Fakundo Sava

    Gender identity

    Nešto kao Nba,Nfl,MLb,Ufa....
  26. Nikodije

    Hard n' heavy department

    nesto me pogodila ova pesma
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...