Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. pt 2.0

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    kakva mala autoritarna govna.
  3. Hele

    NBA 23/24

    Cudno je da im je toliko dugo trebalo da provale tako jednostavnu i logicnu stvar.
  4. Vasilij Zajcev

    Толстый и тонкий

    Sad kad na Kulinarstvu krenu da se otvaraju nove teme..."Recenzije moskovskih restorana", "Bahmutski kotlić", "Volođina šnicla"... @Eleniko ima da prsne ko lajsna!
  5. Paul Gompitz

    Pronađi me/Amber Alert

    Moja poenta je bila da postoji iskustvo na osnovu kojeg se nesto radi u istrazi jer slicnih slucajeva kao ovaj na zalost imaju daleko vise nego sto javnost zna, a ne da je svaki policajac u patrolnim kolima Rambo licno.
  6. radisa

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    https://www.danas.rs/vesti/drustvo/protest-protiv-dinka-gruhonjica-novi-sad/ Jbt, koji flashback na 90-e...
  7. Patty Lee

    sneakers kultura

    A Hunter čizme je l odobravaš? Btw, jesi čuo ti za Tabi shoes? Kad se obogatim ima sva obuća da mi bude Tabi Maison Margiela pa ću da te proganjam po gradu. Sećaćemo se sa setom kenjkanja o Sambi.
  8. bejzbolka

    Pronađi me/Amber Alert

    Pa i nisu se nešto proslavili u nekim ranijim potragama. Malčanski berberin im je bežao 15-20 dana sa onom devojčicom.
  9. warp

    PPPictionary

    Poseban tretman ?
  10. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Moj je utisak da su tabloidi ovaj put prilično oprezni, kakvi lešinari inače znaju da budu. Obuzdavaju ih još uvek, kontam u interesu istrage. Naravno, ološi kakvi jesu traže klikbejtove na druge načine.
  11. Nikodije

    Hard n' heavy department

    nisam fen ritma nereda, ali ova stvar mi iskoci neki dan, i sad je vrtim. njihova najmetalnija
  12. Roger Sanchez

    Толстый и тонкий

    Kako nije, kad očito dopušta teroristima iz 🇧🇮 da slobodno vulgarnoverbalno чатuju protiv ruske veledržave i terorišu sve koji je na PPPu vole
  13. gsb

    Mediji u Srbiji

    Ja sam primerom pt2.0 zadnjih mesec dana pocela da s vremena na vreme slusam opskurne YouTube kanale i .... Sokirana! Mahom slusam onih nekoliko iz Mi, ostalo opskurno ne mogu. Taj nivo logickih nedoslednosti, putinofilstva, Dodikoljublja, proricanja propadti zapada... Tacno ono sto Indy opisuje. To su ljudi koji zato sto mogu da puste YouTube misle da su "intelektualci", znaju tajne geopolitike... Meni svi ti ljudi koji tako razmisljaju lice na ljude sa blagom narcisoidnim poremecajem i ovi kanali samo podgrevaju sve te price kod njih.
  14. radisa

    Pronađi me/Amber Alert

    Hvala
  15. pt 2.0

    Muzika za vožnju

    nisam vozač, dakle voze me, da ne kažem vozaju. najlepša vožnja u životu, u smislu kombinacije muzike i ambijenta, bila mi je 2000. po deliblatskoj peščari (i šire) uz "legend of the seven dreams" album jana garbareka.
  16. Nikodije

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    moze on sta hoces. u zadnjem mandatu u zvezdi najvise je bio plejmejker
  17. Patty Lee

    Pronađi me/Amber Alert

    Napisala sam to s ljubavlju i razumevanjem!
  18. Djuro

    To, mačko!

    i beker. ne moraju, dovoljno je njihovo gledanje u pod.
  19. Lezilebovich

    NBA 23/24

  20. smooth.Op

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Sve više viđam u tim petorkama Kalinića na 4. Kad je on postao četvorka? Baš jaka trojka je lik, na 4 može samo u nekim sb varijantama.
  21. radisa

    Pronađi me/Amber Alert

    :(
  22. Patty Lee

    Pronađi me/Amber Alert

    Sad ću da budem Radiša koji je u crnoj rupi sa dokumentarcima, ali vezano je za svedoke… gnjaviću minimalno pošto je ozbiljna tema.
  23. Moonwalker

    zanimljiva matematika

    U pravu si.. Oni slozeni koje Bob izabere, a ne sadrze isti skup prostih u konacnom faktorisanju idu njemu na ruku. 35=5x7; 18=2x3x3
  24. smooth.Op

    Euroleague (sve sezone)

    Čekaju se prvo finalisti EC 🤣
  25. MiddleClass

    Euroleague (sve sezone)

    "U novoj sezoni ćemo imati isti format. Idemo korak po korak, nema jasnog plana." Montejunas i Brojiloga
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...