Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Bujodrag

Mediji u Srbiji

Ovaj? Poznato mi je prezime i delimično lik. Ako je to onaj na kog mislim (je l' bio kovrdžaviji?) bedak. A šta je s onim Mašanom ili kako se već zvao? Bili smo nas trojica zainteresovanih za filozofiju religije pa je s nama razgovarao o eventualnom pokretanju kursa. Ali, kad smo skapirali kakav pristup tematici je on hteo brzo smo odustali. Dvojica hrišćana i ja ateista. Dobre smo razgovore vodili ali on je osmislio neki jalovi analitički pristup. Sećam se da sam se nasmejao na njegovo shvatanje Paskalove opklade-da li važi (logički) univerzalno
  3. Bujodrag

New Now eating!

Danas je juče!
  4. Bujodrag

New Now eating!

A taman sam mislio da danas neću morati ništa da jedem.
  5. Refleksna reakcija na ovo je da je fejk, medjutim, sa ovima se ne bih salio
  6. vikar je koji viche, jel tako? a to mora zato shto je moralno? jel to iz te klase rasudjivanja? sent from bubamoto
  7. Bujodrag

New Now eating!

Joj! Je l' ono kuvano jaje u avokadu? Reportovaću te!
  8. Majo

New Now eating!

Pojela pecenje, pa slika vitamine, pfff.
  9. Jeremija

Mediji u Srbiji

Nego, znaš da je umro onaj lik što je bio asistent iz Etike, jako mlad je bio, pa pretpostavljam da je i vama predavao, Ivan Vuković? Baš me ražalostilo kad sam čuo..
  10. Bujodrag

Mediji u Srbiji

Ne se sećam. Tad sam već često bio pijan ili na neke druge načine nesvestan okruženja.
  11. ovo ko jelovnik iz pink pantera, jbt.
  12. Jeremija

Mediji u Srbiji

Sad vidim ovo, nije. Ja sam stariji, meni je Elaković držao sva predavanja. Nisam Djordjeta mnogo vidjao, što definitvno ne bi bio slučaj da je u to vreme bio u bilo kom svojstvu zaposlen (pošto je Sociologija bila na istom spratu).
  13. Musky

KK Crvena Zvezda 2018/19

iskidao si poentu sa ovim "Vazi..."
  14. pa ima to i u zg, taj traktirchic koji vozi 10 ljudi za one koji ne prate scenu, danas zuta 17ica iz devedesetih, izlomljena odasvud, zadnji deo odskache po pola metra. novi autobusi bukvalno nestaju, a vade ove neke slobodanove. moram priznati da ne kapiram. sent from bubamoto
  15. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Jebo ih sve uskrs. Tako su pukli i prethodni protesti. Suviše je ovom narodu dobro.
  16. Kako će onda sutra pred svojim Predsednikom?
  17. Bujodrag

Beograd

Ti drugari nisu spominjali strah od publike. Više neka neprihvatljiva ponašanja prema ljudima. Em su to glasine em priče koje su pričane dok bismo išli na neku svirku pa se ne sećam mnogo toga. Samo zaključka: Ovaj lik nije prijatan. Nemoj me držati za reč.
  18. E, al' pesma je u pet četvrtina. Svirao sam je, doduše samo neke delove. Onaj predivni Bejkerov solo je neponovljiv, naravno.
  19. užasan je tremaroš bio, par puta je dovodio ozbiljnu ekipu inostranih muzičara, sve im platio, pa na kraju otkazao koncert. nego, jel bilo ovo:
  20. ja sam prvo pročitala da se priključuju beograđanima u subotu, a potom da se odustaje tamo zbog uskrsa.
  21. kud u maglu Simoviću

Mediji u Srbiji

ivanović i kesić sa filipom švarmom
  22. Goranz

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Za kojih 1500 si se opredelio, "Aco Srbine" ili "Ua fašisti"?
  23. ArleKino

Liga šampiona 18/19

Svaka čast. Mada, polufinale u kojem igraju Spursi i nije neko polufinale, al' hajd'...
  24. Oh, Yes. And all should hug and kiss.
  1. Load more activity
  • Create New...