Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Kawhi je izgleda zaista povredjen, nije bio u pitanju load management Apr 18: Leonard (knee) is questionable for Sunday's Game 1 against the Mavericks, Ohm Youngmisuk of ESPN.com reports.
  3. goofs

    Liga Evrope 22/23

    E, Atalanta nije kesa, Gašperini je namazan do bola i odličan taktičar. Ima tu dosta talentovanih i finih igrača, uostalom svake godine se neki proda za masne pare u PL. U Seriji A slabo stoje jer nemaju dugu klupu, a teško je igrati na dva fronta u Italiji kad te raznorazni Udinezei krljaju svaki put kad im dođeš na megdan. Ovo sve govorim samo u kontekstu da nisu neka kanta za napucavanje pa da je realno očekivati da ćeš da nadoknadiš tri gola minusa, čak iako si Liverpul. No naravno, Pul je po jačini klasa i po iznad i da se gleda samo to trebalo je da rutiniraju ovaj dvomeč.
  4. Moća

    Gender identity

    Trangender osobe u sportu su uglavno muskarci koji prelaze u zenske kategorije kako bi dominirali i ostvarili rezultate pa na konto toga namakli kintu i to je najveca budalastina, napravite pored muške i ženske i trans kategoriju pa nek se takmice do mile volje ali garantujem da u tom slučaju neće biti ni deseti deo takmičara u toj kategorija kao što ima sada u ženskoj.
  5. uini

    NBA 23/24

    džejlene srbine https://www.theplayerstribune.com/posts/jalen-brunson-new-york-knicks-nba-basketball
  6. Chika Spale

    Fallout 2024

    Odobrena je i sezona 2 zvanicno: https://www.ign.com/articles/fallout-tv-series-prime-video-second-season-confirmed
  7. Baldrick S.

    Liga Evrope 22/23

    Taman je bila sinoć bezmuda igra. Ne pamtim kada sam više puta video onoliko dodavanja izmedju golmana i defanzivaca, bezidejnost i bolenjedupeta. Težak protivnik? Atalanta je šesta u Seriji A, 32 (!!) poena od Intera i 19 od Milana koji su prvi i drugi. Ako nam je Atalanta težak protivnik ne znam što se uopšte trudimo da se borimo za titulu u engleskoj, ne znam ni što bi se trudili da se kvalifikujemo za ligu šampiona sledeće godine (jesmo valjda? Ako izgubimo još par utakmica mogao bi i Totenham da nas stigne). Jebeš pobedu od 0:1 kad ti dodje Atalanta na Enfild i išamara te ko da se boriš za opstanak a onda izadješ na stadion u Bergamu i imaš 660 uspešnih dodavanja od kojih je više od pola na sopstvenoj polovini.
  8. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    evo da se nekad apsulutno slozim od reci do reci sa Zlijem
  9. Hele

    Najvredniji igrač

    Rekao covek sve, nema vise sta da se kaze
  10. Lena

    PPPictionary

    Pa ti si hit Ovako me šokirao još samo MŽ kad sam mu zadala Kad mi stane dah Svaka čast za ideju
  11. Crepajac

    Šta slušate od ploča?

    Puno hvala na odgovorima - potpuno sam zaboravio na to odbrojavanje u "Diskomeru". Moraće uskoro ginko da radi...
  12. copkillah

    Najvredniji igrač

  13. dragance

    Politika u UK

    “Danas” je naš pandan Guardianu.
  14. Bojan

    French Rock

  15. Mr.Mxyzptlk

    Polovnjaci

    pa to, najbolji savet.
  16. Bojan

    French Rock

  17. Bojan

    French Rock

  18. Today
  19. Bojan

    French Rock

  20. Bojan

    Novo, a dobro!

    Adrianne Lenker baš ima taj fazon sirove svirke, gde treba da se prenese cela atmosfera. Recimo, čuje se kada pomera stolicu kada seda ili ustaje i slično. Waxahatchee je stvarno razvalila. Mogao bi recimo na ovim stranicama komotno da se stavi i prošlogodišnji album njenog dečka Kevina Morbija (valjda su još zajedno). Ali isto odličan album More Photographs Od ovogodišnjih albuma iz žanra, svakako i Hurray For The Riff Raff ima odličan album Malo doduše ispada iz ovog žanra, ali što više slušam sve više mi se dopada novi album Julie Holter
  21. dragance

    Politika u UK

    Od UK medija pogledam naslovne i po koju vest na Guardianu i zavirim nekad na Independent. Kakav god da je The Guardian, miljama je ispred Daily Telegrapha, Times i ostalih. Daily Smeće i The Sun su tariguz materijal. A tu idu i ostali tabloidi Daily Express, Mirror, itd. Jedva čekam kolumne Marine Hyde
  22. ZokiAsov

    Polovnjaci

    Kada sam prvi put vozio automatika drugar mi je rekao, samo zaboravi da imas levu nogu, stavi je ispod sedista
  23. smooth.Op

    Polovnjaci

    Nisi valjda levom kočio?
  24. Dnaralaske

    Gender identity

    Nadam se da se slažemo da nalozi sa jasnom agendom (identifies" as a girl), koji često prenose događaje izvučene iz konteksta ili manipulišu: MOGU da stvore lažnu sliku o trendu, i manje su relevantan izvor informacija. Sa druge strane, da li bi vam smetale transgender osobe u ženskom (ili muškom) sportu kada bi taj sport bio kategorizovan tako da donekle eliminiše biološke razlike, na primer kao u školskim takmičenjima po uzrastu, ili u boksu po težini?
  25. jorma shparga

    ARENA TV

    desiti se nece jbg
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...