Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Milošica

    Survivor za sva vremena

    Edit.
  3. spaceploitator

    Najvredniji igrač

    tek 2. maja se objavljuje mvp, do tad je debeli vec uveliko u plejof modu
  4. goofs

    Survivor za sva vremena

    Tako je bre, trpaj ih dok ne mogu da ti odgovore edit: valencepilence pa jbt
  5. Misko

    Srpski film

    Za nas sa jeftinijim ulaznicama, nadam se da ce na netu jednom procureti HD toga, ako je ovo sad HD rematser Ko je gledao seriju seca se i tih scena..ima i na netu kao serija, nije da ovo bas nikad nigde prikazivano..RTS Drama pusta ponekad..
  6. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Nije to ništa, vidi Makabija u plej-ofu.
  7. kud u maglu Simoviću

    Kup Srbije

    klasika
  8. steins

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Da se uhvati krupna patologija u ranoj fazi, ako je moguće. Ne da se ide u sitna crevca - za to služe specijalistički/subspecijalistički pregledi. Retko se tu prave greške - osim u kucanju.
  9. Mr.Mxyzptlk

    Iran: novi front

    bukvalno meme
  10. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Očekivana partija Efesa posle emotivnog pražnjenja protiv Zvezde.
  11. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Dočekala svojih 5 minuta.
  12. Ayatollah

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Pa šta je onda smisao sistematskih pregleda, ako se to radi do te mere ofrlje da se ovakve rutinske stvari ne notifikuju?? Nije doktor video/notirao da žena nema slezinu, a sada trebamo da imamo poverenja da je video bilo šta drugo. Koristim i ja templejte u mom poslu, pa u svakom pojedinom slučaju prilagodim templejt konkretnoj situaciji.
  13. Ted

    Pronađi me/Amber Alert

    optužnice će biti gotovo izvesno. koliko solidna će biti, to je manje izvesno u normalnim okolnostima, kakve ovde nisu, sad bi tužilaštvo trebalo da izađe sa informacijom za javnost, pošto je slučaj u njihovim rukama. to što ne izlaze sa informacijom ne mora nužno da znači da nemaju ništa ili ništa novo, tužilaštvo ovde ima dugačku tradiciju koja se zasniva na principu "pravi se mrtav i čekaj da prođe" najaveći pritisak će ovde biti na sud, ako se pred sudijom nađe nesolidan predmet i ako bude prinuđen da donese bilo kakvu odluku koja nije osuđujuća. iako je sud, u takvim slučajevima, ni kriv ni dužan
  14. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Šta je rekao loše o Ivanoviću i o Alimpijeviću?
  15. Godfrey

    LŠ 23/24

    Sramotno je ovo ispadanje Atletija. Dortmund je jeziv cele sezone , očekivao sam da ispadnu od PSV-a. Za PSG će polu-finale biti walk in a park
  16. Mindaugas Žukauskas

    LŠ 23/24

    Verovatno zato što su u gostima. Da su kod kuće, napravili bi govnariju kakvih je bilo u prošlosti
  17. goofs

    NBA 23/24

    Kažu Edin i Miloš da će Fejkersi pustiti NOLu i onda juriti prvo kolo protiv OKCa, dobijali su ih svaki put ove sezone, niko drugi im nije tako dobar fit. No to znači da treba da igraš jednu eliminacionu protiv ludog Karija, a za to ne postoji ekipa na svetu koja može da garantuje pobedu.
  18. MiddleClass

    LŠ 23/24

    Jel Simeone iskljucen? Jeil iko od igraca Atletika dobio crveni? Dva zuta za 90 min.
  19. Mindaugas Žukauskas

    LŠ 23/24

    Umeju li Španci nekad da izgube bez da se isključi trener i pola osoblja i cirkusijadu koja ide uz to? Govnarski mentalitet
  20. aram

    Iran: novi front

    shit. mada očekivan, Netanijahua sad samo stalno ratno stanje održava na vlasti.
  21. Frank Pembleton

    Beograd

    Biće svakako najesen u gradskim opštinama...
  22. Micko8

    Najvredniji igrač

    Mada dobila ih je Oklahoma tri puta ako se ne varam. Ja bi ipak to urucio troimenom kanadjaninu, barem da debeli udje u plej of bez pritiska.
  23. Miljenko

    LŠ 23/24

    Oni su zadnji put dali 4 komada, tamo jos u januaru. Ja cele sezone kukam kako nisu efikasni kao sto je obicno slucaj.
  24. Today
  25. MiddleClass

    LŠ 23/24

    Jbg, ali osvetice Kilijan Cola
  26. Micko8

    NBA 23/24

    Ja bi voleo da Denver opet zgazi Lejkerse ali protiv Pelikansa bi imali laksi posao, najvise se plasim sudjenja. I prosli plej of su opasno kraduckali ali im nije uspelo.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...