Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Mislim da previše učitavate izjavu random komentatora, rekao je Boston Celtics of Serbia, najverovatnije zato što smo imali niz od 10ak titula za redom, mada su u tom trenutku već počele sušne godine. Navijači Seltiksa su notorni rasisti, manite nas te priče.
  3. Sara

    Vicovi

    ma, teraj se Zico
  4. Heaviside

    Euroleague (sve sezone)

    Sa poslednjim pasusom se slažem, sa ovim iznad ne. Mislim da nismo bez šansi za aba, pokazali smo da možemo da igramo sa partizanom koji nema timsku hemiju, a domaći teren u aba znači mnogo. Ko od blizanaca osvoji aba igraće EL sigurno, ne znam odakle ideja da neće. Partizan verovatno i ako ne osvoji, zvezda već teže.
  5. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Jedino je jasno da oni posle 4 dana nemaju baš ništa, nikakav čvrst trag i da istraga ide dalje u svim mogućim pravcima. Ako je verovatni medijima, majka se ispituje ko zna koji put, pretražuju se kuće meštana, kanal…
  6. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Ma da ovo drugo se potpuno slažem, al ovo prvo me uz sve ipak čudi. Ajd neki Kurir, Blic, koji su isto smeće ali ipak malo viša klasa smeća od ovih, ovi su baš dno dna.
  7. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    celticsi u smislu da imaju navijaci taj neki entitled princip ( : ne svi naravno ali je dovoljan uzorak
  8. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Kako god bilo, sve je super čudno - što se više zna sve je čudnije. Jer koliki god bio užas još i ajde za to da sve više stvari upućuje na majku, nego je stvar da i kod nje nema po onom što mi znamo nekog povoda. Otac je u šoku, stalno plače i konstantno pod psihološkom pomoći pa ispada da ne zna - s njegovima su živjeli donedavno, ljudi baš ništa ne pričaju o ovoj sumnjivo, susjedi i svi ostali isto tako, ne u stilu "pozdravljali su na cesti" nego izričito kažu da nikad nisu čuli buku ili da viču na djecu a kamoli išta drugo, da je stalno bila s djetetom u parkiću, šetali, na društvenim mrežama se vidi da vode djecu u ZOO, Deda Mrazu, ovo ono.... postporođajna depresija može potrajati, ali jako su rijetki slučajevi 2 godine i ne može se pojaviti nakon 2 godine... A opet u startu jako jako čudna i gotovo sigurno netočna informacija da je samo uzela vode za malog i ova nestala bez traga i glasa na selu, gdje je i sve pregledno u tom startu. Ta brisanja poruka, "prigodne" fotke, ponašanje... :/
  9. Sokrat

    Pronađi me/Amber Alert

    Uopšte ne sumnjam da Informer može prvi da dobije informaciju iz policije. Problem je što se đubretu ništa ne može verovati, pa ne znamo da li su saznali ili prosto izmislili vest.
  10. villiem

    Tražim film...

    snimicemo, na kraju krajeva nije bitna radnja
  11. Zico

    Vicovi

    Jao sto sam cuo vic, pis zivi.... Pa kaze, zasto hihihihI, ovaj, zasto zene imaju kraca stopala od muskaraca? PA DA MOGU BLIZE DA PRIDJU SUDOPERI! AAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA Naravno, sledi aforizam, samo da se nakasljem khm, khm, khm... Skratila je suknju, ALI JE ZATO PRODUZILA JEZIK.
  12. Klara

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Došao i Čvarak
  13. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Blic kaže da je dan uoči nestanka i na dan nestanka obrisala velik broj poziva i poruka, ali pozivaju se na Informer, a ako je svijet stvarno spao na to da smeće koje smeće baca u svoju kantu za smeće kao Informer prvi saznaje takve stvari onda neka i pomremo svi.
  14. Klara

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Profesori su još sinoć zvali policiju, oni odbili da dođu. https://n1info.rs/vesti/dekanat-filozofskog-fakulteta-nadlezni-ne-reaguju-licima-koja-su-okupirala-zgradu-sve-na-raspolaganju/ A sa druge strane, u Beogradu, Hemijski fakultet je pred zatvaranjem zbog nedostatka finansijske podrške države. Obrni-okreni, u ovoj zemlji je sve prokleto naopako i velikom brzinom padamo u još dublji mrak.
  15. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    https://www.instagram.com/reel/C5GORlFNXHL/?igsh=YWg3bGdpaDRxb2w0
  16. morgana

    Pronađi me/Amber Alert

    sekcija na kupindu, malo rabljema djeca edit, majka je privedena u policiju, pise nova
  17. Patty Lee

    Pronađi me/Amber Alert

    Kako ne. Bukvalno jutros mi je jedna (inače normalna) osoba iznela teoriju da su baba i deda tipovali dete. Pitam odakle sad to, kaže videla je na tviteru dokaze tj. neki skrinšot sa “sAjTa Za PrOdAjU dEcE” pa kao, ima slika deteta koje jako liči na ovo nisu tu čista posla… trebalo je da postavim još neka potpitanja ali činilo mi se ako se zadržim još malo u njenoj blizini postaću protivnik demokratije.
  18. Ratamahatta

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Tu su i Split s 3, Cibona s 2... Ali davno je bilo pa nema veze
  19. Serena

    To, mačko!

    Niko nije ostao od ove ekipe.
  20. warp

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ex Yu Celticsi svakako, u evropskim okvirima teško...ipak su tu CSKA sa 8 EL titula, Maccabi sa 6 itd
  21. radisa

    Liberalizacija SPC

    Fan Fact, Vasudeva mu je zbog širenja zilotizma, pretio da će da se žali SPC na njegovo ponašanje A onda je počeo da dovlači i sledbenike, bilo ludo i nezaboravno vreme evo teme sa briiljiantnim delovima oca Alefa, u ovoj inkarnaciji DreamTheatre...
  22. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Ima naravno, ne baš na portalima, ali ima na FB masovno neka djevojčica koja je navodno s neke stranice "Usvajanje u Srbiji" i koja malo liči na Danku pa je kod te ekipe koja je u zavjerama već masovno slučaj riješen. Plus ovi koji su još level više pa misle da je sve false flag operacija da se ljudi ne bune jer Kosovo ulazi u Savjet Europe. (ili za ove baš stvarno napredne - zato da se uvali Amber Alert kao nešto normalno a glavni cilj je da damo djecu na čipiranje)
  23. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    to je pitanje za fran fraschillu cenim da nije lupio tek tako
  24. Filozof manijak

    Liberalizacija SPC

    To je bilo pre mojega vakta.
  25. radisa

    Pronađi me/Amber Alert

    Moj problem je što će da nam ispričaju da hoda, kao patka, gače kao patka, leti kao patka... A da li to stvarno radi me nemamo pojma, niti ćemo imati... Ovo je "Pevačica na nasipu", vol2... AKo je neki zločin, nikad nećemo tačno znati šta se desilo... Ako je dete samo propalo negde, možda nekad i saznamo... Nego, jel' ima nekih koji povezuju vanzemljce, sataniste, prodaju dece i slično sa ovim? Ne gledam TV, ne čitam ništa o slučaju osim forumu (i ponešto u Danasu i Vremenu), a na youtiubeou mi ne iskače takav sadržaj, pa ne znam, ali bi bio iznenađen da nema toga...
  26. Ayatollah

    Pitanje za pravnika

    To su poslovi koji u svakom slučaju imaju neku komponentu vezanu za Srbiju, najčešće vezanu za poslovanje klijenta u Srbiji, jer bi u suprotnom angažovali advokate iz neke druge zemlje. Tu ima svega, od akvizicija srpskih firmi (ili multi grupa u kojima radi neka srpska firma), preko podrške njihovom poslovanju u Srbiji (radni odnosi, komericijalni ugovori, regulativa) do izlaska sa tržišta.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...