Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. ZokiAsov

    Euroleague (sve sezone)

    Mrzi real hoce da ih nagrdi sto vise
  3. Milošica

    Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Zbog prijateljstva kragujevačkih "Đavola" sa tribinom FK Sarajevo.
  4. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

  5. Sta znaci transparent navijaca Vojvodine u Kragujevcu ''Prokleta avlija, puna balija''?¿
  6. Milošica

    Euroleague (sve sezone)

    Svaka čast Vanji sa kakvom motivacijom igra za bivši klub.
  7. kud u maglu Simoviću

    Euroleague (sve sezone)

    kome se ovo hezonja najebavao milosne majke?
  8. 189-

    NBA 23/24

    ma kakve veze ima decision sa sveukupnim dostignucem igraca u istoriji lige. to sto zivi za spotlight i veliki je dramaqueen nema nikakve veze sa skillom i accolades. bubble je legitimna titula, kao i sve ostale. miami super team? i ostali su imali super timove pa su osvojili kurcinu. jedan jedini fail je taj poraz od dallasa i to je to. sve ostalo je vrh vrhova. sunce ti jebem moram da stanem u odbranu lebronu
  9. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

  10. warp

    Euroleague (sve sezone)

    Ne mogu da ga podnesem od kad nam je sjebao prošlu sezonu dolaskom/nedolaskom/dolaskom
  11. Filozof manijak

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Meni ovo ima duha Zna i Middle da ubode ponekad
  12. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Zoki, Ostoja ili Robija?
  13. Lena

    PPPictionary

    yeah, yeah, yeah! brao, kumse!
  14. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    heads will roll yeah yeah yeahs
  15. assignment

    Euroleague (sve sezone)

    Fakundo precenjeni kepec??? E sad sam opet iznenađenjen, i uvredjen
  16. Lena

    PPPictionary

    ajmo... strana pesma, 3 reči.
  17. Frank Pembleton

    Utisak nedelje

    Ne nego naduva kurcem ovu dvojicu...
  18. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    business as usual
  19. brusli

    Utisak nedelje

    Mislis da skine mikrofon i ode...
  20. goofs

    NBA 23/24

    A mislim, Melo u Lejkersima nije igrao ozbiljan basket. Možda je utrpo neke slepce jednom ili dva puta u sezoni, ali je prosečno davao 12 poena u ekipi koja je završilo daleko ispod crte za plejof. Prva sezona u Portlandu mu je bila dobra, to je 19/20. To. Plus cela drama oko the decisiona, Majami super tim, a i bubble titula mi je skroz meh. Da je ostao u Kavsima sve vreme imao bi verovatno veću karijeru, doduše mnogo toga bi zavisilo od front-ofisa Klivlenda koji se nije baš dobro pokazao. A i igra sudbine je takva da Lebron nije pobegao iz Klivlenda ovi ne bi draftovali Kajrija.
  21. uini

    NBA 23/24

    e da, kristijano ronaldo je dobro poredjenje
  22. Milošica

    NBA 23/24

    ZliGli uiniju:
  23. Zli Gli

    NBA 23/24

    Lebron je basketaski Kristijano Ronaldo, ima dugu karijeru i drzi mnoge rekorde i zbog toga zasluzuje postovanje ali ako racunamo par najboljih sezona tj. vrhunac, nisam siguran ni da je u top10 svih vremena bez obzira na sve kvalitete. Previse je media darling i previse je forsirao da bude bas on taj izabrani a jednostavno nije, mnogo je tu bilo choukovanja a ne treba mu oprostiti sto je unistio ligu flopovanjem i koracima zbog cega su morali da puste i druge da to rade. A i The Decision je epsko sranje.
  24. uini

    NBA 23/24

    jedino u cemu je lebron bolji od jordana je broj odigranih sezona i broj poena tako da je njemu kareem prava mera, jedino sto nece biti finals mvp u 39oj godini, ukoliko makar ne prodje nuggetse ali eto, treba mu nesto dati najgore mi je sto zaista postujem lebrona ali ne mogu taj pr effort da prihvatim jer ima brigu o realnosti kao dule vujosevic.
  25. ducca

    F1 2022-

    Kako da ne, baš su na putu
  26. warp

    Euroleague (sve sezone)

    Ništa od Baskonije, ubi ih precenjeni kepec sa argentinskim pasošem
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...