Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. napadaj

    Hard n' heavy department

    Uzmi slušaj Riverside da isečeš vene
  3. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Bice valjda na SK
  4. Serena

    Sve o WTA

    Papa Iga Poslala je Ribakina kuci bez Porsea Mec trajao 3 sata, Iga pred kraj pravila puno neiznudjenih, stigao umor... Naviikla na meceve od sat i 5min Ribakina je dosta gadjala u pertle, duboko po sredini sto je za Igu bilo tesko da vraca.
  5. Halvard

    Pronađi me/Amber Alert

    Ne znam kako uopšte o ovom slučaju može da se nešto smisleno raspravlja kad su bukvalno sve informacije koje smo o njemu dobijali kontradiktorne, konfuzne i na momente šizofrene. - Prvih par dana: da li je uopšte devojčica bila na navodnom licu mesta, niko osim majke je nije video??? - Ispostavlja se da ju je videlo tipa pet međusobno nepovezanih osoba. - Policija od prvog dana sumnja na onu dvojicu, maltene imaju slam dunk case; pojavljuje se snimak random devojčice iz Beča koja liči na Danku i odmah se svi resursi preusmeravaju na to?!; to što su je roditelji navodno "prepoznali" ne bi trebalo da igra nikakvu ulogu, naravno da će ljudi želeti da to bude njihovo dete živo i zdravo, policija mora biti svesna toga - U vozilu ima krvi koja je nesumnjivo Dankina - U vozilu možda postoji neki trag DNK koji možda pripada Danki, a možda i ne I to je otpilike vrh ledenog brega dezinformacija i poluinformacija koje prate ovaj slučaj od samog početka. Znajući povezanost policije i tabloida koji su sve ovo plasirali, sve više počinjem da sumnjam da policija o čitavom slučaju suštinski zna koliko i svi mi.
  6. Serena

    Tenis - opšta tema za sve sezone

    Sremski kulen > suvlakija Uze Duci set Ciciju
  7. eumeswil

    Pronađi me/Amber Alert

    Srbija, zemlja bez morala i odgovornosti.
  8. Ted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Krunić - Stojković, Kovačević, Marković, Antić - Ovusu, Kastiljo - Severina, Zahid, Goh - Baždar.
  9. hrkljush boys_2

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Glazer - Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić - Stamenić, Kanga - Bukari, Hwang, Ivanić - Ndiaye.
  10. Tresko

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Penal za zvezdu, hoćemo penal za zazvezdu. Jer zna se da je penal za zvijezdu kao torta na svadbi. Ne znaš kad će da bude, ali znaš da će sigurno da bude. Da ubacimo i neki crveni karton, živi zid na 13 metara, centaršut iz golauta. Da li će danas igrači Partizana moći da odu na poluvremenu u svlačionicu? Da li će ljudi koji navijaju za Partizan biti napadnuti štanglama i motkama pre ili posle utakmice? Oh wait..................
  11. Milošica

    Najvredniji igrač

    Pff, predictable. Bolji Midl ovog puta
  12. smooth.Op

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Doktor Nebojša Čović drži katedru. Ludak, krenuo je jako, ali morao sam ugasiti kad je krenuo o tome kako je Tadić radio sve da se ugasi SD Crvena zvezda. Kakao je navukao neki kredit od dva miliona evra.
  13. Nikodije

    Hard n' heavy department

    ne znam koji mi je ovih dana, uhvatila me ta 1 neka sentimentalnost, samo vrtim balade waspa. valjda cu se uskoro vratiti u normalu™
  14. Paul Gompitz

    Pronađi me/Amber Alert

    Pretpostavimo da su priznanja iznudjena i da ta dvojica ne znaju gdje je tijelo. Sta je plan plocije? Da uz pomoc providjenja pronadje tijelo i sklopi optuznicu protiv njih?
  15. booyaka

    Najvredniji igrač

    Nisam čuo MJ-a da se izjašnjava o Jokiću.
  16. holden kolfild

    youtube radio

  17. booyaka

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Mislim da je obrnut proces, u stvari siguran sam, igrači katuju reprezentaciju.
  18. holden kolfild

    youtube radio

  19. Ratamahatta

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ja bih najpre katovao Gudurica i Lucica od ovih s imenima™
  20. Ratamahatta

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Plavsic se usro da ne bude Andjusovan™
  21. MiddleClass

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Odlcna emisija. Covicevo analizaranje Plavisicevog teksta red po red, recenicu po recenicu
  22. Frank Pembleton

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Za logopeda.
  23. MiddleClass

    Najvredniji igrač

    Lebron nije najbolji kosarkas iz Akrona. Kakav crni goat Ipak respect za ovu odu Jokicu. Zasluzio je to somborac
  24. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Tupav i mutav.
  25. Milošica

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Kakav je Miklja?
  26. Today
  27. Valkyrie

    PPPictionary

    @MeanM@ đe crtež?
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...